Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1453
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Fleming »

Ograłem bete Avengers i nawet przyjemna gierka system walki nie najgorszy i naprawdę ładnie grafika wyglądała na moim ps4 (chyba najstarsze jakie się da). Gierki raczej nie kupie zagrałem w to tylko, żeby zdobyć zbieraki w Fortnite
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 706
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: checollada »

Tez gram w Fall Guys pomiędzy mapami w Doomie, dla rozluźnienia atmosfery. Gra w sam raz żeby odpalić, zagrać 3 razy i wyłączyć. Zgadzam się w 100%, jak na darmowy tytuł to ok, jakbym musiał to kupić to śmiech na sali.
Johnny

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Johnny »

popykałem chwilę w świeży update Dead Cells - nowa mapa ciągnie się w nieskończoność, wyrzutnia beczek nie porywa, na 2BC chwila nieuwagi i zaczynasz od początku, na 1BC przechodzisz grając stopami. jak oglądałem wyższe poziomy trudności na yt, to mało to w ogóle granie przypominało. no i nie czuć w ogóle że się zbiera te zwoje i pakuje w jakieś statsy - przeciwnicy rosną równolegle, tylko że bardziej. straciłem już zupełnie zapał do tej gry

za to w końcu przysiadłem do Fallouta 4 z wszystkimi dlc i tu jestem super zadowolony, chociaż miałem spore obawy. tylko słynna jakość bethesdy i nienaprawione bugi ciągle dają o sobie znać
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9091
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: genocidegeneral »

G2 notr, chyba po raz pierwszy Kruka na dziurę będę walił smoczą zgubą, zabiję go jednym uderzeniem jak dunkey w dark souls
Obrazek
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

U mnie statnio fall guys i rocket league. Nie mam ochoty na dłuższe gry, choc z tych kilkuminutowych meczyków tez zdarza się ulepić dwie godziny.
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jarekk »

jakos sie nigdy nie mogłem do roketa przekonac, dla mnie to gra dla ludzi z adhd xd

od dluzszego czasu pizgamy z xboxowa ekipka w rainbow six siege i bawimy się świetnie
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

A rozpoczynam Yakuze Kiwami 2 gram z przerwami na fall guys

Tlou2 pożyczyłem przed urlopem kumplowi (nieskończone ale wessalo mnie w chuj i kozak) no i tera mu nie odbiore bo serca nie mam, a wybitnie wolno gra, ehhhh
Obrazek
Awatar użytkownika
Wolny
Posty: 2372
Rejestracja: 24 lis 2019, 21:47

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Wolny »

W gwinta sobie pykam obecnie. Gra ktoś? Jest temat na forumie, bo szukałem i nie widzę.

W zasadzie to zacząłem dopiero i to dlatego, że szukałem czegoś do grania na telefonie, bo na kompie nie mam czasu za bardzo. Wkręciłem się nawet, wcześniej tylko pykalem w gwinta w wieśku ale już wtedy przypadł mi do gustu. Co ciekawe, nigdy nie byłem fanem karcianek, a myślę, że to początek nowej zajawki.
Pierdolnij z dyńki w mur, pierdolnij, żeby go rozkurwić.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9091
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: genocidegeneral »

fajny ten nowy wasteland jak na grę w chowanie się za murkiem
Obrazek
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

Też pykam odciągnęło mnie skutecznie od divinity

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4696
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Gram sobie ostatnio w No Man's Sky trochę i szczerze? Chociaż gra to praktycznie tylko eksploracja i grind to nie podejrzewałem, że to mnie tak wciągnie. Zawsze jak odpalam to ciężko mi skończyć. Nie wiem jak gra wyglądała na początku, że tyle hejtów zebrała ale teraz jest serio grywalna. Polecam przetestować, szczególnie jak ktoś ma game passa wykupionego. Dobra rzecz.
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jarekk »

no ja w no mans skaja grałem przez 16 godzin z reka na kutasie eksplorujac planety, szukajac zasobow i skanujac otoczenie, oczarowany tym wszystkim kiedys wylaczylem i do tej pory nie włączyłem. wlasnie takie gry maja ten problem, ze ich krzywa zajawy szybko rosnie i potem nagle spada do zera
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

czekam az mi w plusie za darmo dadzo ale chyba sie nie doczekam
Obrazek
Johnny

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Johnny »

Miałem dokładnie tak samo jak @Jarekk - kupiłem, pograłem kilka godzin, wyłączyłem i nie mogę się zdobyć na ponowne odpalenie. Podobnie mam z Death Stranding, ale do niego w końcu wrócę bo ciekawi mnie historia.

Za to wkręciłem się w Project Cars 2 i sobie śmigam ostatnio (PC3 ma takie recenzje, ze póki nie zrobią jakiejs promocji -80% to nawet nie myśle o tej grze).
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9091
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: genocidegeneral »

pc3 to całkiem co innego od poprzednich części, model jazdy jak jeszcze bardziej odsunięty w stronę arcade'a typu grid i motyw odblokowywania kolejnych zawodów dzięki gwiazdkom zdobywania gwiazdek za osiągnięcia w wyścigach jak w jakichś mobilkach

slightly mad zostało kupione przez codies no i taki efekt.
Obrazek
Johnny

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Johnny »

Mnie by to jakos nie przeszkadzało mocno, nie jestem hardkorowym scigantem - ot lubię pojeździć. Ale jak widzę info ze gra wyglada gorzej od PC2 i w dodatku ma problemy z wydajnością, no to cos tu jest nie tak
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20649
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: phobos »

jazz jackrabbit 2, ja pierniczę jaka to śmiechowa gierka
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1439
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: niuhniuh »

Ballada o Geju Tonym, bo podstawkę GTA IV przeszedłem z 10 razy, taka tradycja cojesienna, a dodatki z 1-2 i to dawno temu. Pora ograć.
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Kubinsky »

SOMA, przeszedłem całość i jestem pod mega wrażeniem. Z podobnym WOW uczuciem na napisach końcowych zostawiło mnie chyba tylko the last of us.
ciężki, depresyjny, dystopijny klimat sci fi aż wylewa sie z ekranu. fabuła jest przepięknie mindfuckowa i w sumie zaciekawiła od samego początku. w porównaniu z penumbrą i amnesią to własnie soma pod tym względem imo wypada najlepiej.
no i wiadomo obsrany troche byłem bo nikt tak chyba nie buduje napięcia w grach-horrorach jak właśnie frictional games.
polecanko
Johnny

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Johnny »

Hmmm po godzinie wyłączyłem, umarłem z nudów przy tym, resztę obejrzałem na youtubie bo mi się zwyczajnie nie chciało pełzać po tych korytarzach.
Z tego typu rzeczy grało się zdecydowanie lepiej w Deliver Us The Moon
ODPOWIEDZ