Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: DeDoK »

Drmz pisze:Ale się wkręciłem w tego CoD:Warzone w tydzień kwarantanny prawie 24h najebałem w gierce help
To tylko około 3h dziennie, za mało grasz

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

Drmz pisze:Ale się wkręciłem w tego CoD:Warzone w tydzień kwarantanny prawie 24h najebałem w gierce help
Jak napierdolisz +80h w tydzień jak ja swego czasu w Blackout'cie (poprzedni Battle Royale z CoD'a) podczas L4, to wtedy pogadamy czy help :rotfl:

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Bolo »

Chyba sobie kupię terrarie bo mnei swn zachęcił gadka ze kiedys grał
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Rune factory 4 se ograj na 3DSie
Obrazek
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: cloud »

dojebany ten warzone, śmiga na najwyższych ustawieniach przy 150 fpsach, ale raz na jakiś czas na dosłownie ułamek sekundy mam dużego dropa do 20-30. ktoś miał podobnie?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Aka M »

Stery masz zaktualizowane?
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

powiem tak, jako, ze okazalo sie ze jestem zbyt uposledzony na gre w nowe Call of Duty, a do EA Access dolaczylo ostatnie Plants Vs Zombie to dzis rozpoczyna kariere zabojczego groszku, gdyz w Garden Warfare bawilem sie super

jacys slizgerzy graja? XD
Obrazek
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: cloud »

Aka M pisze: 22 mar 2020, 21:05 Stery masz zaktualizowane?
pomogło, dzięki :D
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
pab
Posty: 17
Rejestracja: 04 gru 2019, 17:24

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: pab »

a jakiego pc trzeba posiadać żeby w tego nowego coda przynajmniej pograć :roll:
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Chojny pisze: 13 mar 2020, 0:14 próbuję walczyć z shadow of the colossus i tylko jebla dostaję. tak jak bardzo pragnę być w tym świecie i powalać kolejnych skurwoli słuchając przy tym pięknej muzyczki, to to przedpotopowe sterowanie odbiera mi smak gry, zwłaszcza jazda koniem :bag: teraz jestem przed trzecim kolosem i próbuję wykonać ten jebany skok nad jeziorem i mam ochotę się poddać. wpisałem w gugla "shadow of the colossus that fucking jump" i pomimo rad dalej spadam i muszę kilka minut życia tracić na dopłynięcie z powrotem
Podbijam, sterowanie strasznie wkurwia. W ogóle nie wiem kto wpadł na pomysł, żeby z konia schodzić iXem, co za durnota. We wszystkich grach pod tym przyciskiem jest przyspieszenie i nonstop się mylę.
Ale pomijając to całkiem fajne te kolosy. Póki co ujebałem 4 i najfajniejsze jest właśnie pierwsze podejście w stylu: jak się do tego wielkiego skurwiela dostać. Jak już to się rozwiąże to potem z górki. :)
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: rubinstein »

disco elysium
i czuje sie tka jakbym znowu gral w planescapea, cos niesamowitego. tak wybitnie napisanej gry dawno nie bylo

(pogrywam se tez czasem w tf2, jak ktos chce wspolnie stworzyc klasyczny duecikheavy + pocket medic to bardoz chetnie)
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oKulTywowany »

Garry s mod i latanie po polskich serwerach
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: deska »

AC: Odyssey. 80 godzin na liczniku, zrobiona większość rzeczy z podstawki (brakuje mi kilku aczików do platyny, powoli sobie pełznę w jej kierunku), skończone całe pierwsze DLC. Ale klasycznie po tylu godzinach potrzebuję trochę przerwy od gry, bo zaczęła mnie nużyć.

Więc kupiłem DLC do Control (które było moją grą roku 2019) i będę je sobie przechodził, w międzyczasie rozkopię w końcu Shadow of The Colossus które jest w plusie. No i klasycznie spotkania z ziomkami na Rifcie, nienawidzę tej jebanej gry bo jestem w nią arcychujowy, ale co zrobisz? nic nie zrobisz, trzeba się trochę powkurwiać w życiu
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oldschool »

[mention]deska[/mention]
Spoiler
Obrazek
:D

Najgorsze trofeum to odkrycie całej mapy, bo jak coś przeoczysz to nieraz strasznie ciężko to znaleźć. Mi się to udało zrobić w miarę szybko, ale i tak zdążyłem się wkurwić. No i zbieranie tych skarbów pod wodą też wkurzające było. Mam w planach zrobienie DLC jak będzie przecena na Season Passa.
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: deska »

[mention]oldschool[/mention]

To trofeum akurat już mam, mi zostały:

zrobienie 20 zleceń z tablicy, ulepszenie statku do poziomu legendarnego, ukończenie wątków Markosa i Xenii (obecnie zajmuję się właśnie tym, ale nienawidzę wszelkiego rodzaju zadań z mapami, więc idzie mi to jak krew z nosa), oko cyklopa na Kefalonii i właśnie podwodne lokacje. Wiem, że to wszystko trochę mi zajmie, bo grind zasobów i szukanie starożytnych tabliczek boli mnie jak tylko o tym myślę. Ale czasu teraz dużo, więc godzinka-dwie dziennie na spokojnie będą poświęcane.
Awatar użytkownika
papier
Posty: 101
Rejestracja: 21 kwie 2019, 23:02

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: papier »

Battlefield 1 kampania - dawno w takie gówno nie grałem, chciałem przejść do końca, ale wyjebałem grę z dysku na misji z pociągiem. Miałem w planie ograć też BF5, ale szkoda czasu
Emdowu
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:30

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Emdowu »

Battlefield to nie gra na singla, te kampanie są fatalne

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oyche »

https://pl.onlinesoccermanager.com/ fajna prosta gierka żeby se z ziomkami ligę zrobić i nakurwiać
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: esdoen »

DOOM Eternal siadł. No piękny to shooter. Spory improvement na wszystkich płaszczyznach - od lore i fabułę, przez walkę, do grafiki. Walka zdecydowanie trudniejsza niż w DOOM 2016, zrobił się tak mocno Devil May Cry'owo i wymaga trochę zmieniania taktyki w zależności od tego, z kim walczysz, bieganie z samym super shotgunem nie sprawdza się już nic a nic. Sporo mniej amunicji też, przez co piła mechaniczna staje się częściej używanym narzędziem. Ale pomimo zmian w mechanice, nadal sprawia tonę funu to wtórne mordowanie demonów. Jest moc. Multi wydaje się być przeciętne niestety, ale nie gram i tak w multi z reguły. 8.5/10.
ODPOWIEDZ