Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

Totally spoko dzięki kolega

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: MicBar »

Ja od wczoraj Grim Dawn (20 dyszki na gogu jak coś w promce) i polecam jak ktoś lubi hacknslashe. Dużo bardziej mi siedzi niż PoE czy ostatnie Diablo.
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 407
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: wojtas »

esdoen pisze: 17 mar 2020, 18:55 Teraz nie wiem w co pograć jeszcze. Może drugi Wolfenstein? Vampyr? Coś znajdę.
Vampyr wylatuje w marcu z game passa.
nigdyniebralemkoksu
Posty: 194
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:09

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: nigdyniebralemkoksu »

W końcu dorwałem się do RDR2 zamiast kupić Fallen Order czy Control i jak ta gra na razie mnie nudzi...
Czytałem, że powoli się rozkręca, ale mam nabite 10% a robię dalej jakieś idiotyczne misje typu pojedź do księdza, zagraj w pokera i uratuj go przed jego głupotą, albo jedź z ziomkiem do knajpy i się napij.
Strzelaniny są strasznie groteskowe, nie czuję, że musiałbym uważać na siebie podczas ostrzału. Jak się pali to wystarczy gdzieś odbiec na parę chwil...
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4696
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Cóż, ta gra ewidentnie nie jest dla każdego. Ja tam się jarałem każdym szczegółem. Nawet misją z nauką łowienia tego gówniaka.
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: esdoen »

Ja do RDR2 robiłem 3 podejścia, dopiero w okolicach 2 obozu mi siadło bardziej, i potem z każdą kolejną misją coraz lepiej, i końcóweczka 10/10. Rockstar IMO trochę przekombinował ze sterowaniem i całym systemem, mogli to zrobić bardziej przystępne i gra by nie ucierpiała, a wręcz przeciwnie.

Ale misja z chlaniem w knajpie mnie ubawiła :D
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

ja dobiłem do 20% w RDR2 i jebnąłem tym na półkę, nie byłem w stanie dalej. To jeżdżenie na niedojebanym koniu, który potyka się o kamyk i wypierdala rozwalając głupi ryj (głównie nasz), bawiło przez pierwsze kilkanaście razy, ale potem już wkurwiało.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

RDR2 wspaniała gra.

Ale jeżdżenie na koniu niedojebane ewidentnie :dunno:
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6879
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: mateko »

Wróciłem do Lineage II, ale to były czasy kiedy polskie serwery były zapełnione, klany, spotkania w miastach, ehh.
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

[mention]mateko[/mention] o kurwa jak szanuję za Lineage 2 xD. Grałem w to chyba z 10 lat z przerwami, na różnych serwerach. Ostatnio nawet wróciłem se na chwilę na prawilnego Graveland'a, ale kurwa granie na macbooku przez bootcamp z W10 trochę wkurwia. Tak czy tak - powodzenia w tej pięknej przygodzie
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

W Lineage II też spędziłem wiele godzin, ale ostatni powrót skończył się raczej rozczarowaniem i zepsuciem sobie wspomnień :/
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Sto lat temu zapowiadali hack N slasha w świecie linage i się strasznie jaralem ale zdążyłem dorosnąć to wyszło?

Co do mmo to phantasy Star online wyszło ale póki co wyłącznie ja xboxa i zazdrosCze
Obrazek
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oyche »

ale sie wkrecilem w warzone
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: esdoen »

Wolfenstein: TNC pękł. 6/10 niestety tylko jak dla mnie, max 6.5. Historyjka spoko, gameplayowo coś się zjebało w porównaniu do Wolfensteina: TNO (którego uwielbiałem i przeszedłem na obie ścieżki + 100% znajdziek) - nie wiem czy to kiepski design poziomów, czy zbyt podniesiony poziom trudności, ale był jakiś imbalance który sprawiał że są miejsca gdzie mi nonstop spuszczali wpierdol, a są takie gdzie grało się przyjemnie (tj. też nie za prosto, po prostu idealnie). Dodatkowych misji polegających na powrocie do znanych lokacji i wyśledzeniu uberkommando już w ogóle mi się nie chciało robić, zero incentywy. Ale może po prostu DOOM mnie rozpieścił jak takie rozwałki dla funu powinny wyglądać. Jeśli wyjdzie trójka to i tak obczaję dla formalności, ale nie ma jakiegoś czekanka.
N0V4K
Posty: 79
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:57

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: N0V4K »

Ja właśnie przechodzę Wolfa TNC, jestem po
Spoiler
upierdoleniu łba blazkowiczowi
dużo mi gry zostało? Raczej będę ciągnąć główny wątek, bo teraz widzę, że pojawiła się opcja polowania na tych uberkomando, ale jak to polega na powróceniu do starych lokacji i odjebanie ich to odpuszczam. Balans trudności jest zjebany, momentami napierdalają z każdej strony, zdrowie schodzi w moment jak się bardziej wychylisz w takiej sytuacji nawet na normalu. Aczkolwiek wydaje mi się, że w TNO było momentami podobnie.
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: esdoen »

To jakaś połowa gry mniej więcej. Uberkommando misje zrobiłem dwie - IMO nie mają nic do zaoferowania ponad to co widziałeś jak już tam wcześniej byłeś (ew. możesz użyć tej okazji do znalezienia znajdziek).
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3495
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jaayu »

jak chodzi o nowe Wolfy to TNO & Old Blood >>>> TNC
ja teraz Star Wars Jedi Knight : Jedi Academy, ale to jest kurwa klasyk
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Mko21
Posty: 701
Rejestracja: 08 paź 2019, 21:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Mko21 »

to chyba najbardziej odpowiedni temat, parę lat nie grałem w nic (poza okazyjną Fifą), ostatnia gra w którą grałem sporo to LOL ale skończyłem 5 lat temu , wcześniej nałogowo mmorpg WoW, Tibia, MU i w wolfensteina ET, sporo w Warcrafta 3 online też , teraz chętnie popykałbym w coś online co nie wymaga sporo czasu na podobnej zasadzie jak LOL, albo futmany czy wieże w Warcrafta 3 że partyjka 30min-godzina, jest jakaś konkurencja, czy pozostaje mi tylko powrót do LOLA, w Warcraft 3 online dalej grają ludzie w te futmany, wieżyczki i podobne, albo jest coś podobnego?
Nie pal jointów, nie pal wiader, pal aluminium i majkę czasem walnij w kabel
Awatar użytkownika
stanky
Posty: 286
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:15

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: stanky »

kshaq pisze: 19 mar 2020, 9:00 W Lineage II też spędziłem wiele godzin, ale ostatni powrót skończył się raczej rozczarowaniem i zepsuciem sobie wspomnień :/
grałem po kilku latach przerwy rok temu listopad-grudzien i bardzo miło było, wiec nie wiem czemu takie rozczarowanie, moze jakas wysoka kronika bo tam juz za wysoki lot
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1090
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Drmz »

Ale się wkręciłem w tego CoD:Warzone w tydzień kwarantanny prawie 24h najebałem w gierce help
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
ODPOWIEDZ