Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: zemsta1kadluba »

Instaluję sobie klasyka z dzieciństwa, Zeus Pan Olimpu+Posejdon, ale będzie grane <3
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

wolałem faraona czy jestem trędowaty?
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oldschool »

Z GOGa z promocji? Też bym pograł, ale kurwa w co drugim klasyku z dzieciństwa nie ma polskiej wersji i to mnie mega odrzuca.
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1437
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Fleming »

Przeszedłem sobie prolog Wieśka 1, kiedyś moja topka, dziś mało grywalna
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: lambiczi »

Ja ściągnąłem sobie Twierdzę, pierwszy raz w życiu gram i kozak :D
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3649
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

pierwszą Twierdzę? jak tak, to potem koniecznie ograj jeszcze Stronghold Crusader, najlepiej w wersji Warchest
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: zemsta1kadluba »

oldschool pisze: 15 mar 2020, 18:10 Z GOGa z promocji? Też bym pograł, ale kurwa w co drugim klasyku z dzieciństwa nie ma polskiej wersji i to mnie mega odrzuca.
mam na cdeku oryginała polskiego ;)
Rupert pisze: 15 mar 2020, 18:10 wolałem faraona czy jestem trędowaty?
nie grałem nigdy ale chyba stestuję jak to mi się znudzi
a twierdza wiadomo na propsie od zawsze
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: bukaj »

kupiłem na promce Ori and the Blind Forest :cool:
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: esdoen »

I Outer Worlds skończone.

20h gameplayu jakieś (main quest + wszystkie napotkane side questy, ale pewnie jest więcej gdzieś pokitranych), gra skończona na 30 levelu. Zaczęło się zajebiście, mega fajnie wykreowany świat, historia, dialogi (naprawdę udane), pierwsza planeta była naprawdę niezła. Niestety po dotarciu na Monarch trochę zaczęły prześwitywać niedociągniecia, wychodzące z niskiego budżetu produkcji. W okolicach 10h gry widziałem już wszystkich wrogów, wszystkie bronie i wszystkie itemy. Całość zaczęła robić się wtórna i powtarzalna, i eksploracja poza markerami questowymi zaczęła być nudna i niepotrzebna, bo jedyne co tam się znajduje, to więcej tych samych mobów wciągających naboje jak gąbka, i ten sam loot co wszędzie. Questy też zaczęły być wtórne. Lore z terminali też powoli zaczęło robić się płaskie i nieciekawe.

Ogólnie Obsidian zbudował i tak bardzo fajny świat i framework, i jeśli kolejna część będzie z większym budżetem na miarę gier AAA, to mają szansę pozamiatać. Za 4zł w game passie warto pograć jak ktoś nie ma ciekawszych gier, ale kupować za pełną cenę (albo nawet za połowę), to bym nie polecał.

Teraz nie wiem w co pograć jeszcze. Może drugi Wolfenstein? Vampyr? Coś znajdę.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Bolo »

Wormsy ofc
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

Korzystając z korona-kwarantanny, gramy se z babą w My Time at Portia. Zajebista gra i nawet z tym nie handlujcie xD.
A tymczasem zamówione mam (w końcu!) Sekiro i Persona 5: Royale edyszyn ze stilbukiem.
Kwarantanno, trwaj!
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

[mention]Peyton[/mention]
A ograłeś wcześniej Persone 5 czy od razu Royal?
Obrazek
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

@[mention]Cz4rny1337[/mention] Nie grałem jeszcze nigdy w żadną Personę :). Zamierzam wrzucić sobie Royal jako pierwsze zetknięcie z tą serią. A czemu?
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

Ja to jestem wkurwiony na tą personę Royal, teraz 5ka wygląda na porostu niekompletną, kurwa ale to jest kozacki szpil chyba zacznę grać znowu
Zazdroszczę przejścia po raz pierwszy

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

No bo kurr wlasnie nie wiem co robic, znaczy ja mam tyle gier zaleglych, ze na persone 5 znajde czas po smierci, ale z tego co czytalem, te ich edycje pozniejsze to nie tyle remaster co kompletnie inne gry pod wieloma wzgledami [zmiany w fabule etc], wiec w sumie Rupercik mysle, ze normalnie kupuejsz Royal i sie swietnie bawisz bo zmian ma byc na tyle, ze Ci sie nie znudzi - szczegolnie ze pewnie przerwe masz od ostatniej Persony
Obrazek
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

Mordeczki, ale przecież będzie się chyba dało dokupić pakiet Royale jako dodatek/DLC do obecnie zakupionych gier, nic nie stracicie :). W Royal dodali ponoć content na dodatkowe 120h(!!!), więc wątpię, że pozwoliliby, żeby kogokolwiek to ominęło :).
Co do samej gry, to chyba będzie konkret w chuj, bo tak wyglądają pierwsze oceny :)
Obrazek
Czekam z chujem w łapie, ale to chyba oczywiste :bowdown:


ps - steelbook piękny jest <3 żałowałbym.
Ostatnio zmieniony 18 mar 2020, 11:22 przez Peyton, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Blazfm »

esdoen pisze: 17 mar 2020, 18:55 Teraz nie wiem w co pograć jeszcze. Może drugi Wolfenstein? Vampyr? Coś znajdę.
Wolf jest super, Vampyr średniawka
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

@[mention]Peyton[/mention]

Właśnie tak na 80% to nie, bo cała idea polega na tym, że to jest osobna gra, tam są nawet duże różnice w fabule, postaciach, etc. To nie jest tak jak nie wiem z Monster Hunterem, ze konczysz podstawke i masz Royal, tylko nazmieniali full rzeczy [ale chyba tez troche za malo]

w ogole to troche chujowka bo nie dosc, ze musisz kupci nowa gre, to sejw nie przechodzi, a nowy content jest glownie pod koneic + dodali tez mase DLC dodatkowo platnych, no chujowy model wydawniczy


Ja mam chyba zbyt malo czasu wiec zdecyduje sie raczej na P5R z pominieciem P5
Obrazek
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

Kurwens no trochę się nakręciłem ale po co mi dwie persony, to pewnie wcześnie nie stanieje no nie wiem a gdyby tak odpuścić narkotyki w ten weekend i sb kupić ah dylematy dylematy bo jak zrozumiałem nie ma możliwości apdejtu i sejw nie przechodzi to już jest w sklepach co nie mam nadzieję że przeżyje dojście do itemshopu i powine w takim razie szkoda że nie ma spolszczenia

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

[mention]Rupert[/mention] Rupek mordeczko, premiera jest 31 marca, więc masz opcję odpuścić dwa weekendy narkołykowe i będzie gitara. I tak spoko, że nie kosztuje ~269zł jak każdy duży tytuł AAA, tylko coś koło 2 stówek :).
ODPOWIEDZ