Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: phobos »

RDR2, chociaż trochę koniówa i zamuła, z tym czesaniem konia i jedzeniem fooda jak w tibii bo inaczej się życie nie regeneruje to przesadzili, ale gierka przyjemna jak się przezwyczai człowiek do sterowania
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Mateusz »

BGE - best gejm ever
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: MicBar »

phobos pisze: 26 paź 2021, 16:56 RDR2, chociaż trochę koniówa i zamuła, z tym czesaniem konia i jedzeniem fooda jak w tibii bo inaczej się życie nie regeneruje to przesadzili, ale gierka przyjemna jak się przezwyczai człowiek do sterowania
A z tym realizmem w RDR2 nie było tak, że - fakt - był, ale w wersji mimo wszystko opcjonalnej? Tj. mogłeś się bawić tymi mechanikami, ale równie dobrze grać bez nich? Coś takiego kojarzę, ale nie pamiętam dokładnie, bo ogrywałem od razu po premierze.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: niuhniuh »

No niby tak ale nie, bo wyczerpywały ci się te rdzenie, czyli niby mogłeś nie jeść, ale wtedy byłeś leszczem na strzała.

Chociaż IMO to nie było w ogóle uciazliwe :dunno:
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

cala swoja uwage i tak skupia sie na tym zeby ten pierdolony kon sie nie potknal o kurwa byle gowno kurwa i nie wyjebal sie i nas na ryj i przy okazji nie zdechl chuj wie gdzie ehhh
Obrazek
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: MicBar »

niuhniuh pisze: 26 paź 2021, 17:53 No niby tak ale nie, bo wyczerpywały ci się te rdzenie, czyli niby mogłeś nie jeść, ale wtedy byłeś leszczem na strzała.
Aj, rdzenie rzeczywiście. Ale phobos wspomniał na równi z nimi o rzeczach typu czesanie konia, co zabrzmiało jakby wszystkie te dodatkowe mechaniki jakoś szczególnie wpływały na rozgrywkę.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: phobos »

no jak nie uczeszesz konia to szybciej spada mu HP

a im wyższy masz współczynnik relacji z koniem tym większy zasięg zagwizdania na niego, trochę przejebane zostawić najlepszego konia gdzieś i dymać po niego godzinę, a miałem już misję, w której musiałem to zrobić z zaskoczenia, bo
Spoiler
chłop wpadł do rzeki i trzeba było za nim jechać jego koniem, a swojego zostawić tam gdzie się zsiadło
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Najlepsza gra ostatnich paru lat. Ajj chyba sobie wrócę. :oops:
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: phobos »

nie no gierka jest git, po prostu pewne mechaniki są jakie są, trzeba wyjść z założenia widziały gały co brały, ja w takie open-world gry z mechanikami sandboksu to raczej gram z doskoku i na przykład przejście jednej mi zajmuje rok, ostatnio tak na dłużej przysiadłem do cp2077, a tak to dorywczo jest grane
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
frontkick

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: frontkick »

mql pisze: 26 paź 2021, 12:38 eh szkoda, bo się zabieram za to Arcanum i zabieram
no to taki steampunkowo magiczny Fallout tylko ze z systemem walki na ktory ktos nasral i narzygal i bardziej poetycko napisany. imo warto sie samemu przekonac jak to wyglada

Jak cos to pamietaj ze przed Black Mountain Mines trzeba podexpic i miec jakis sprzet na jebane kamienne golemy lvl 25, ja tam poszedlem za wczesnie i odinstalowalem gre wroce za pare lat jeszcze raz sprobowac
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Kupiłem Outer Worlds i niby wszystko się zgadza, niby niczego mi nie brakuje, a coś jednak nie ciągnie mnie do tej gry i np teraz jak mam wolny czas to siedze na slizgawce a nie gram, przy Nierze i Disco Elysium to się nie zdarzało. Może po prostu za dużo dobrego ostatnio wchłonąłem i musze zrobić przerwę od gier, porobić ruchy, poczerpać dopamine z innych źródeł i dopiero wrócić do podboju kosmosu :thinking: Chociaż po takiej przerwie to się rzucę na Nier Replicant.
Awatar użytkownika
xou
Posty: 275
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:34

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: xou »

wczoraj wyszlo age of empires 4 jak cos
Obrazek
ソロで帰る道すがら
挨拶さえもできないさ
待っても去っても変わらない
そうだ! これからだぜ?
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Chojny »

con shonery pisze: 29 paź 2021, 14:26 Kupiłem Outer Worlds i niby wszystko się zgadza, niby niczego mi nie brakuje, a coś jednak nie ciągnie mnie do tej gry i np teraz jak mam wolny czas to siedze na slizgawce a nie gram, przy Nierze i Disco Elysium to się nie zdarzało. Może po prostu za dużo dobrego ostatnio wchłonąłem i musze zrobić przerwę od gier, porobić ruchy, poczerpać dopamine z innych źródeł i dopiero wrócić do podboju kosmosu :thinking: Chociaż po takiej przerwie to się rzucę na Nier Replicant.
to nie tak, Outer Worlds po prostu jest mega średniakiem jadącym na wiadomych sentymentach. nie bardzo wie co chce powiedzieć i przekazać (komediowo wyszło tak sobie, przekaz antykorporacyjny płytki jak tylko mógł być), a średniobudżetowe wykonanie drażni i straszy powtarzalnymi assetami juz po paru godzinach gry. gdzieś w tym wszystkim widać i czuć miłość Obsydianów do konwencji - może w sequelu się uda

a ja ostatnio ukończyłem Control na ps5 i jestem zachwycony. fantastyczne wykonanie lokacji, struktura metroidvanii, satysfakcjonująca walka która nigdy się nie nudzi, wciągający lore - niczego więcej nie potrzebuję
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Kubinsky »

U mnie jeśli chodzi o Control to dziwna sprawa, z jednej strony podpisałbym się pod tym co pisze Chojny- system walki jest mega wciągający, specyficzny klimacik jest, ciekawy lore...a z drugiej jak już porzuciłem kilka miesięcy temu tak ciężko mi jakoś się zebrać i wrócić. Wydaje mi się, że to po prostu przez brak czasu trochę już wybieram gry, które są bardziej warte ukończenia a te które są tylko 7/10 raczej zostawiam. Akurat w przypadku Control mam wrażenie, że na tej skali ocen jest wyżej więc w sumie za jakiś czas może dokończę tę przygodę
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jarekk »

Podpisuje się pod propsami dla Control, skończyłem i bardzo miło wspominam. Choć historia nie rzuca na kolana to gameplay wynagradza
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Pobrałem sobie Ghostrunnera z PS now, pasował mi setting mowie super będę kosmicznym ninja rozpierdalatorem jak w warframe czy coś

No niby tak ale przy okazji mnie rozpierdala wszystko, jajebe

Z tej okazji mam do oddania 1 klucz do gry Ghostrunner na PC (epic store) co to go z Amazona dostałem

@down
A może w sumie nwm
Ostatnio zmieniony 30 paź 2021, 23:50 przez Cz4rny1337, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Ten kod z Amazon jest na goga.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: genocidegeneral »

Grał ktoś z was w Kingdome Come: Deliverance w tym trybie hardkorowym?
Obrazek
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: yungXpaproch »

con shonery pisze: 29 paź 2021, 14:26 Kupiłem Outer Worlds i niby wszystko się zgadza, niby niczego mi nie brakuje, a coś jednak nie ciągnie mnie do tej gry i np teraz jak mam wolny czas to siedze na slizgawce a nie gram, przy Nierze i Disco Elysium to się nie zdarzało. Może po prostu za dużo dobrego ostatnio wchłonąłem i musze zrobić przerwę od gier, porobić ruchy, poczerpać dopamine z innych źródeł i dopiero wrócić do podboju kosmosu Chociaż po takiej przerwie to się rzucę na Nier Replicant.
mi w outer worlds brakowalo jakiegos konkretnego ekwipunku i wyposazenia. zawiodlo mnie to, ze w tej grze bylo tylko pare broni i pare armorow, ktore sie za bardzo niczym nie roznily i przez pol gry czekalem az to sie rozkreci bo caly czas mialem wrazenie jakbym zbieral loot szarej jakosci, a sie okazalo ze nic lepszego nie znajde. pozniej przestalem grac. sam gameplay w tej grze lezy i jest chujowy, generalnie dosc slaba gra
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

ten ghostrunner spoko ale trzeba robić przerwy, ale za to wbiłem zostawić :bowdown: dla Metroid: Dread, świentnie się bawie [dopiero skończyłem 1 lokacje], kozak gierka jest to
Obrazek
ODPOWIEDZ