Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Onassis
Posty: 87
Rejestracja: 12 cze 2020, 8:43

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Onassis »

Kończę powoli Innocence: A Plague Tale i muszę przyznać, że dawno mnie tak pozytywnie żaden tytuł nie zaskoczył. Na plus na pewno dooojebana grafika, kozacki klimacik czasów krucjat, zmieszany z okultyzmem, intrygująca fabuła no i gra nie wygląda tak, że jest to jeden wielki karawana quest, a AI towarzyszy radzi sobie bez większych zastrzeżeń. Do tego całkiem długa to gra, bo już ze 3 razy myślałem że jestem blisko końca a to leci dalej i dalej. Na minus trochę, że pod koniec się robi troszkę trudno, ale do przeżycia.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Na tapet wlatuje Dead Cells, jak każdy rogalik zaraz mi się znudzi ale póki co jest zajebiście.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Death's Door gra roku jakby co, soulsy dla lamusów takich jak ja. Poziom trudności wymagający ale nie przytłaczający, tempo walk jak w rogalikach typu Dead Cells czy Hades, porażka nie jest karana utratą doświadczenia a świat prosi się o eksploracje i otwieranie nowych ścieżek. Graficznie i muzycznie bajka, taka zelda/studio ghibli, no na co jeszcze czekasz człowieku :question:
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1967
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: yytr »

Crash Bandicoot 4 cudowna gierka, polecam z całego serca.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4454
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Kalom »

jest death's door na liście już posiadane ale czekam jeszcze chwile aż cena poleci, bo póki co 6 dyszek na promce steamowej
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Sialala »

Odpalilem w końcu tlou2 bo 3 stycznia spadnie z ps now więc chce się wyrobić żeby skończyć.
Jestem po pierwszym rozdziale, wiedziałem co się stanie a i tak jestem wkurwiony.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Piękna gra to jest nie denerwuj się nic a nic
Obrazek
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2388
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Sialala »

No sponio jest bardzo. Mam wrażenie że na początku te bardziej otwarte tereny trochę rozmywają klimat zaszczucia który tworzyła liniowość pierwszej części. No ale nie marudzę bo tera jak już mam trochę godzin na liczniku to ciężko się oderwać od konsoli. Jest dobrze.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: KillerCroc »

Dwójeczka > Jedynka, jedna z niewielu gier w których miałem takie momenty, że musiałem odejść od konsoli i przespacerować się po domu żeby zebrać myśli i ogarnąć co się właśnie odjebało, emocjonalny rollercoster
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Hades to jest peak rogalik 🥐 pomijając nawet mięsko czyli walkę i eksplorację to topka jeśli chodzi o grafikę, scenariusz, dubbing. Żyjemy w pięknych czasach dla graczy :oops:
Awatar użytkownika
Ave
Posty: 77
Rejestracja: 31 mar 2021, 15:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Ave »

Nie mogę się oderwać od Titan Questa, błagam pomocy
Awatar użytkownika
basic
Posty: 261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: basic »

Kupiłem na promocji w Nintendo Online Store Assasina Rebel Collection. Moja pierwsza styczność z serią. Zacząłem grać w Black Flag, zrobiłem 17% i szczerze powiedziawszy, to trochę mi się to znudziło :dunno: Z początku sprawiało frajdę zakradanie, zabijanie i pływanie statkiem, ale kurwa ile można. Jestem teraz w takiej sytuacji, że muszę konkretnie ulepszyć statek, bo tam gdzie mnie pcha fabuła mnie rozkurwiają, ale to zbieranie goldów i surowców potrzebnych do tego jest tak kurewsko żmudne, że trochę mi się odechciewa. Naczytałem się trochę, że to niby najlepsza część z serii, ale chyba jestem zbytnim casualowcem żeby to docenić.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4694
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Miałem to samo. Black Flag bardzo overrated, wkurzało to pływanie statkiem i rozbijanie się po małych wysepkach w poszukiwaniu skarbów. Przy Syndicate i Unity się lepiej bawiłem.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20641
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: phobos »

nudne po prostu są te gry, origins grałem przez rok z doskoku głównie ze względu na egipski klimacik, oddysey znudziło mi się na 8 levelu czy coś koło tego ku mojemu zaskoczeniu, bo myślałem, że antyczna grecja będzie ciekawsza niz egipt, ale gram w valhallę i jest ciekawiej
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7133
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: piernikowyskoczek »

dla mnie są bardzo długie, w odyssey gram i gram i gram i końca nie widać i po trzydziestu godzinach się zaczyna nudzić, a ponoć 50 godzin trzeba do ukończenia, a przecież gameplay się nie zmienia, żeby urozmaicać czas

dlatego teraz gram w final fantasy 7 remake, piękna gierka, piękne modele (normalnie advent children na renderowane na żywo), fajna walka
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jiigsi »

con shonery pisze: 01 sty 2022, 21:18 Hades to jest peak rogalik
Mówiłem :joint:
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Johnny

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Johnny »

Gram sobie w Disco Elysium i kurczę, momentami ta gra jest świetnie napisana. Taka scena, z zadania totalnie pobocznego, kiedy trzeba poinformować o śmierci męża - majstersztyk. Ogólne polecam, chociaż poruszanie się po terenie jest ciutkę irytujące
Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 503
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: quasimoto »

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20641
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: phobos »

mam tak z każdą grą, zamiast zagrać w pathfindera rozkminiam czy dobrze rozdam talenty postaci
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

Death cells zjadło mi dziś 12h z życia


siemanko

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
ODPOWIEDZ