Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Kubinsky »

co do ubisoftu to jeszcze seria rayman jest superaśna
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

Skończyłem Beyond: Two Souls, nie porwał mnie, zdecydowanie słabszy od Heavy Raina i Detroit, nawet Until Dawn uplasowalbym wyżej. Teraz czekam na Days Gone w kwietniowym plusie w międzyczasie biegając z mieczykiem w FF7
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: dwupak »

dzien dobry oficjalnie 10 dni wolnego przymusowego dzisiaj gramy w splinter cell chaos theory
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

MGS nie siadł? Ciekawiło mnie jak się zestarzał, sam tego ocenić nie mogę bo oczy sentymentem zarosły.
Johnny

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Johnny »

Niezłe promo jest w Windows Store na Forze Horizon 4 więc się skusiłem. Jeszcze się ściąga, ale wcześniej grałem w demo i było spoko (no i wybór aut nie do pobicia chyba na PC przez żadną grę aktualnie)
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Hades ale to jest gierka :bowdown: :bowdown:
Obrazek
Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 497
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: quasimoto »

Właśnie zostało mi 70 minut do pobrania legendarnego Abe'a :bowdown:
To jest jedna z tych gier, które na zawsze zmieniły moje podejście do całego świata fantazji. Żeby gra zręcznościowo-logiczna miała fabułę w roku 1997? No shit!
Mimo, że dzień poprzedni zakończył się opierdoleniem whisky na cześć Pana Krzysztofa, tak dzisiaj mam święto fana uniwersum Oddworld. Życie jest dziwne.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: cloud »

ale się kurwa nudzę, pograłbym w coś miare nowego na PC, helpp :cry:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
ksiazenieporzadek

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: ksiazenieporzadek »

w among us nowa mapa jest @cloud
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

W persone pograj są jakieś na pcty
Gra ktoś w tą strzelanke z ps plus? Remant coś tam bo samemu trudno i nudno a z kolegami to wiadomo fajniej
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

@cloud dawaj tego Hadesa jak masz pada + lubisz rogaliki
Obrazek
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: dwupak »

con shonery pisze: 05 kwie 2021, 12:02 MGS nie siadł? Ciekawiło mnie jak się zestarzał, sam tego ocenić nie mogę bo oczy sentymentem zarosły.
chcialem zaczac od jedynki, ale nie odpalal sie, wiec wkurwilem sie i odpalilem anime
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Mateusz »

Przeszedłem Red Dead Redemption 2.
Jaka ta gra jest długa. Nie dziwi mnie, że z epilogiem na ps4 ukończyło ją 29% graczy. Muszę przyznać, że mimo, że ma zwykle bardzo powolne tempo to grało mi się dobrze, historia jest wciągająca, zadania ciekawe (choć czasami trochę powtarzające się schematy).
Mam problem z tym żeby zdecydować czy lepiej bawiłem się tutaj czy przy Wiedźminie 3.
I jak ktoś zna Rockstar tylko z GTA jak ja do tej pory to polecam sprawdzić jak różną pod względem klimatu grę potrafią zrobić.
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Kubinsky »

oj strasznie długa. jak zobaczyłem, że epilog składa się z dwóch części to myślałem, że coś mi się przywidziało :lol:
ale jeśli chodzi o rozpisanie postaci, tempo rozrywki, samą fabułę, budowanie klimatu to jest to najlepsza gra rockstara i chyba w ogóle najlepsza gra pod tym względem w jaką grałem(the last of us może jedynie konkurować). niestety za pierwszym razem ominąłem mnóstwo misji pobocznych bo chciałem tak bardzo odkrywać dalej główny wątek. kiedyś, na ps5(jak już będzie możliwość zakupu w 2023 roku) planuję przejść sobie jeszcze raz, tym razem skupiając się też na pobocznych aktywnościach.
Spoiler
jak w 6 rozdziale wleciał d' angelo to ciary mocne. piękny w ogóle był motyw tego powrotu do shady belle z tą muzyką
Mateusz
Posty: 418
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:39

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Mateusz »

Ja jak przeczytałem w internecie, że epilog to jeszcze 5h gry to zabierałem się do niego z 3 tygodnie ;)
A co do misji pobocznych to też nie robiłem, bo też byłem ciekawy głównego, a też chciałem kiedyś tę grę ukończyć. Może też kiedyś wrócę jak trochę pozapominam, w sumie ciekawe też czy zrobię ten remake jedynki, wydawałoby się, że teraz to naturalna kolej rzeczy jest.
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: deska »

w zwykłek personie 5 te tutoriale trwały chyba z 10h, a potem gra co jakiś czas nadal dokładała nowe mechaniki, będziesz zadowolon myślę
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

RDR2 to najlepszy open world ever. Najbardziej dopracowany świat w historii gier, gdzie jak przestrzelisz łódź to zaczyna się topić. Te detale sprawiają, że szczęka opada. Polecam ten film:

Albo to
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Blazfm »

hayanawama pisze: 05 kwie 2021, 2:39 wracając do MGS
wracając do MGSV to gram sobie teraz (mam około 55h) i mam wrażenie że to jest najlepsza gra na świecie :oops:
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
hwjsk
Posty: 4806
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 5:28 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: dwupak »

znow mam sily siedziec przy kompie, wiec dzis odpalam asasyna dwojke (z serii gralem tylko w originsa, ktory byl zajebisty przez kilka dni, pozniej mi sie znudzil kompletnie)
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
ODPOWIEDZ