Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

ksiazenieporzadek

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: ksiazenieporzadek »

może @lygrys
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kvcper »

xenogears jest spoko, ale ta gra jest tak długa, że się można zapłakać
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: lygrys »

Rupert pisze: 24 sie 2021, 9:28 Kurcze kusi mnie xenogears i switch coraz bardziej... Grał ktoś?
Nie wiem co to jest Xenogears.
Na Nintendo Switchu grałem głównie z Bratankiem, Bratem i Jego Narzeczoną w Super Mario Kart 8 Deluxe na joy-conie włożonym w kierownicę (wheel pair) i spoko się grało, dużo ludzi mówi, że to świetna gra imprezowa.

Grałem też trochę w Bowser's Fury w wersji handheldowej, bo drugi 6 letni Bratanej nie mógł pokonać bossa na koniec gdy i też spoko się w to gra - oczywiście Bossa nie pokonałem.

Ja bym polecić kupić Nintendo Switcha albo Nintendo Switcha Oled, ale nie Nintendo Switcha Lite jeżeli się nie ma normalnego Switcha czy Oled, chyba że interesuje cię tylko gra przenośna i nie masz zamiaru grać na TV.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3254
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: yungXpaproch »

kurwa zaczalem grac w NFS: heat i tak jak zawsze nie lubilem sciganek i w nie nie gralem nigdy to 3 dni temu zjarany ogladalem filmik jak gosciu pod jakies pierdolenie ma podlozona ta gre wlasnie i pomyslalem, ze bym pogral. no i kurwa gram caly czas praktycznie i jezdzi sie w chuj zajebiscie
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kvcper »

heat jest naprawde ok, dopoki nie grasz fabuly ani nie uzerasz sie z policja, bo ta jest mocno przegieta. soundtrack to hit or miss - jednym bardzo siadzie, bo sa fajne tracki jak mama/show love logica, ale niektorzy uznaja ze syf i wlacza podcasty czy cos innego. nie spotkalem sie z innymi opiniami tbh. niemniej - heat>payback z nowych odsłon
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3254
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: yungXpaproch »

fabula jest ok, gra aktorska slaba ale generalnie historia jakas tam taka smieszna mala ale jest i nie przeszkadza, za misje dostaje sie i pitos i expa wiec nie przeszkadzaja. psow trzeba unikac jak tylko mozna powyzej 3ciego poziomu heat bo nie idzie skurwysynow zgubic faktycznie i jak sie ich siedmiu zrobi to jest przejebane ale generalnie nie czuc, zeby to bylo nie fair bo sam bierzesz na siebie to ryzyko ze psy cie moga zlapac i mnoznik do expa sie pojdzie jebac i 30k pojdzie w bloto. mimo tego najwazniejsze jest fajne jezdzenie i fajne autka, a to jest totalnym kozakiem, jezdzi sie zajebiscie, na auta sie fajnie hajs zbiera i fajnie je ulepsza, tyle mi starczy do szczescia :lol:
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20645
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: phobos »

divinity original sin 2, no zajebista gierka, mam nadzieję, że jest więcej takich RPGów, bo zabierałem się za takie gry jak pies do jeża a jak się przezwyczaiłem do rzutu izometrycznego i kamery to jest gitówa i zajawa
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jiigsi »

Props zajebista gierka z zoomem niedawno skończyłem, wcześniej też solo.

Grasz z lone Wolf czy cała ekipa
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9090
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: genocidegeneral »

też właśnie lecę, ogólnie ostatnio jak już w coś gram to w turowe rpgi xd wastelandy 2 i 3, teraz dos dwójka też, ja lecę dwa lone wolfy no i jest niestety łatwo, problem miałem tylko przy walce o vulture armor z dlc i przy blackpitsach, bo gwydian rince debil jebany to najgłupsza postać w historii gier video, cała lokacja pokryyta necrofire, a ten łeb zaczyna turę od przejścia 5 metrów w tę i z powrotem żeby pozbierać obrażenia i wykonać jeden atak XD

no a tactician nie da się włączyć w trakcie gry więc już dogram na classic, to mój pierwszy raz na LW i nie wiedziałem, że aż taki jest to walec
Obrazek
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: cloud »

gram w Hadesa i na pierwszym bossie wyjebałem się juz z cztery razy, mam ochotę wypierdolić pada przez okno.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kvcper »

leszcz
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Daj kosciatemu fanta co można wręczać npc i tarcza można trochę na klatę przyjąć


No i
kvcper pisze:leszcz
Obrazek
Emdowu
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:30

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Emdowu »

Ogarnij odskok od Posejdona i ulepsz go o parę poziomów to nawet ci broń nie potrzebna

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20645
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: phobos »

Jiigsi pisze: 28 sie 2021, 9:55 Props zajebista gierka z zoomem niedawno skończyłem, wcześniej też solo.

Grasz z lone Wolf czy cała ekipa
normalnie po RPGowemu, czyli czlowiek, krasnolud, jaszczur i nieumarły w moim teamie

gram na classic mode ale w wersję definitive edition, mam tylko moda włączonego na respec w pierwszej lokacji bo nie miałem pojęcia, jak te klasy działają w tej gierce i musiałem parę razy lepiej skille porozkminiać
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1090
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Drmz »

HAdes bez kitu tak uzależnia jak mówio? Bo nie wiem czy powijać czy przehajpowana gierka
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Dancio »

Drmz pisze:HAdes bez kitu tak uzależnia jak mówio? Bo nie wiem czy powijać czy przehajpowana gierka
Oj tak. Nie nudzi sie. I sporo opcji upgrade'ów. Mimo, ze pokonałem juz Hadesa, to teraz chce wszystkie bronie wbić na maxa oraz rozwinąć punkty w lustrze. Polecam

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13204
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oldschool »

Ile zgonów tak na oko ci zajęło, żeby najebać Hadesa skurwysyna króla podziemi?
Emdowu
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:30

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Emdowu »

U mnie 1 raz odjebany przy 19 runie, główny wątek fabularny skończyłem jakoś w 38 runów

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Dancio »

oldschool pisze:Ile zgonów tak na oko ci zajęło, żeby najebać Hadesa skurwysyna króla podziemi?
Troche mi zajęło. Ok 49 Runów :)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13204
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oldschool »

Dzięki, bo ja chyba z 13-14 runów zrobiłem i najdalej doszedłem do bossa z 3 biomu. Chciałem sobie porównać czy jakoś chujowy strasznie w to jestem, czy raczej normalnie wszystko jeszcze przede mną.
ODPOWIEDZ