Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Johnny

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Johnny »

Niezmienie Elite: Dangerous, ale jeszcze wleciał Project Cars 2 z promki na Steamie więc powoli się ogrywam
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

Cisnę ostatnio oporowo znów w Call of Duty: MW (2019). Karnet bojowy na dniach będzie wbity na maxa (100 poziomów).

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Johnny

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Johnny »

Skusiłem się na premierę Death Stranding na PC - póki co marne 2h grania, ale jest ciekawie i muzyka jest bardzo fajna
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jaayu »

Hotline Miami 2 : Wrong Number
przesadnie trudna szczerze mówiąc, jedynka miała lepiej zaprojektowane poziomy
no ale różnorodność misji, KLIMAT (jeszcze ten motyw VHS przy pauzowaniu gry i nie tylko), soundtrack fantastyczny :oops: no i historia fajnie rozbudowana, a gejplej bez wiekszych zmian, nadal zajebisty, wiekszy nacisk na bron palna z tego co zawsze odczuwalem.
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
r.u.s
Posty: 93
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:53

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: r.u.s »

Wlecialo mi wlasnie Ghosts of Tsushima, ale bedzie kurwa grane ojojojojoj :twisted:
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

SuperHot: Mind control delete. Nie wiedziałem czym to ma być, o premierze dowiedziałem się tydzień wcześniej, wczoraj pobrałem darmową kopię nooo i jest pięknie. Tym razem to roguelike :D Doszły nowe bronie, power upy, nowe typy przeciwników i oczywiście nowe plansze. Superhot nigdy nie skończy się i to mi bardzo pasuje.
FarCry 5. Bez niespodzianek - fajnie mi się tam lata i strzela, trochę zabawię w tej piaskownicy, choć pewnie całości nie przejdę, tak jak było to w przypadku FarCry4, bo przeszedłem już kiedyś FarCry 3.
Awatar użytkownika
abe
Posty: 480
Rejestracja: 06 lip 2019, 20:12
Lokalizacja: earthgang

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: abe »

cisnę red dead redemption undead nightmare na ps3 i nie kumam tej gry ni chuja :dunno:
złapałem jakiegoś konia który wygląda jakby był poparzony i wychudzony, ma widoczne połamane żebra na wierzchu, jego wytrzymałość nigdy nie maleje i teraz pytanie - w tej grze karmi się te konie? jak tego dokonać?
nie ma on siodła, a poprzednik miał - jak go w nie zaopatrzyć i gdzie nabyć owe siodło?
istnieją tu lokalizacje takie jak sklepy? jeśli tak to gdzie, jak są oznaczone jeśli w ogóle jakoś są?
twenty thousand on my watch 'cause I needed time
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 689
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: checollada »

Ja gram w Uncharted 4 i fajna to gierka, jak ustawiłem automatyczne celowanie to nic mnie już w niej nie wkurzało. Skradanie, skakanie, strzelanie, prosta zagadka i tak w kółko. Największym plusem tej gry jest to, że na tyle umiejętnie miesza tymi elementami, że ostatecznie gra się w to całkiem nieźle i bez nudy.

Ogolnie to nie jestem fanem serii, kiedyś odbiłem się od jedynki chyba.

No i ziomek wykupił coś tam jakaś subskrypcje chyba od EA i ostatni tydzień codziennie gramy na zmianę w NBA/NFL/NHL bo jebać tą fife już
Awatar użytkownika
alis_springs
Posty: 711
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:49

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: alis_springs »

gta iv skończyłem i wziąłem się za dodatki i po powrocie do tego tytułu po latach muszę stwierdzić, że to nadgierka jest jednak i ścisłe top moje
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: moxxi »

Soldier of Fortune, jedynkę już przeszedłem, teraz zaczynam II :oops: :oops:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

A ja wczoraj na fali nostalgii spiraciłem sobie NfS Underground (ale tylko dlatego, że nigdzie cyfrowo tego nie mogłem znaleźć :/ ) i zapierdala się tak samo fajnie, jak 15 lat temu :twisted:
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: niuhniuh »

moxxi pisze: 21 lip 2020, 23:03 Soldier of Fortune, jedynkę już przeszedłem, teraz zaczynam II :oops: :oops:
Kiedyś jak zakupiłem preorder czegoś (jeszcze w czasach pudełkowych) to dostałem gratis SoF, myślałem 'a sobie program zanim odblokują właściwą grę'. I jak włożyłem płytę to się komputer wyłączył w pizdu i już się nie włączył :rotfl:

Gram dalej w RDR2 i zamiar był taki, że sobie przejdę te wkurwiające misje typu przynieś 15 piór czapli, ale nie no, to jest chyba najgorszy aspekt tej gry. Ja wiem, nikt mnie nie zmusza, ale takie misje są tak nużące, że aż dziw, że recenzenci w ogóle o tym nie wspominali. Jakimś cudem zrobiłem misję z wystawą wypchanych zwierząt i mam dość. Losowe spawny tych zwierząt, jakiś kurwa opos którego widzisz dwa razy w ciągu 50h rozgrywki i to jeszcze musi się zespawnować akurat trzygwiazdkowa sztuka. Głupie to strasznie i w sumie bez save load save load chyba by zajęło z miesiąc. No to skończyłem tę misję z wielkim bólem serca, a tu już czeka kolejna z tymi jebanymi czaplami i kwiatkami na drzewach. Dajta spokój, nie rozumiem ludzi co robią 100% w grach, ale trochę ich podziwiam.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Ja tam w dupie miałem te misje. Ale pamiętam jak się namęczyłem w RDR jedynce z szukaniem bobrów dla tego typa co chciał lotnie zrobić. No chujów było tak mało, że z 3 dni mi to zajęło.
Spoiler
A wszystko po to, żeby zobaczyć jak ten inżynier amator się wypierdala i sobie ten głupi łeb rozwala. :lol:
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: niuhniuh »

e no to całkiem satysfakcjonujące zakończenie :D ja jeszcze nie wiem jak się skończy ten quest z martwymi zwierzakami, bo na finał i nagrodę trzeba czekać do epilogu chyba, ale gdyby
Spoiler
baba od taksydermii rozwaliła sobie głowę
to w sumie spoko, bo zasłużyła za to, że ganiałem za jakimiś oposami jak debil
Awatar użytkownika
johnsonpokrywa
Posty: 288
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:33

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: johnsonpokrywa »

te chwile w skater XL piękne kurwa piękne
I live on borrowed time, my expiration date I passed it, so lock me up forever, but this shit is everlastin'
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jaayu »

Mod Stalker Anomaly to najlepsze co spotkało gry z serii Stalker.
Wszystkie lokacje dostępne (włącznie z kilkoma usuniętymi z finalnych wersji gry), możliwość wyboru własnej frakcji i kreacji całkowicie swojej historii. Można robić sobie jeden z 4 wybranych questów głównych, albo wybrać opcje braku jakiejkolwiek fabuły i eksplorować i podejmować się drobnych zadań na własną rękę. Zmienione praktycznie wszystko, od strzelania po naprawianie ekwipunku, pełno nowych mechanik jak np. dbanie o broń czy gotowanie własnych posiłków itp. survival jak się patrzy. Dodatkowo tryb Azazel, w którym po śmierci przejmujesz kontrole nad losowym stalkerem w Zonie, czy tryb Ironman, gdzie śmierć skutkuje całkowitym wyczyszczeniem sejwów dla postaci, którą grałeś. Dodatkowo praktycznie wszystko można zmieniać, od ilości spawnujących się mutantów, aż po to ile kasy będziemy dostawać za zlecenia. A z dodatkowymi addonami typu jakieś Sound Overhaul czy innym Dynamic Radiation to po prostu gratka dla fanów Stalkera czy innego post-apo. Ja korzystam z paczki addonów od Solarinta z yt i bawię się świetnie.
No i jest oczywko standalone.
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Johnny

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Johnny »

Ta, brzmi jak coś, przy czym więcej czasu spędza się nad wyborem, instalacją i sprawdzaniem czemu do cholery nie działają różne mody, niż na samym graniu.
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jaayu »

o ile instalacja samego moda jest banalna (pobierz i wypakuj), to rzeczywiście addony nie są ze sobą kompatybilne często, więc trzeba poświęcić temu trochę czasu. Niemniej np. omawiany przeze mnie Solarint's Pack działa dobrze, chociaż musiałem pobierać jakąś łatkę drobną (i nadal nie uporałem się z jednym problemem, ale to głównie z lenistwa)
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Johnny

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Johnny »

Nie no rozumiem urok tego (a w pierwszego Stalkera zagrywałem się kiedyś), ale u mnie z modzeniem zawsze przychodzi paraliż decyzyjny i niekończące się rozkminianie która kombinacja modów będzie "lepsza" :lol:
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

Kurwancka, cóż za wspaniały dzień - znalazłem grę, która mnie wciągnęła bez opamiętania, rozwój technologii jest kurwa zajebisty.
Gra nazywa się AI Dungeon (https://play.aidungeon.io/), jest całkowitą tekstówką, w której działania polegają na tym, że piszesz, co chcesz zrobić. Przewagą tego nad tradycyjnymi tekstówkami natomiast jest to, że dalszy ciąg historii nie jest przez kogoś napisany na bazie jakiegoś tam drzewka wyboru, tylko losowo generowany na podstawie twoich postów i historii innych userów :bowdown: :bowdown: :bowdown: Także wchodzisz w grę, wybierasz tylko setting, postać, imię i elo. Początek losowy, a cała reszta zależy od tego, co zrobisz. Dodatkowo mnóstwo scenariuszy od innych graczy, lepszych lub gorszych, ale są. Ma swoje niedociągnięcia, np. ostatnio w settingu fantasy wyjąłem kałacha i zabiłem króla, natomiast jeżeli coś w historii nie pasuje do wyobrażenia, gra daje możliwość zmiany wygenerowanego nawet automatycznie posta i dalsza część dopisuje się do zedytowanej wersji. Coś pięknego.
Zastanawiam się poważnie nad wypróbowaniem płatnej wersji, która rzekomo jest jeszcze lepsza.
ODPOWIEDZ