Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Dancio »

Da się.

BTW. Jeśli już pobierzecie WWII i wejdziecie w multi, to w zakładce poczta (czy coś takiego) macie do odebrania 1100 CC, które przechodzą na nowego MW i za to możecie kupić sobie jakiś pakiet broni bądź przepustkę sezonową. Myślę że warto.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: niuhniuh »

mgs v, najlepszy stealth w grach ever. szkoda, że zabrakło hajsu/czasu na fabułę
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Skończyłem Control i mimo tego jak chujowo chodzi na zwykłym ps4 to polecam, klimat jak w stranger things plus kozackie moce. Ale ja jestem fanem takich siperbohaterskich mocy. Fabuła tez przyjemna.

Teraz wlansie kończe w końcu Wolf Among Us i żałuje ze nie ograłem wcześniej. Powiedzcie mi tylko dlaczego więcej gier nie ma tak dobrze poprowadzonej fabuły + innego niż ten z gier tellatale gejmpleju? Ehhhhhh

Ostatnia tak dobra fabuła to Yakuza 0 i w sumie Kiwami tez

W planach mam odpalenie Dark Cloud 2 ale cykam się ze grafika i przedewszystkim mechanika się zestarzały ale zobaczymy
Obrazek
Awatar użytkownika
pietrax
Posty: 943
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:15

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: pietrax »

Gram z moja lepszą połówka w titan quest i jest mega :oops:
tout comprendre c’est tout pardonner
wie goed doet, goed ontmoet
Aka M
Posty: 2528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:33
Lokalizacja: \/endetta

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Aka M »

Ja se napierdalam od roku w gierkę mobilną summoner wars, mam w chuj farta i typy wytrzymac nie mogą że w rok mam moby meta A większość po 5 lat gra i nie ma takich xD
kseroboj
Posty: 64
Rejestracja: 09 kwie 2020, 0:22

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kseroboj »

nie wierze ze zagralem dopiero teraz po raz pierwszy w KOTORa, alez to jest niesamowicie napisane, wczoraj skonczylem gre po obydwu stronach, zapisalem sobie przed ostatnim glownym wyborem i dalej skladam szczeke z podlogi po tym
Spoiler
jak jestes w stanie zmusic tego wookiego zeby zabil swoja najlepsza przyjaciolke ktora na dodatek jest jebanym dzieckiem, alez to jest brutalne, na dodatek masz te postacie ze soba od praktycznie poczatku gry co to jeszcze pieknie koloruje ten obraz
niesamowita gra, a tu jeszcze czeka mnie druga czesc
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

KOTOR jedna z najlepszych gier w historii. Niestety nigdy nie siadłem do dwójki, sam nie wiem czemu. :lol:
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: KillerCroc »

Ogrywam właśnie serię Uncharted zremasterowane, wczoraj jedyneczka, dziś dwójeczka, wpadłem zostawić :bowdown: bo po tylu latach wraca się niesamowicie przyjemnie, nie spodziewałem się, że mnie tak wciągnie, chciałem w coś pociupać wieczorkiem a tutaj zanim się obejrzałem skończyłem jedynkę i teraz jestem w połowie dwójki :oops:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
abe
Posty: 480
Rejestracja: 06 lip 2019, 20:12
Lokalizacja: earthgang

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: abe »

w końcu nauczyłem się grać i nie wkurwiac w nba
twenty thousand on my watch 'cause I needed time
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Jestem w epilogu The last of us 2, skończyć będę mógł dopiero w niedzielę, wtedy może też napisze coś więcej i poczytam prowadzone tu dyskusje, ale już mogę stwierdzić, że to jedna z najlepszych przygód jakich doświadczyłem w mediach wszelakich. Wow.
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Lidwin »

W takim razie pozostaje współczuć wyborów w Twoim życiu :cry:
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: KillerCroc »

Kurczę, wszyscy to chwalą a ja chyba jednak poczekam aż ludzie zaczną gonić używki albo ktoś ze znajomków będzie miał i mi pożyczy
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

@Lidwin nom:)
ja się świetnie bawiłem, przeżywałem wzloty, upadki, zachwyty i inne emocje, ciebie coś boli, bo się czegoś naczytałeś, komu tu współczuć? :joint:
@KillerCroc tylko unikaj wszelkich informacji i nawet screenów, nie zawiedziesz się :exclaim:
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kocur »


ponad 2h to robiłem, po czym okazało się, że dwa lata temu już usunęli tego glitcha XD
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Gram sobie teraz w Saints Row 3 i aleeee mnie zaskoczyła misja w stylu starych gier paragrafówek. :D Super pomysł.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: niuhniuh »

aa wróciłem sobie do RDR2 żeby zrobić to, co za pierwszym razem się nie udało, np. kaszkiet z wiewiórki. Ale się człowiek :censored: polowaniem na wiewiórki prima sort. Ale warto było :joint: pora na rybki
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: esdoen »

Blasphemous weszło, jestem jakoś chyba już pod koniec myślę. Bardzo fajna metroidvania z flavorem dark soulsowym. Pojebany klimat i lore, historia tak niejasna jak soulsy, gameplayowo trochę wolniej niż bym chciał, ale nadal bardzo spoko. Jest na wyprzedaży na Steamie, więc polecam brać.
Awatar użytkownika
papier
Posty: 101
Rejestracja: 21 kwie 2019, 23:02

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: papier »

Gram w Detroit i gra jest kozacka, czerpię z grania w nią dużą przyjemność, jednakowoż najciężej jest mi się za nią zabrać i odpalić. Stresuje mnie to, że wybory, które podejmę, nie doprowadzą do happy endu i nie będę usatysfakcjonowany z zakończenia tej wspaniałej historii. Łatwiej jednak grać w jakieś napierdalanki, gdzie lecisz jak po sznurku korytarzem.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

no mnie np wkurwialo co chyba pisalem, ze nie lubie za bardzo przechodzic po kilka razy tego samego, wiec nie ma szans zebym zobaczyl sobie wszystki zakonczenia np

a strasznie spierdolilem wszystko mimo, ze chcialem dobrze :(
Obrazek
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: oyche »

detroit fajne polecam zawsze
ODPOWIEDZ