Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: insane »

w heroes 3 hota gramy z bratem na mapie jebus king przez neta i kozacko się gra

btw fajnie, że hirolsy po 21 latach są nadal całkiem popularne - wczoraj było ponad 4500 aktywnych graczy online
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Kingdom Hearts 1.5994 HD remix final verion_30
Myślałem, że będzie to bajeczka na czilu, a to jest kurwa Dark Souls, nie przesadzam. To nic, że atakuje się tylko jednym przyciskiem - napieprzając Xa nie wygra się tu walki z bossami, trzeba nauczyć się ich ataków, odpowiednio przemieszczać się, robić uniki (jest i roll dodge) a w między czasie szukać chwili, żeby leczyć się potionkami - a to chwilę trwa i w trakcie można dostać klapsa na pizdę.
Podchodziłem do tej prawie 20 letniej gry z obawami ale jest dobrze póki co.
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

Persona 5 Royal i Animal Crossing: New Horizons.
Nie wiem do którego miałbym dać więcej bowdownów, więc skromnie - jeden, wspólny :bowdown:
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: cloud »

pierwszy raz grałem w MP3 jakieś sto lat temu, może teraz uda się przejść :cool:
Spoiler
Obrazek
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Diavolo
Posty: 85
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: Włocławek

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Diavolo »

Peyton pisze: 02 kwie 2020, 11:27 Persona 5 Royal i Animal Crossing: New Horizons.
Nie wiem do którego miałbym dać więcej bowdownów, więc skromnie - jeden, wspólny :bowdown:
szacun za Personke :bowdown:

póki co w nic nie gram, aaaale chyba kupie Bloodborne i Dark Souls 2, lubie symulatory umierania
[Zwrotka 1: Sentino]
Nie masz hajsu dla mnie, to się pierdol
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

@Diavolo po awatarze wnioskuję, że grałeś w DS3? :D. Jak tak to prawidłowo, jak nie to ... nie wiem co tu jeszcze robisz, zamiast robić zakupy Obrazek . Bloodborne super wybór, dla mnie na równi z DS3 lub wyżej (przez niepowtarzalny klimat).

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Diavolo
Posty: 85
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: Włocławek

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Diavolo »

Peyton pisze: 02 kwie 2020, 21:12 @Diavolo po awatarze wnioskuję, że grałeś w DS3? :D. Jak tak to prawidłowo, jak nie to ... nie wiem co tu jeszcze robisz, zamiast robić zakupy . Bloodborne super wybór, dla mnie na równi z DS3 lub wyżej (przez niepowtarzalny klimat).

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
DSR i DS3 ograne, pierwsza połowa DS1 > DS3 > druga połowa DS1. Jak będę miał pieniądze to DS2 kupie i z kolegą w coopie ogram.
[Zwrotka 1: Sentino]
Nie masz hajsu dla mnie, to się pierdol
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: niuhniuh »

Obecnie grane jest Mount & Blade Bannerlord w early access i dawno już mnie tak nic nie wciągnęło. Do tego codzienne patche, szacunek dla twórców.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kshaq »

Jak na EA to spoko, jak na EA po 8 latach developmentu to na razie mogłoby być lepiej.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: niuhniuh »

Nie patrzę przez ten pryzmat, bo w ogóle na to nie czekałem. Warband mnie nie porwał. Póki co dobrze się bawię. Bugi są, ale może właśnie przez te 8 lat pracy nad silnikiem udaje się je codziennie patchować :dunno:
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: deska »

Days Gone w końcu spadło na ps store poniżej setki, więc ogrywam i po kilku godzinach muszę stwierdzić, że zapowiada się na bardzo przyjemne doświadczenie.
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Peyton »

[mention]deska[/mention] ja nie dałem rady :c. Czekałem bardzo długo na tę grę, udało mi się wymienić za BFV kilka miesięcy, no i... leży. Gigantyczna martwa strefa na drążkach, kamera blisko postaci i ociężałe sterowanie sprawia, że dla mnie ta gra jest agrywalna, mimo ładnej historii i grafiki. Zazdroszczę ludziom, którym to nie przeszkadza, bo w sieci można przeczytać ogrom propsów dla tej gry.
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: deska »

martwa strefa na drążkach chyba została poprawiona w jakiejś aktualizacji, bo nie mam takiego problemu. Rzeczywiście, Deacon jest dość ciężki, no ale to nie ma być jakiś super zwinny asasyn, zresztą po tym co w tej materii przeszedłem z Red Dead Redemption 2 już mnie nic nie rusza xd
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3648
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

Po miesiącach nierównej walki wbita platyna w Bloodbornie, czas na BioShocka
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: wrubel »

deska pisze: 06 kwie 2020, 13:22 Days Gone w końcu spadło na ps store poniżej setki, więc ogrywam i po kilku godzinach muszę stwierdzić, że zapowiada się na bardzo przyjemne doświadczenie.

u mnie cały czas 120zł, z plusem jest taniej?


edit. dobra widzę - 10% za plusa
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: deska »

z plusem trochę ponad 9 dyszek
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Jaayu »

Wpadł mi w łapy Assassin's Creed : Origins, upośledzony klon wieśka 3 w klimacie asasynów, natomiast starożytny egipt :bowdown: tryb wycieczki i ogólnie całkiem przyjemnie się w to gra, parkour gorszy od chociażby syndicate, ale bez kitu jaram się
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: niuhniuh »

No świat w Origins klasa. W ogóle zdziwiłem się, że w takim typowym Ubisoftowym sandboxie widać, że się napracowali nad detalami. Nawet zachowania NPCów im wyszły. Powtarzalne questy wiadomo, ale nie bolało jakoś zbytnio bo fajnie zrobili skradanie się.

Odyssey aż tak nie podeszło gameplayowo, ale warto dla samego świata imo.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: cloud »

co mnie wkurwia ta gra pierdolona to jest chuj :censored: (ale super się gra ogólnie)
Spoiler
Obrazek
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
deska
Posty: 1083
Rejestracja: 27 mar 2020, 13:57

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: deska »

Skończyłem dzisiaj Doom (2016) i muszę powiedzieć, że to jest piękna gra w chuj. Szybka, dynamiczna, ale jednocześnie zmusza do planowania movementu i kolejnych ruchów, nie pozwalając się tylko chować za rogiem i strzelać do tych piekielnych kurew. Eternal właśnie wskoczył bardzo wysoko w kolejkę gier do ogrania w najbliższym czasie. Jedyne co mnie rozczarowało to to, że na standardowym poziomie trudności ostatni boss stanowił właściwie zero wyzwania, walka trwała ze trzy minuty, a
Spoiler
ten twist na końcu był bardzo przewidywalny, chociaż wiadomo, że nie fabułą ta gra stała. No i cliffhanger chamski turbo. Od razu po napisach sprawdzałem, czy nie ma jakiegoś ukrytego zakończenia warunkowanego zebraniem wszystkiego
To teraz gram w Ace Combat 7. To moja pierwsza przygoda z tą serią i ogólnie tym gatunkiem, podoba mi się, ale wyjebałem się już z 6 razy na drugiej misji i jeśli to będzie dalej tak wyglądać to zajmie mi to 50 godzin. Potem w kolejce Jedi Fallen Order, które zacząłem kiedyś na konsoli, ale przejdę sobie od nowa na pc, a potem chyba Eternal.
ODPOWIEDZ