Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

prolog w personie 5 to ponoc z 30 godzin xD - ja caly czas sie nie moge zabrac [za zwykla bo mam z ps collection]

nier tez lezy i nie gram, zajety jestem Switchem, a to i tak z godzinka dziennie w jakas mario odyseje czy inne machanie lapami do telewizora
Obrazek
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rev »

Daj znać za jakiś czas czy nadal Ci się podoba Persona panie Jaca i czy nie męczy po tych kilkudziesięciu godzinach, bo jednak to full długa gra jest. Osobiście zafascynowany FF7 Remake podłapałem bakcyla na japońskie gierki i Persona też wysoko na mojej liście priorytetów, aktualnie promka więc super, chętnie bym wziął. Nier liczę, że wjedzie może w Plusie prędzej czy później, szczególnie z okazji na premierę remake'u tej starszej części niedługo.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Spoko, właśnie wahałem się między tym a Nierem, ale tak samo liczę na plusa. Coś czuję, że już blisko (ale w sumie już od jakiegoś roku tak czuję).
A do FF7 remake wróciłem po przerwie ale coś się odbiłem, przestałem czuć walkę. W Personie są na szczęście po bożemu turowe potyczki i naprawdę chciałbym się już wkręcić i robić swoje, mam nadzieje że te 30h prologu to przejaskrawienie, choć nie wykluczam że tak jest :D
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

To najlepsza gra w jaka grałem polecam pozdrawiam
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 910
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rozpierdalator »

Outriders dzisiaj wyszło. Jak macie Xboxa to pograjcie se bo jest w Game Passie i jest fajną gierką i polecam (tylko chwilowo serwery wyjebało) a jak nie macie to poczekajcie aż stanieje i kupcie
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Po 8h w Perosnie zrobiło się trochę luźniej i :bowdown: System walki jest świetny, ma wiele urozmaiceń odmulających zazwyczaj żmudne przedzieranie się przez lochy a kolekcjonowanie person jest kolejną zachętą to walk i eksploracji, wszystko się tam pięknie spina. Czuje, że jeszcze przede mną trochę tutoriali z życia społecznego i będę wolny - i ta druga część gry, polegająca na "zwykłym życiu", też zapowiada się obiecująco. Historia, postacie, świat - wszystko mnie wciągnęło i ma mega potencjał.
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rev »

Chyba namówił :oops: jest tam faktycznego grania trochę czy raczej na poziomie symulatorów chodzenia typu life is strange?
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

Jest w chuj normalnego grania
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: dwupak »

siema jestem u rodzicow i nie wzialem konsoli a kazdy jest chory + ja tez mozliwe ze jutro wlece na kwarantanne wieeec odpalam far cry 3 pierwszy raz w zyciu trzymajciu kicuki
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rev »

ograłem w zeszłym roku, takie 7/10 max imo, postać Vaasa wysoko podnosi ocene tej w przeciwnym razie całkiem przeciętnej produkcji :dunno:
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Groszek »

7/10 przecietna produkcja :dunno: czyli co 5 Chujowa, a poniżej nic nie istnieje?
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rev »

No bez Vaasa byłaby to przeciętna gra, typowy Ubisoft, nic specjalnego, 6/10. Vaas jest zajebistą postacią i winduję dla mnie ocenę w górę. Czyli z Vaasem dobra gra, bez niego przeciętna. Może 6tka nie jest adekwatna do produkcji przeciętnej, whateva :dunno:
Awatar użytkownika
Ave
Posty: 77
Rejestracja: 31 mar 2021, 15:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Ave »

6.7 jak w Football Managerze, ja to rozumiem
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Piters »

Co do Persony to pamiętam, że z rok temu na początku się wkurwiałem i nawet tu pisałem, że strasznie długo mnie ciągnę za rękę, ale po tych 10h to najlepsza gra w jaką grałem (oprócz ostatniego bossa, nie wiem czy już byłem zmęczony ojebaniem ponad 100 godzin w lekko ponad miesiąc czy po prostu był chujowy). Ale ogólnie to każdy loch wydawał mi się inny pod względem rozgrywki i nie czułem znużenia, że kurwa znowu loch. Chociaż czasami miałem ochotę se wyjść po prostu i poszwędać po mieście z postaciami, mega fajnie napisane

Ja wtedy nieogarnąłem i kupiłem zwykłą wersję, a po przejściu jakby cena była poniżej stówki to bym pewnie kupił Royal i przeszedł se jeszcze raz od razu, tera to juz ciezej sie zebrac.
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4696
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Obrazek
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Bo za dużo spanialych gier i życie za krotkie żeby grać w 7 i 6
Obrazek
Awatar użytkownika
dwupak
Posty: 1016
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:04

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: dwupak »

no nudne jak chuj ten farcry. ja generalnie nie jestem fanem gierek za bardzo, ale u siebie jak jestem to na te chwile przechodze krew i wino i dla mnie wiedzmin3 to najlepszy tytul w jaki gralem, a krew i wino to najlepszy tytul tytulu w jaki gralem, wiec poprzeczka wysoko postawiona. no nic, ide grac w walk master na telefonie, juz 6900 lvli wbite

pobieram metal gear solid 2 (jedynka za brzydka dla mnie przepraszam jesli zawiodlem)
dobra jednak zaczynam od jedynki widzowie
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2021, 23:19 przez dwupak, łącznie zmieniany 1 raz.
FRIZOLISZEK FRIZA BOMBA TROMBY WARIATEC PATECA
to ja
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rev »

Czy Ubisoft wydał kiedykolwiek grę wybitną, a przynajmniej wykurwistą? AC2 sztywno 7/10, wiec tylko dobre
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4696
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Beyond Good and Evil, Splinter Cell Chaos Theory, Rainbow Six Siege, Far Cry jedynka. Tak na szybko.

A co do serii AC to można jej zarzucić wiele niedoskonałości ale 1 i 2 robiły na początku po prostu mega wrażenie. Przełomowe gry.
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 5:26 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ