Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Wpadła płatynka w God of War z 2018 roku. Cofam wszystko co złe napisałem o tej grze (2 ataki? Parlae Ty debilu pod koniec gry można mieć pierdyliard różnych ataków runicznych). Piękna gra to jest, wspaniały świat (setting nordycki zawsze na propsie) i jego eksploracja. Przechodziłem na poziomie Wyzwanie (czyli drugi od końca) i mam takie pytanie do tych, którzy grali. Czy to jest dobra rozgrzewka przed serią Dark Souls? Czy jest dużo trudniej? Walki z Walkiriami to było coś. Naprawdę wymagające były, trzeba było się wyuczyć reakcji na każdy atak i grać bardziej defensywnie bo jak przeszarżowałem z ofensywą to zgon. Nie wszystko dało się uniknąć rollowaniem jak w Wiedzminie i bardzo pomocna była tarcza. Niemniej, satysfakcja z ubicia królowej walkirii była spora. :D

Teraz się biorę za Days Gone. W międzyczasie dobiję chyba też platynę w Horizon bo mi zostały ze 4 acziki.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Prez »

powiem tak, zanim odpaliłem pierwszą grę od From Software miałem platynę w GoW i chyba za bardzo mi to nie pomogło, jak sobie przypomnę początki ;)
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Control :bowdown: Jakie to jest pierdolone mistrzostwo jeśli chodzi o klimat i świat, cieszę się, że niczego o tej grze nie czytałem i nie oglądałem zwiastunów, bo byłem zupełnie nieprzygotowany na to co mnie spotkało i przekroczyło to moje oczekiwania.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Polecam czytać wszystkie notatki i inne znajdźki znalezione w grze (te filmiki!). Kapitalnie budują klimat gry.
Ostatnio zmieniony 04 lut 2021, 16:31 przez Parlae, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

i pamietaj ze glowna bronia nie jest bron xD
Obrazek
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Czytam czytam, dawno żaden świat mnie tak nie wciągnął więc liżę ściany żeby nic mnie nie ominęło.
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rev »

con shonery pisze: 03 lut 2021, 20:44 Control :bowdown: Jakie to jest pierdolone mistrzostwo jeśli chodzi o klimat i świat, cieszę się, że niczego o tej grze nie czytałem i nie oglądałem zwiastunów, bo byłem zupełnie nieprzygotowany na to co mnie spotkało i przekroczyło to moje oczekiwania.
Grasz na PS4 fat? Też zacząłem ten tytuł i gierka jest obłędna, piękny jest ten świat i przyjemnie się go eksploruje. Jest to pierwszy tytuł na PS4 przy którym odczuwam leciwość tego sprzętu, bo gierka potrafi przyciąć po zapauzowaniu lub przy nadmiarze efektów specjalnych. Z kolei rzeczy typu RDR2 i parę innych gier gdzie ludzie narzekali że zacina, u mnie działały płynnie ;p
Awatar użytkownika
quasimoto
Posty: 497
Rejestracja: 20 maja 2020, 13:01

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: quasimoto »

Racja z tym RDR2, mi działał dobrze. Schowałem już do pudełka PS4, ale to była, jak dla mnie, bardzo fajna generacja. Teraz grając w Control na PS5 czuję się jakbym z Opla przesiadł się do Bugatti.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

ta, gram na facie starym, po pauzie podczas akcji potrafi porządnie zaciąć, ale podczas gry nie odczuwałem za bardzo tych spadków fpsów, ale ogólnie jestem na to słabo wyczulony
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Potem jest niestety więcej przycinek
Obrazek
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Bunnymen77 »

Powiem Wam, ze mega mi siada Shadow of Tomb Rider ktory byl m-c temu w plusie, Uncharted moze sie schowac.
N0V4K
Posty: 79
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:57

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: N0V4K »

Pograłem ostatnio chwilę w Ark Survival. Nawet spoko to wygląda, ale trochę przytłacza mnie zawartością ta gierka. Tym bardziej, że z survivalem nie miałem praktycznie styczności. Zastanawiam się tylko czy jest sens grania solo? Mam zioma, który może dołączyć, bo też dopiero zaczyna, więc ew. duo popykamy. Czy może lepiej wbić na jakiś serwer? Wtedy postęp zapisuje się na serwerze?
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: FÜRDIEGANG »

Odpalilem sobie dzisiaj NBA2k21 bo dodali gierke do game passa. Milosc do mycareer wrocila <3
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: rubinstein »

ma ktos ochote sobie pyknac sobie w team fortress (dowolny tryb)?
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: FÜRDIEGANG »

Jest tu jakas fajna mordeczka co by chciala pograc 2v2 / 3v3 w NBA2K21 na xboxie?
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 4:29 przez hwjsk, łącznie zmieniany 3 razy.
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rev »

Ja napierdalam od paru dni w FF7, nigdy nie interesowała mnie ta seria, patrząc po okładach myślałem że to turbo AYAYA gierki, miałem wyobrażenie co do tej serii, że to coś w stylu Genshin Impact, czyli wstyd grać, bo jeszcze ktoś zobaczy i przypał [ofc nie hejtuje tych którzy grają]. Zaskoczyłem się mega pozytywnie, fantastyczne postacie, fabuła ciekawa jak narazie, system walki też mi podszedł, mimo że nigdy nie grałem w żadne turówki, no i te fantastyczne waifu *____*.

Szkoda, że reszta gierek z serii FF jest albo mega starodawna [nie pamiętam jak się nazywa ten 'rodzaj' gierek, w stylu starych FF, starych poksów itp, ma to jakąś swoją nazwę?], co mnie odrzuca raczej, albo z tego co pobieżnie obczaiłem - słaba. FF15 to chyba następna najlepsza i 'nowoczesna' opcja, co? Ogólnie, fantastyczn miesiąc w PS Plus, Concrete Genie splatynowane i bardzo przyjemna gierka to była, zmiana tempa w drugiej połowie niespodziewana, ale polus.
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Kubinsky »

@hayanawama

Ej wlasnie jak to jest z tym mgs, bo na przyklad bardzo chciałem zagrac w piątkę ale jak tak czytam w internetach to ludzie odradzają jesli sie nie gralo w poprzednie części, bo podobno nic sie nie zrozumie z fabuły, masa nawiązań przepadnie i generalnie lipa z rozrywki.
Jak to było u ciebie? Odczuwałeś jakos mocno to nieobeznanie w uniwersum czy kompletnie ci to nie przeszkadzało podczas gry? Bo bardzo chętnie bym ograł a również przez dostępnosc poprzednich częsci tylko na poprzednie konsole raczej nie mam opcji juz w nie zagrac.
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 4:29 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Kubinsky »

dzięki wielkie za szczegółowe objaśnienie. w takim razie nie pozostaje nic innego jak czekać na jakąś fajną promkę i powijać(kojarzę, że jakiś czas temu na psstore mgsv był w jakiejs śmiesznej cenie 20zł czy coś około tego, ale niestety nie kupiłem).
ODPOWIEDZ