Now playing, czyli co jest grane?

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Takie buty, to dzięki za info. Widzę, że główny wątek ma około 20 godzin, więc wygląda to sensownie, myślałem że z 60 godzin trzeba przegrać 3 razy i zobaczę 2 nowe dialogi.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

nie no wlasnie chodzi o to ze to nie są dwa dialogi
imo zeby calkowicie skumać fabułe to warto przejsc kilka razy ale zrobisz jak chcesz kim jestem aby narzucać ci kolejne przejscia DOBREJ gry
zmienilem sie nie jestem juz ososbą z 1999
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

no ja dalej nawet raz nie przeszedlem jajebe

za to koncze luigis mansion 3 i jest w pyte

i postanowilem rozpoczaciac Devil May Cry 1 i przejść części 1-3 bo coś tam grałem za gówniaka ale ani człowiek nie kumał co tam piszo po angielsku ani o co cho tylko dawaj naparzaj jebjeb
Obrazek
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

nie wiem czy się nie zawiedziesz fabuła bo pisał ją japończyk po wojaku albo 2
w tym lugi jest coop grałeś tak czy solo?
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Cz4rny1337 »

Sam bo tż niezainteresowana grami, a poważni koledzy prawnicy zbyt zajęci tlumeczeniem biednym żeby przestali być biednie i nie ginęli w wypadkach i pszypal ich zaprosić na hehe łapanie duchow luigim :///

Jednak jak coop/multi to 4 i 4+ Osób na jakiejś imprezie
W sumie uświadomiłeś mi ze nie pamietam już kiedy jakiś ziomek wpadł żeby pograc nawet w DOROSŁE gry
Wszyscy na swoich konsolach online raz na ruski rok po nocach ehhh starość
Obrazek
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

chujowo ja się czaję na mario super party cos takiego 100 fajnych gierek dla młodych niepoważnych ludzi
ale tak totalnie nie lubi gier bo patrzy tylko jak ty grasz w jakiegos nier automata czy probowala i lamerskie
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

No i zajebisty ten Nier ugułem, fajnie że bardziej baśniowy niż by to się wydawało na pierwszy rzut oka, również pod względem soundtracku.
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: insane »

przechodze fable anniversary na xsx i wspomnienia z dziecinstwa wracaja. jak przeczytalem recenzje w cd-action to wiercilem mamie dziure w brzuchu, zeby mi sprezentowala, bo to gra, ktora uczy jak podejmowac moralne wybory i byc dobrym czlowiekiem. a w rzeczywistosci chodzilem na kurwy i pokazywalem ludziom fakery
Awatar użytkownika
xou
Posty: 275
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:34

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: xou »

skończyłem XIII (wersja z 2003). fajna gierka. tak na 2-3h. komiksowy koncept świetny
Obrazek
ソロで帰る道すがら
挨拶さえもできないさ
待っても去っても変わらない
そうだ! これからだぜ?
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4038
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Luxair »

Istnieją jakieś dobre gry typu Limbo i Inside, a nie tanie podróby z bieda-fizyką i wszystkimi postaciami w solid black?
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

Little nightmares, zwłaszcza dwójka.
Uprzedzając pytanie czy trzeba najpierw jedynkę - moim zdaniem niekoniecznie, grałem w dwójkę nic nie pamiętając z jedynki i było gituwa.

Dodano po 2 dniach 17 godzinach 52 minutach 31 sekundach:
No i przeszedłem Niera, zdziwiłem się, że tak szybko. Z jednej strony mam niedosyt, z drugiej czytam, że druga kampania w większości pokrywa się z pierwszą a sporo nowego kontentu jest dopiero w trzeciej, a chyba narazie nie chce mi się biegać znowu po tych lokacjach ;< Ciekawie zrobiona giera ugułem, kiedyś chyba wrócę.

Ale nie mogę nie docenić tej konstrukcji gry. Gdybym o tym nie przeczytał i tego nie wiedział, tylko grał uparcie kompletnie w ciemno, to moja bańka zostałaby rozjebana jak chyba jeszcze nigdy. Czegoś takiego się nie spotyka, nie ma chyba medium w którym możliwe byłoby osiągnięcie tego. Jedynie np ebook bez licznika stron czy kilkugodzinny film bez informacji o czasie trwania, ale wtedy i tak tylko fabułę można byłoby rozwinąć, a nowy gameplay czasem może być twistem silniejszym niż zakręt w historii, inne rejony mózgu dostają wtedy nagrodę.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4606
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Zacząłem grać w Halo (Reach) i tak jak sądziłem, nie wiem o co to całe halo. :dunno: Przeciętna, prosta strzelanka w kosmosie. Czy to się jakoś rozkręca czy lepiej sobie darować? Gearsy też mi na początku średnio podeszły, ale jednak piątka wynagrodziła wszystko. Bardzo przyjemnie mi się grało.

Z tego co widziałem w gameplayach to np. Halo 4 wygląda praktycznie tak samo. :lol: W sensie, że interfejs, ci sami przeciwnicy, bronie itd. Ale może fabularnie warto?
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: kvcper »

Bioshock infinite skończone, jadę z dodatkami, a konkretnie jestem już na końcówce 2 epizodu
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

a ja z braku lepszych pomysłów na życie zacząłem dalej przechodzić tego Niera no i co tu dużo pisać, jestem wjebany w te giereczke po uszy, wykonuje wszystkie zadania poboczne i zgłębiam lore, ta gra jest nieziemska
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Rupert »

Wiedziałem że ci się spodoba!!
Ja kupiłem na promce children of morta bo xenoblades2 po 110h mocno mnie zmęczyło i co tu dużo mówić fajny rogalik
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Lidwin »

Parlae pisze: 10 paź 2021, 21:02 Zacząłem grać w Halo (Reach) i tak jak sądziłem, nie wiem o co to całe halo. :dunno: Przeciętna, prosta strzelanka w kosmosie. Czy to się jakoś rozkręca czy lepiej sobie darować? Gearsy też mi na początku średnio podeszły, ale jednak piątka wynagrodziła wszystko. Bardzo przyjemnie mi się grało.

Z tego co widziałem w gameplayach to np. Halo 4 wygląda praktycznie tak samo. :lol: W sensie, że interfejs, ci sami przeciwnicy, bronie itd. Ale może fabularnie warto?

Halo 4 i 5 sobie odpal. Najlepiej się gra i najlepsza fabuła. Reach dla mnie najniżej z wszystkich odslon.
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4606
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: Parlae »

Oki dzięki. Zacznę od 4 w takim razie. ;)
frontkick

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: frontkick »

Włączyłem sobie w końcu Arcanum i niestety po pierwszych dwóch godzinach mam mieszane odczucia, fajne uniwersum i wgl ale troche mnie meczą te wszystkie mechaniki rozgrywki, trudno sie w tym polapac i no juz dawno nie gralem w rzeczy w ktorych postac moze osiem razy spudłować (w tym raz krytycznie i sie wypierdalajac na plecy) probujac zajebac kopa wilkowi. Ale no jeszcze poprobuje troche a jak nie to przeskakuje na Vampire Bloodlines
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: con shonery »

There is no game bardzo fajne śmiechulcowe, zdarza się parsknąć na głos
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Now playing, czyli co jest grane?

Post autor: mql »

frontkick pisze: 15 paź 2021, 17:33 Włączyłem sobie w końcu Arcanum i niestety po pierwszych dwóch godzinach mam mieszane odczucia, fajne uniwersum i wgl ale troche mnie meczą te wszystkie mechaniki rozgrywki, trudno sie w tym polapac i no juz dawno nie gralem w rzeczy w ktorych postac moze osiem razy spudłować (w tym raz krytycznie i sie wypierdalajac na plecy) probujac zajebac kopa wilkowi. Ale no jeszcze poprobuje troche a jak nie to przeskakuje na Vampire Bloodlines
eh szkoda, bo się zabieram za to Arcanum i zabieram
ODPOWIEDZ