Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator

Re: Ogólna dyskusja o grach i konsolach

Post autor: Cz4rny1337 »

No odpaliłem chwile, ale wole PC - tylko to wynika z przyzwyczajenia po prostu (FM czesto robił za apke w tle)
Obrazek
Awatar użytkownika
insane

Post autor: insane »

FMa masz w tej wersji konsolowej, ktora jest troche wykastrowana z funkcji wzgledem wersji pctowej, co przeklada sie na mniejszy wplyw na druzyne, ale dzieki temu rozgrywka jest szybsza. ja w sumie na pc do tej pory gralem w te wersje xboxowe, ale w fm23 na tyle przerobili interface pod pada, ze hujowo sie klika myszka i gram juz w fulla.

natomiast co do samego switcha to polecam, bo gameplayowo exy stoja na najwyzszym poziomie i generuja mase funu z grania, a do tego masz np diablo, divinity, dragon quest xi i mase indykow, ktore sa stworzone do grania w handheldzie.
Awatar użytkownika
redman23

Post autor: redman23 »

to nie lepiej steamdecka już zamiast switcha?
Awatar użytkownika
insane

Post autor: insane »

na steam decku nie zagrasz w mario kart : (
Kalom

Post autor: Kalom »

zagrasz w garfield kart furious racing, które jest lepszą grą i tak, a w dodatku za darmo aktualnie polecam

https://www.fanatical.com/en/game/garfi ... ous-racing
Awatar użytkownika
kapec

Post autor: kapec »

genocidegeneral pisze: 14 lis 2022, 19:24 Mój pad od X360 trochę już przeżył, czym go zastąpić? Jakimś od One/Series? Bezprzewodowy, mam batalion akumulatorków i ładowarkę, więc może być zasilany w taki sposób, no i żeby bez jebania się działał w gierkach wszystkich (nie wiem czy to problem nadal, ale w czasach przed xboxowych z jakimiś różnymi mantami i tracerami czasami trzeba było kombinować).

No i, jak mawiają spotterzy, nie za miliony.
Całkiem możliwe że już kupiłeś, a jeśli nie to może ktoś inny skorzysta. Na stronie MS obecnie pad series x, do wyboru 5 kolorów, po 190 zł.
ODPOWIEDZ