Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Fleming

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: Fleming »

Zachowanie podłe
Moje ziomy to lemy, suprimy, globale
Twoje ziomy to jakieś zjeby pedale
sydemon

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: sydemon »

niby człowiek wiedział, ale i tak niesmak pozostaje
Awatar użytkownika
mazerunner

Post autor: mazerunner »

Najlepsi którzy kupili od januszy z alegro/olx gifty po 150 czy 190 zeta :bowdown:
Awatar użytkownika
wojtas
Mistrz Fantasy NBA

Post autor: wojtas »

Podobno aktywowane z klucza nie wyparowały :(
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek

Post autor: piernikowyskoczek »

xD no ja dla siebie aktywowałem

w sumie się dziwię, że tak drogo to bez przecen kosztuje (gdzieś ponad 300 pln?)

najwięcej żałuję czasu straconego na podpięcie konsoli i pobranie/zainstalowanie 100 gb
Użytkownicy produktów Apple: oyama, ksiazenieporzadek, eddy_wata, Johnny, LuckyLuke, kr0pka, #1, wrubel, maciek, MalinowyJogurt, yytr, RW0, Cz4rny1337, Kysys, KillerCroc, emcess, FLoo, wst, dou, kon rafal
ODPOWIEDZ