Ślizgawka na facebooku

Miejsce, w którym znajdziesz wszelkie regulaminy i ogłoszenia dotyczące poprawnego funkcjonowania forum.

Moderator: Moderatorzy

FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: FÜRDIEGANG »

Zróbmy poważny portal rapowy, błagam.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2974
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: vampmoney »

FÜRDIEGANG pisze: 09 maja 2019, 17:31 Zróbmy poważny portal rapowy, błagam.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6474
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: Jose »

Zacząłbym małymi krokami, najpierw od ogarnięcia fanpage'a :)
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: FÜRDIEGANG »

[mention]Jose[/mention] wiadomo, chcialem juz dzisiaj wrzucic dwa posty, ale dwukrotnie mi je fejsbuk wypierdalał. Aż żyć się odechciewa.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
skała
Posty: 205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:07

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: skała »

FÜRDIEGANG pisze: 09 maja 2019, 17:31 Zróbmy poważny portal rapowy, błagam.
Za!!!
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: FÜRDIEGANG »

ja podrzucam ze swojej strony mozliwosc pisania artykułów i kilka pomyslow na rozwoj jak znajdziemy powaznego developera.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
skała
Posty: 205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:07

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: skała »

gdyby zebrać rucesa, jose, paradoksa, niemala, luk0asa, zadlo i parę innych osób powstałaby najmocniejsza redakcja na świecie i nie byłby potrzebny nawet dev
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2974
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: vampmoney »

Ja również bym bardzo chętnie mógł pisać artykułu
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11407
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: SWN »

skała pisze: 09 maja 2019, 23:08niemala
niemal ma lojalkę w porcysie
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2604
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: Sidd »

Ja już dawno chciałem pisać dla potencjalnego ślizgu, więc i tu zgłaszam swój akces
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11407
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: SWN »

WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PISANIA PROSZĘ O PW Z LINKIEM DO SWOJEGO PROFILU NA FACEBOOKU (ALBO PO PROSTU ODEZWANIA SIĘ DO MNIE NA FB).
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: DeDoK »

tylko eziowi nie dawaj przypadkiem, bo przestanie panowac nad emocjami i zwyzywa kogos na fp
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: Megidox »

DDK Ja tam go widzę w dziale z poradami "Odpowiadamy na listy czytelników" jak z starych gazet typu brawo :)
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11407
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: SWN »

Jakie formaty oprócz luźnych, aktualnościowych wstawek (vide sprawa Żabsona) chcielibyście widzieć na fanpejdżu?

To, co rozpoczął Jose bardzo mi się spodobało - Echa Forum, czy jakkolwiek to będzie nazwane, czyli po prostu przegląd najlepszych/najciekawszych postów w temacie muzyki. Dosłowny cytat nawet bez jakiegokolwiek komentarza, po prostu wystawienie czyjejś myśli na łamy facebooka. Póki co post skały przyniósł zdecydowanie największy zasięg i myślę, że fajnym plusem tego formatu jest fakt, że każdy z userów może zabawić się w redaktora.

Żeby rozpędzić fanpejdż zrobiłbym też jakiś ranking/odliczanie. Same proste rzeczy, które większość użytkowników pewnie wymieniłaby jednogłośnie, ale chodzi mi o zwyczajne rozbujanie strony. Wiecie, TOP50 NAJLEPSZYCH LETNIAKÓW wrzucane codziennie po jednym, TOP20 najlepszych klipów i tym podobne.

Moim zdaniem całość prezentuje się o wiele ładniej, jeśli już na początku zbudujemy jakąś stylistykę tego i nie będziemy żonglowali postami od prostych wstawek typu 'Widzieliście już co Bedoes odjebał w nowym singlu? XDDD co sądzicie??' po poważnie brzmiące i rozwinięte recenzje obok siebie, tylko postawili na jedno. W sprawie promowania i analityki zgłosił się też do mnie jeden z userów proponując konkretne rozwiązania, w których widać, że chłop siedzi, za co bardzo dziękuje. Jeśli zorganizujemy się sprawnie i będzie w tym widać potencjał to nie widzę problemu, żeby kawałek funduszy ze zbiórki forumowej przeznaczyć na zuckerbergowe narzędzia promocji i pobawimy się co nieco na innej platformie.

Pozdro!
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Megidox
Posty: 3447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:05
Lokalizacja: Zgorzelec/71

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: Megidox »

SWN co do odliczania fajna opcją były by "Tygodniówki" czyli każdy tydzień ma jakiś temat. Dobrać do tego 6 użytkowników żeby każdego dnia jeden wrzucał jeden track/cytat/cokolwiek pasującego do tego z jakimś komentarzem i np w nd podsumowanie tygodnia + jakies głosowanie (co podeszło ludziom najbardziej/jaki ma byc temat w przyszlym tyg) aby aktywizować ludzi i rozbujać zasięgi.
Lata melanży od 19 Marca 2009 w forumkowej branży
ksiazenieporzadek

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: ksiazenieporzadek »

jak dla mnie jakieś sensowne wpisy z lekkim humorkiem lepsze niż jakieś debilne teksty typu 'Widzieliście już co Bedoes odjebał w nowym singlu? XDDD co sądzicie??' bo takie wpisy to daja jakies hype'y czy inne mobbynators
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2604
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: Sidd »

Jak najbardziej
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: cukier »

SWN pisze: 10 maja 2019, 14:37 Dosłowny cytat nawet bez jakiegokolwiek komentarza, po prostu wystawienie czyjejś myśli na łamy facebooka.
Screen z całego okienka wypowiedzi, by komuś cytowanemu kuti się unosił + algorytmy facebooka zostawiły go dłużej widocznym na listach :)
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: ricky »

SWN pisze: 10 maja 2019, 14:37 Żeby rozpędzić fanpejdż zrobiłbym też jakiś ranking/odliczanie. Same proste rzeczy, które większość użytkowników pewnie wymieniłaby jednogłośnie, ale chodzi mi o zwyczajne rozbujanie strony. Wiecie, TOP50 NAJLEPSZYCH LETNIAKÓW wrzucane codziennie po jednym, TOP20 najlepszych klipów i tym podobne.
coś takiego chętnie bym zrobił, jaram się takimi rankingami i mógłbym je układać sam lub z ludźmi
FUCK OFF MR LAHEY
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6474
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: Jose »

To letniaki są w zasadzie gotowe, bo jest temat i mnóstwo typów, data też odpowiednia, kwestia dopisania blurbów, a jak masz inne to działaj sam albo zakładaj tematy (bo tak chyba będzie najłatwiej zebrać kawałki do zestawienia) i daj znać na PW, to zaczniemy działać ;)
ODPOWIEDZ