Ślizgawka na facebooku

Miejsce, w którym znajdziesz wszelkie regulaminy i ogłoszenia dotyczące poprawnego funkcjonowania forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11406
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Ślizgawka na facebooku

Post autor: SWN »

Cześć,

Znalazłem wreszcie chwilę czasu i założyłem fanpage forum na facebooku, więc od tej pory możecie znaleźć Ślizgawkę również tam. Temat proszę kierować jako wszelką wymianę sugestii, propozycji, pomysłów i tym podobne, bo nie ukrywam, że w kwestii prowadzenia portalu od strony fb jestem niemal (pozdrawiam) totalnym laikiem. Zgłoszenia osób chętnych do podjęcia się prowadzenia fanpage'a na dłużej również są mile widziane, ponieważ jak wiadomo niebieska stronka jest aktualnie absolutnym dominatorem, jeśli chodzi o napędzanie ruchu i zasięgi.

Nie mam jeszcze żadnej konkretnej wizji sposobu prowadzenia fp i tutaj pojawia się druga kwestia, którą przydałoby się ustalić już na początku. Możemy zrobić z tego schludnie, poważnie prowadzoną stronę, na której pojawiałyby się artykuły, podsumowania, może odnośniki do co lepszych postów, krótko mówiąc - publicystyka. Fajnie, gdyby oprócz świecenia samym adresem forum fanpage brał jakiś czynny udział na innych stronach jeśli chodzi o merytoryczne dyskusje i opinie. Druga możliwość jaką zasugerowało mi parę osób, to zrobienie tego bardziej 'na lekko', bo nie trzeba przesiadywać na fb całymi dniami żeby zauważyć, że w 2019 nadal najlepiej sprzedają się fp serwujące szybkie newsy pomieszanie z humorem. Pozostaje po prostu kwestia w miarę dokładnego określenia się co chcemy robić i jak chcemy wyglądać, zanim pierwsza odnoga na dobre wystartuje.

Piątka

https://www.facebook.com/slizgawkaforum/
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
djniemal
Posty: 153
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:05

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: djniemal »

jaram się, bo ten głuptak kadłub zbanował mnie również na fanpeju slg
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11406
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: SWN »

Dla odmiany na tym będziesz miał odznakę Lider wśród fanów nad komentarzami.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: Jose »

Ja jestem oczywiście #teammerytoryka i są rzeczy, które będę podsyłał, bo nie ma na to miejsca w podcaście, ale sekcja memów/filmików też potrzebna, nie ma co ukrywać, inaczej się nie nakręci ruchu.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11406
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: SWN »

Ach i jeszcze jedno pytanie - co sądzicie na temat 'wchłonięcia' grupy Ślizgoni na emigracji jako tutejszej? Obyłoby się bez zakładania kolejnej, szukania wszystkich osób od nowa i robienia wiatru, zresztą wydaję mi się, że i tak większość ŚNE jest po naszej stronie i nie płakaliby dostając informację na temat tutejszego forumka. Wszystkie fajnie zarządzane fanpejdże prędzej czy później robią zamkniętą grupę na właśnie bardziej lżejsze rzeczy. Moglibyśmy to przekształcić w coś na wzór wspomnianej sekcji memów jak na Awangardach, żeby nie wrzucać mordy Belmondziaka w czwartej gęstości obok dyskusji o płycie roku na stronie głównej.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2604
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: Sidd »

Imo dobry pomysł, jestem za
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: Jose »

Jak najbardziej, przecież Ślizgoni to my.
Awatar użytkownika
kand
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:07

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: kand »

taki Complex bez butów, z ciężką lajfstajlówą (ale wciąż blisko deski i boomboxa) by się przydał, bo czym jest newonce - każdy widzi.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: MoTyW »

Myślałem, że grupka po prostu jest nasza i nie ma tu o czym gadać więcej :D
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11406
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: SWN »

No to w takim razie pozostaje znalezienie opcji podpięcia istniejącej już grupy pod fanpage (o ile taka istnieje i sobie jej życzeniowo nie ubzdurałem) :)
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1573
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: #23 »

Ja bardzo chętnie zrobię od czasu do czasu jakieś memes to wam na FP mogę podesłać
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: svlv96 »

ehh gdybym miał więcej czasu to chętnie zgłosiłbym się do prowadzenia fp. chyba że potrzebujecie kogoś do luźnych wrzutek i paru zdań na krzyż, czy jakiś mem, albo news to chętnie mogę się zgłosić
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11406
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: SWN »

Przydałoby się kilku czystych newsmanów do wrzucania jakichś klipów z danego dnia, premier i tym podobne, a obok kilka osób układajacych ładne, celne komentarze do aktualnych wydarzeń. Marzy mi się taka trochę rapowa Melodroma jakkolwiek to brzmi, fajnie jakby ktoś mądrze opierdolił z góry do dołu wczorajszą galę popkillera, to można by od tego zacząć.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: FÜRDIEGANG »

Hej, mogę aktywnie wrzucać premiery etc.
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: MoTyW »

Ma być stricte rapowo czy jakieś lifestyle'owe pierdolety też? Bo ja w rapie nie siedzę już od bardzo dawna, ale jakieś głupotki mógłbym wrzucić czasem dla zasięgów.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11406
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: SWN »

Imo też, oczywiście zależy co rozumiesz jako 'głupotki'. Forma takiego Complexu jaki wspomniał kand też jest całkiem spoko, bo (zupełnie jak na SLG pomimo tej łatki forum hip-hopowego, jesteśmy pełnoprawnym ogólnotematykiem, no bądźmy szczerzy) znajdziesz tam i informacje o premierach albumów, i propsy dla jakiegoś nowego serialu bo właśnie se obejrzałeś, i nagranie jak w twoja twarz brzmi znajomo postanowią odpierdolić Migosów.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1591
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: retriakaretrox »

Czy mamy kogoś od wrzucania memów w stylu 'Oznacz kolegę, jeśli nie odpowie w ciągu 10 min stawia Ci kebsa'?
I drugie pytanie czy nie planujecie zakupienia tego pozycjonowania fanpejdża (wiecie o co mi chodzi), który był jakoś promował forumek i jego fp? Czy jednak celujemy w zbyt wąskie grono odbiorców i takie coś nam się po prostu nie opłaca?
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11406
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: SWN »

Ja totalnie nie wiem jak działają fanpejdże od strony nazwijmy to roboczo BIZNESOWEJ, stąd jak już mówiłem chciałbym dać to komuś. Facebook od momentu założenia strony zasypuje możliwościami promowania, ale takie sensowniejsze (mam na myśli powiedzmy miesięczną kampanię, a nie OOO TEGO JEDNEGO POSTA CZĘŚCIEJ BĘDZIEMY POKAZYWAĆ PRZEZ WEEKEND) zaczynają się od $20 za 10 dni, więc no nie wiem czy to wydatek warty zabawy :dunno:
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: MoTyW »

Na reklamę na fejsie wystarczy wydać parę dyszek i odpowiednio ją stargetować, żeby były efekty więc to nie jest aż taki problem. Zajmujemy się tym w robocie jbc (nie ja osobiście, ale też to kiedyś sam dla siebie robiłem i mogę pomóc). Na początku jednak lepiej połapać ludzi wirusowo i promować się potem jak już coś na fanpage'u się będzie działo.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Ślizgawka na facebooku

Post autor: FÜRDIEGANG »

Ale pojebany ten fejs xD chcialem wrzucic posta to jakies standardy spolecznosci mi go wypierdalają xD
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
ODPOWIEDZ