Dobrze ubrani ochroniarze (to nie w Polsce)

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Dobrze ubrani ochroniarze (to nie w Polsce)

Post autor: oldschool »

Co sądzicie o stylu ubierania polskich ochroniarzy?

Według mnie mało których ochroniarz w Polsce potrafi się ubrać. Codziennością są za duże mundury i niedopasowane kamizelki taktyczne. Zdarzają się jednak perełki typu:

Fit 1:
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Spoiler
„Prezentacja kamizelki taktycznej odblaskowej typ siatka.Zdjecia z środy z godziny 16:40” ta kamizelka pozwoli jeszcze szybciej zwalczać przestępców jest lżejsza od powietrza przy tym przewiewna. Więc jak będę gonić zbira się nie spocę. Jest naszpikowana elektroniką taką jak pas szahida kamerka lasery itp. I co najważniejsze ma kieszonki na kratę sterna. Na nocne patrole w sam raz widoczna w nocy z daleka. Po założeniu jej widzę w ciemności i mam rentgen w oczach spokojnie nikogo nie będę podglądać etyka OCHRONY na to nie pozwala. Lecę patrolować Pozdro
Fit 2:
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Nie samą ochroną człowiek żyje. Dziś miałem przyjemność odbyć sesje fotograficzną do magazynu „Ochrona” w środku znajdziecie ze mną obszerny wywiad! Dotyczący takich spraw jak polityka zabezpieczenia budynku 3lo w Toruniu,jakiego sprzętu używam i uwaga co warto zabrać na służbę: gilzy i kratę sterna. Bo w końcu jak wiadomo służba nie drużba. I wiele innych ważnych pytań związanych z ochroną. A i pragnę dodać że zakaz palenia dotyczy również ganźii. Ja ganźi nie pale bo po niej mi odpierdala. I strzeżcie się palacze od przyszłego tygodnia będę wystawiał mandaty za palenie, picie, zle parkowanie etc. Grzywny będą przeznaczone na sterny i gilzy. pozdrawiam Mariusz byly straszy emerytowany lektor parafii paulinskiej w Toruniu i byly administrator i operator pokoii na onet pl jako ROKIN pozdrawiam was i pamietam o was buzka
Co ciekawe taki ktoś mieszka w Toruniu. Chciałoby się myśleć, że lepsze fity powinni mieć ochroniarze z miast, które są tyglem kulturowym, np. Gdańsk. Jak myślicie co jest powodem tego, że ochroniarze tam nie mają stylu?
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Dobrze ubrani ochroniarze (to nie w Polsce)

Post autor: kapec »

Gdybym zobaczył takich ochroniarzy będących na jakimś obiekcie to dwa razy zastanowiłbym się czy warto rozklejać tam jakieś ogłoszenia/wlepki.
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Dobrze ubrani ochroniarze (to nie w Polsce)

Post autor: azar »

Dokładnie.
Fit 2 to Kuba Grabowski ex. quebonafide gdyby został ochroniarzem.
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Dobrze ubrani ochroniarze (to nie w Polsce)

Post autor: sebring »

fit 1 to jasny
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Dobrze ubrani ochroniarze (to nie w Polsce)

Post autor: wrubel »

warto też wspomnieć o źle ubranych ochroniarzach którzy nieodpowiednio mieszają wzór kamuflażu oraz noszą okulary snowboardowe, takim źle ubranym pracownikiem firmy ochroniarskiej jest na przykład @lygrys
wklz

Re: Dobrze ubrani ochroniarze (to nie w Polsce)

Post autor: wklz »

Kiedyś był taki klimat, że przy wejściu do marketów stały szafki do których trzeba było włożyć plecak/torbę przed wejściem na sklep - że taka prewencja kradzieżowa. Pamiętam, że te szafki były na żeton w postaci 2PLN do odbioru przy wyjściu ze sklepu. Zawsze miałem na to wyłożoną lancę i trzeba było się bluzgać ze źle fitującymi ochroniarzami ehh.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Dobrze ubrani ochroniarze (to nie w Polsce)

Post autor: lygrys »

Powinniśmy iść w Justina Biebera
Spoiler
Obrazek
Jakiś czas temu mój zmiennik wyciągnął z plecaka t-shirt z napisem OCHRONA

https://www.militaria.pl/tm/koszulka_t- ... 008552.xml
Spoiler
Obrazek
Obrazek
I powiedział "taka pognieciona"
To mu powiedziałem "mogłeś w niej przyjechać", a on na to "żeby wszyscy na osiedlu wiedzieli gdzie pracuje"
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Dobrze ubrani ochroniarze (to nie w Polsce)

Post autor: OmarStooleyman »

Myślę, że na mapie Polski są także jasne punkty odpowiedniego ubioru operacyjnego. Tutaj mamy przykład dobrze oszpejowanej ochrony lokalnego deketywa. Taki pracownik budzi grozę.
Spoiler
Obrazek
ODPOWIEDZ