Plecak czy torba?

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Plecak czy torba?

Plecak
51
85%
Torba
9
15%
 
Liczba głosów: 60

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Plecak czy torba?

Post autor: kapec »

To musiał byc najlepszy zakup tego roku skoro chwalisz się nim w dwóch tematach
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Plecak czy torba?

Post autor: lygrys »

Tak tylko wrzuciłem, by ktoś zwrócił uwagę jak będzie w sklepie IKEA.
Oczywiście to są rzeczy sezonowe, a nie w stałej ofercie.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Plecak czy torba?

Post autor: 2ps__ »

poleci ktoś plecak typu takiego ze se go mogę zwinąć w minikosteczke i go wsadzić do bagażu głównego a potem se z nim śmigać żeby nie zajmował miejsca dużo? pod jakim hasłem wgl szukać takich rzeczy
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3867
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Plecak czy torba?

Post autor: Godhand »

2ps__ pisze: 12 sty 2023, 23:50 poleci ktoś plecak typu takiego ze se go mogę zwinąć w minikosteczke i go wsadzić do bagażu głównego a potem se z nim śmigać żeby nie zajmował miejsca dużo? pod jakim hasłem wgl szukać takich rzeczy
Szukaj pod hasłem stuff pack.
https://osprey-sklep.pl/plecak-turystyc ... ck-20.html
Robię rap, wiec pytają mnie o moje osiedle
Człowieku, ja mówię trzema językami biegle
lll
Posty: 1557
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: Plecak czy torba?

Post autor: lll »

Kojarzy ktoś z forumowiczów sredniej wielkości plecak(taki co pomieści tableta, słuchawki, książkę i lunchboxa) i przy okazji wygląda w miarę git - tzn bez np. łyżwy na całe plecy. Coś mniejszego niż klasyczny "plecak do szkoły". Jakie marki plecaków polecacie? Chciałbym kupić coś na lata.
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Plecak czy torba?

Post autor: bronek »

Jezeli chodzi o jakosc to polecam firme eastpak, ich plecaki sluza mi od 15lat a mam dopiero 2 od nich, w liceum tez sporo znajomych mialo ich plecaki i raczej tezbyli zadowoleni wiec mysle ze mozna smialo polecic. Kiedys chyba nie bylo tego ale widze ze maja sporo roznych modeli teraz, ja mialem ten najbardziej klasyczny (najprostszy gdzie masz glowna komora + mniejsza przednia kieszonke) ale jak ktos lubi miec wiecej kieszeni to widze ze jest w czym wybierac na ich stronie
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Plecak czy torba?

Post autor: FLoo »

lll pisze: 20 wrz 2023, 8:55 Kojarzy ktoś z forumowiczów sredniej wielkości plecak(taki co pomieści tableta, słuchawki, książkę i lunchboxa) i przy okazji wygląda w miarę git - tzn bez np. łyżwy na całe plecy. Coś mniejszego niż klasyczny "plecak do szkoły". Jakie marki plecaków polecacie? Chciałbym kupić coś na lata.

Największa pizda na forum:

Mider
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Plecak czy torba?

Post autor: zuperhero »

weź sobie odpal zalando i zaznacz czarny kolor, jest mnóstwo casualowych, ładnych plecaków
Awatar użytkownika
zemsta1camzata
Posty: 6146
Rejestracja: 07 maja 2022, 17:46
Lokalizacja: tychy

Re: Plecak czy torba?

Post autor: zemsta1camzata »

ja jakiś czas temu wziąłem sobie taki https://www.e-horyzont.pl/plecak-na-lap ... 06005.html
Wszystkie moje wypowiedzi są pisane na podstawie scenariusza. Mogą zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci i takie, które mogą urazić niektórych dorosłych. Czytasz na własną odpowiedzialność.
lll
Posty: 1557
Rejestracja: 12 paź 2019, 0:34

Re: Plecak czy torba?

Post autor: lll »

zuperhero pisze: 20 wrz 2023, 14:58 weź sobie odpal zalando i zaznacz czarny kolor, jest mnóstwo casualowych, ładnych plecaków

umiem znaleźć plecaki w internecie, liczyłem bardziej na opinie z życia wzięte w stylu że ktores plecaki są chujowe albo któreś są wybitnie dobrze zrobione
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3928
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Plecak czy torba?

Post autor: emcess »

też lubię mieć jeden konkretny plecak i miałem 8 lat jansport rightpack z zamszowym dnem, nie do zajebania, teraz mam tnf jester od chyba 3 lat i oprocz tego, że trochę wyblakł jest jak nowy, żadna nitka nie odstaje nawet

dużo dobrych rzeczy słyszałem o thule
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4656
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Plecak czy torba?

Post autor: scam_sakawa »

Ja mam od ponad 3 lat ADIDAS ESSENTIALS LINEAR BACKPACK, był ze mną na wyjazdach, w robocie, na rowerze i wszędzie gdzie mógł być ze mną plecak. Za niecałą stówkę do kupienia i jest spoczko.
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Plecak czy torba?

Post autor: mateko »

W 2013 kupiłem plecak Vansa za chuj kasy wtedy i w sumie to do dzisiaj śmiga
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Plecak czy torba?

Post autor: gogi »

Mam coś takiego od dwóch lat i gdyby był nieprzemakalny (a nie jest, tylko kieszeń na laptopa jest pod tym względem zabezpieczona), byłby 10/10. Jedyna rzecz, której mi w nim brakuje.
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Plecak czy torba?

Post autor: ART »

ja mam plecak eastpak out of office juz z 5 lat i bzika
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Plecak czy torba?

Post autor: lygrys »

Ja ostatnio kupiłem sobie w decathlonie prosty o klasycznym kroju czarny plecak firmy Eastpak, ale głównie z sentymentu do lat 90tych.
Planuje też kupić jakiś firmy JanSport.

Ktoś pamięta jakich firm plecaki nosili hiphopowi Backpackerzy?
JanSport i Eastpak?
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Plecak czy torba?

Post autor: mateko »

ja nie pamiętam
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Plecak czy torba?

Post autor: ART »

ART pisze: 20 wrz 2023, 19:15 ja mam plecak eastpak out of office juz z 5 lat i bzika
nieaktualne jbc, sie rozjebal (przetarl sie na dole i jedno ramie sie naderwalo)
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
ConeyIsland
Posty: 2231
Rejestracja: 24 mar 2021, 23:12
Lokalizacja: łódzkie

Re: Plecak czy torba?

Post autor: ConeyIsland »

W 2k9 wziąłem czarny plecak Jansporta z 30letnią gwarancja i do dziś go mam. Najpierw w LO mi służył, potem na studiach, a teraz cały czas na siłownię + latem w góry. Nie do rozjebania.

https://www.amazon.pl/Jansport-Beamer-D ... 1566779452
I got styles you can't copy, bitch
It's the triple six in the mix, straight from H-E-double-hockey sticks
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3928
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Plecak czy torba?

Post autor: emcess »

noo, jansporta rightpack mialem 9 lat, props, teraz tnf jester jakieś 4 i poza tym że wyblakł lekko to absolutnie nic się z nim nie dzieje
Obrazek jebac kiboli
ODPOWIEDZ