Słuchawki

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3542
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Słuchawki

Post autor: mancipium »

Na ten moment takie sklepy są chyba zamknięte, c'nie? Zresztą mogę zamówić 3/4 interesujące mnie modele i zwrócić.

@wst chyba będę musiał tak zrobić... chociaż to będzie droższe rozwiązanie. Od rana siedzę i rozkminiam i chyba wezmę Sennheisery PXC 550-II. Potem będę myślał o jakichś dokonałowych.

Sory za przypierdółkę tam wyżej myslalem ze to odpowiedz na moje rozkminy.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Słuchawki

Post autor: Luxair »

Luxair pisze: 27 gru 2020, 15:09 - w instrukcji piszą coś o dwóch osobnych operacjach "Bluetooth pairing" i "TWS pairing". Co to może być to drugie?
Koniec końców chodziło o sparowanie słuchawek lewej i prawej ze sobą, w odróżnieniu od sparowania słuchawek lewej i prawej z telefonem.

Telefon łączy się z tą którą "zobaczy" pierwszą (w zależności od tego którą pierwszą wyciągnę z pudełeczka-ładowarki) i ona przekazuje sygnał audio tej drugiej.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Słuchawki

Post autor: Rev »

Powinąłem sobie buds+, dzisiaj przyszły, fajne są. To moja pierwsza w życiu styczność z wireless/true wireless. Nie są giga głośne, pod względem basu też wypadają słabiej niż moje chifi kz zx 10 pro, ktore kosztowały 1/3 tej ceny, no ale to nie są słuchawki do delektowania się wysoką jakością dźwięku tylko wygoda, długa bateria na zewnątrz itp, cnie, więc spoko. Jedyna rzecz, która mnie zastanawia, to zniekształcenie dźwięku wraz z dystansem. Podpiąłem je sobie pod lapka, poszedłem do kuchni i dźwięk mega zniekształcony, a to raptem kilka metrów, sprawdziłem łącząc je z telefonem i podobna sytuacja, tylko pół metra dalej. Po drodze ofc kilka ścian, więc to pewnie dlatego i jest to chyba normalna sytuacja? Pytam bo się nie znam a chce się upewnić, że jest tak jak powinno, pzdr


e: drugi test, teraz dziala zajebiscie bez przerwan/znieksztalcen po calym mieszkanku
e2: pochodzilem sb troche po mieszkanku i juz jest gitara, mozliwe ze byl to po prostu jakis glicz
Awatar użytkownika
tw7
Posty: 65
Rejestracja: 19 kwie 2020, 13:14

Re: Słuchawki

Post autor: tw7 »

Czy możecie polecić jakieś słuchawki douszne bluetooth z anc, które nadają się do rozmawiania (mają naprawdę dobry mikrofon)? Oczywiście na miarę swoich możliwości. Szukam takich słuchawek głównie do pracy biurowej aby rozmawiać przez telefon na tych słuchawkach bo bardzo usprawni mi to pracę gdy podczas rozmowy szukam informacji na komputerze. Oczywiście w międzyczasie będzie lecieć na niej muzyka i jakieś podcasty więc dobrze gdyby nie grały jak gówno. Myślałem nad Mi True Wireless Earphones 2 ale może jest coś lepszego na rynku?
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Słuchawki

Post autor: 2ps__ »

bezprzewodowe sluchawki na bluetooth, polaczone ze soba kablem, takie zeby byly dobre i ladnie graly, sluzace do sluchania muzyczki z telefonu z jutuba podczas nwm biegania czy przemieszczania sie po miescie takze kurwa bez przesady i przerostu formy nad treścią to?
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Słuchawki

Post autor: 2ps__ »

ponawiam pytanie xd

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3928
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Słuchawki

Post autor: emcess »

no przecież piernikowyskoczek ci wrzucił
Obrazek jebac kiboli
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Słuchawki

Post autor: 2ps__ »

jak to gowno jakieś

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Słuchawki

Post autor: Jiigsi »

No dobra ale to jaki budżet, bo nie wiem co to dla ciebie znaczy przerost formy nad treścią.

Normalnie bym polecił kupienie sobie tin t2 i dokupienie kabelka na bt. W podobnej kategorii cenowej nie ma modelu bt, który mógłby konkurować
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Słuchawki

Post autor: 2ps__ »

no chodzi mi o to, że jak słucham se muzyczki/audiobooka z telefonu huawei p9 w dodatku biegnąc to chyba nie ma co się spuszczać za bardzo nad jakością dźwięku, jak będą grać jak zwykle jlb za 50 z mediaexperta i bd rozumiał co oni tam pierdopa to styknie, za to fajnie jakby były solidne i wygodne, cena no nwm do 200 mógłbym dać niby albo więcej jakby bylo za co, no ale w słuchawkach się głównie chyba za jakosc dźwięku płaci a jak pisałem wcześniej nie mam dużych wymagań

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

hwjsk
Posty: 4809
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Słuchawki

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 5:24 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Słuchawki

Post autor: Jiigsi »

@2ps__ https://www.x-kom.pl/p/612828-sluchawki ... -grey.html?

Wykonanie bardzo solidne, bo metal zamiast plastiku, powinny też być wygodne sądząc po reckach, ale no ja ich nie trzymałem w dłoni nigdy
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Słuchawki

Post autor: 2ps__ »

no wyglądają kozak, pewnie je lykne, dziekuwa

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

sven22
Posty: 1171
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Słuchawki

Post autor: sven22 »

@hayanawama Tutaj nikt Ci raczej nie odpowie. Ja w zeszłym roku kupując sprzęt napisałem na forum mp3 store i dostałem bardzo pomocne odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Siedzą tam kompetentne osoby, zajawkowicze, którzy służą pomocą. A z tymi trzaskami to warto byłoby się do kogoś zgłosić, może groszowa sprawa.
hwjsk
Posty: 4809
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Słuchawki

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 5:28 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
ksiazenieporzadek

Re: Słuchawki

Post autor: ksiazenieporzadek »

hayanawama pisze: 07 kwie 2021, 23:47 na forum muzycznym
to dawno przestało być forum muzycznym
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Słuchawki

Post autor: Jiigsi »

DT990 brzmią kurwa najlepiej i są mega wygodne. Jakbym nie odkładał teraz na 650'tki to bym je sobie sprawił. Z opinii na redditach wydają się być też najlepszym wyborem w tym przedziale cenowym.
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
hwjsk
Posty: 4809
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Słuchawki

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 5:28 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Słuchawki

Post autor: Jiigsi »

Fiio BTR5 mam, jak normalne wyjście nie da rady to dokupię kabelek balanced. W 2.5 ten wzmacniacz generuje 220 mW, więc powinno styknąć.
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
ODPOWIEDZ