Słuchawki

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Słuchawki

Post autor: Finesta »

W ogóle jak macie zamiar kupić jakieś słuchawki douszne czy dokanałowe,to polecam takie na złączach mmcx.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Słuchawki

Post autor: Luxair »

Ktoś ma Creative Outlier Air True Wireless ?
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Słuchawki

Post autor: Bubbles »

outliery są bardzo fajne. wygodne i dobrze brzmią, wiem bo miałem je na uszach i jako jedne z niewielu wirelessów zachęciły mnie charakterystyką brzmienia. mimo wszystko wolę dokanałówki przewodowe, jest jeszcze imo sporawa różnica w dźwięku... mee p2 ftw.
ksiazenieporzadek

Re: Słuchawki

Post autor: ksiazenieporzadek »

Jak czyścicie słuchawki douszne / dokanałowe?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Słuchawki

Post autor: Bubbles »

dokanalowki to zdejmujesz kopułki, moczysz wacik np w ipie i przecierasz. co prawda wacik moze zostawiac te małe wiązki, więc najlepiej coś delikatnego, ale co nie zostawia niczego po sobie. ja tak robilem wiele razy i bylo w porzadku, co do dousznych to sytuacja pewnie wygląda podobnie. a no i po wszystkim poczekać, aż się wysuszy. kwestia kilkunastu minut najpewniej.
nigdyniebralemkoksu
Posty: 194
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:09

Re: Słuchawki

Post autor: nigdyniebralemkoksu »

Ale hit. Zwykle szukam czegoś dokanałowego do 100zł. Moim faworytem były Xiaomi Mi In-Ear Pro 2, ale zgubiłem.
Kumpel polecił Xiaomi najtańsze na BT.
Na początek za dużo góry, ale teraz, po przyzwyczajeniu się, rewelacja.
Jednak BT mimo, że super nadaje się na siłke to np. nie jest mi za bardzo potrzebny w biurze, więc zastanawiam się czy Xiaomi ma podobne słuchawki na kablu?
Znacie ten model i co od nich gra tak, ale na kablu?
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3651
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Słuchawki

Post autor: Prez »

Podrzucisz model tych słuchawek na bt @nigdyniebralemkoksu? Wlasnie przed chwilą zjebaly mi się moje na silce i będę musiał kupić coś w miarę taniego
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
nigdyniebralemkoksu
Posty: 194
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:09

Re: Słuchawki

Post autor: nigdyniebralemkoksu »

Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3651
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Słuchawki

Post autor: Prez »

wielkie 5 dla Ciebie
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Słuchawki

Post autor: cukier »

@nigdyniebralemkoksu rozumiem, że takie słuchawki łączą się nawet z konkurencyjnymi firmami telefonów? @Prez Jak możecie ocenić słuchanie, kiedy ucho może być zlane potem na siłce czy podczas innego sportu? Ja podczas biegania korzystałem z przewodowych, ale uciążliwe było czasem to jak za bardzo mokro było, wtedy łatwiej wychodziły. O ile jak wypadnie mi z ucha słuchawka to miałem zawieszone w okół ucha (najlepszy patent chyba do biegania z przewodowymi xD) i mogłem włożyć, a tak to przy bezprzewodowych poleci mi nie wiadomo gdzie. Potrzebne jest pudełko od tych słuchawek by się łączyć czy można pobiec bez niego?
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
nigdyniebralemkoksu
Posty: 194
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:09

Re: Słuchawki

Post autor: nigdyniebralemkoksu »

@cukier biegam w nich i jest spoko, nie pamiętam, żeby mi wypadły. Mi przewodowe wypadały czasem jak już było za dużo potu, a tu nie ciągnie cie kabel więc jest lepiej. Na siłce z kolei sobie strąciłem raz hantlem i raz przy przebieraniu, ale spadły na tyle blisko, że nie było problemu. Oczywiście łączy się ze wszystkim, nie tylko Xiaomi.
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Słuchawki

Post autor: cukier »

@nigdyniebralemkoksu dzięki! właśnie chodzi mi o bieganie, żebym nie musiał wybijać się z tempa a jednocześnie otrzepywać z doklejonego piachu lub co gorsza błota :D co dziwne - moje przewodowe słuchawki raz robiły za spławik i działają do teraz xD podczas krótkiej przerwy spadły z pomostu do wody.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Słuchawki

Post autor: esdoen »

No ja akurat daję opinię dużo gorszą. Mam dokładnie te same, w ogóle się nie trzymają ucha podczas intensywniejszego biegania, po prostu powoli się zaczynają wysuwać i albo muszę dociskać co 500m, albo liczyć się z tym że wypadną. Na żadnych kablowych tego problemu nie mam, bo są lżejsze, ale te true wireless mają już większą wagę, i chyba grawitacja zaczyna działać.

Dużo zależy też chyba od ucha, no ale u mnie się nie trzymają w ogóle. Mam też Creative Outlier Sport (czyli bezprzewodowe ale z kablem), i tam dodatkowy haczyk w uchu robi robotę, jest 100% stabilność. Niestety wśród true wirelessów niewiele słuchawek ma te dodatkowe mocowania stabilizujące (a jak mają, to te z wyższej półki) - do air podsów można dokupić taki haczyk, Samsung Galaxy Buds mają dodatkowe nakładki poza gumkami, i Jaybird Vista. Wszystkie 500zł+.

//jakość dźwięku też parszywa w sziaomi.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Słuchawki

Post autor: genocidegeneral »

da się kupić słuchawki nauszne bezprzewodowe za ~300 żeby nie były gównem totalnym? radio czy bluetooth lepsze? do pc muszę dokupić jakiś pierdolnik bt czy dają w zestawie?
Obrazek
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Słuchawki

Post autor: con shonery »

Ziom ma JBL E45BT (299zł) i sobie chwali, zaryzykowałem i kupiłem tańsze JBL TUNE 500BT (179zł) i też na nic nie narzekam. W tych drugich nie było chyba adaptera bluetooth do pc w pudełku, z telefonem łączą się szybko i mają dobry zasięg, bateria trzyma długo. No ale nie jestem audiofilem więc nie wiem czy brzmią jak gówno totalne, mi pasuje.
Rev
Posty: 602
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: Słuchawki

Post autor: Rev »

Ma ktoś może KZ ZS10 Pro, warto?
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3651
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Słuchawki

Post autor: Prez »

nigdyniebralemkoksu pisze: 10 lip 2020, 14:16 @Prez XIAOMI REDMI AIRDOTS
powinąłem je dzięki propsom uż. nigdyniebralemkoksu, używam od mniej więcej 2 tygodni i mogę również spropsować. dźwięk jest w porządku jak na słuchawki w tej cenie, jak ktoś nie jest audiofilem to nie powinno mu tam nic przeszkadzać, same słuchawki wytrzymują mi ok 3-4h+ bez ładowania więc do wyjścia na spacer, czy na trening wystarczająco. nie namierzyłem jeszcze na ile ładowań wystarczy pudełko, bo podpinałem je do konsoli kilka razy jak nie było rozładowane. z minusów to na pewno brak % stanu naładowania tego pudełeczka, dopiero chyba świeci się dioda jak padnie całkowicie.
w uchu się trzymają bez problemu, nie wypadają i nie osuwają się przy gwałtowniejszych ruchach, czy aktywnościach fizycznych.

lampka zapaliła mi się kilka dni temu, bo jedna ze słuchawek chwilę trzeszczała i się wyłączyła, już byłem przekonany, że poleci zaraz do pieca ale po kilku sekundach włączyła się z powrotem i od tamtej pory jest essa.

a, no i o jednej rzeczy bym jeszcze zapomniał, która KOSMICZNIE wkurwiała mnie w poprzedniej parze na bt, w których gdy bateria zbliżała się do rozładowania, co 10 sekund głos pierdolił "battery low" przez co już nie dało się ich używać. tu tego nie ma
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3542
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Słuchawki

Post autor: mancipium »

czy ktoś słyszałem o słuchawkach bezprzewodowych RED?
https://allegro.pl/oferta/sluchawki-bez ... 9662762974
o te chodzi
sven22
Posty: 1171
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Słuchawki

Post autor: sven22 »

Polecam wszystkim tym, którzy słuchają muzyki nie tylko na jutubku jak scrolluja fejsa kupić sobie dobre słuchawki. Przez x lat kupowałem chujnie w przedziale cenowym 100-300 zł i wszystko wytrzymywało max rok i do tego grało kiepsko. Problem w tym, że jak już usłyszycie dobre granie to potem ciężko sie słucha z "normalnych" odbiorników.
ksiazenieporzadek

Re: Słuchawki

Post autor: ksiazenieporzadek »

mancipium pisze: 26 wrz 2020, 14:16 czy ktoś słyszałem o słuchawkach bezprzewodowych RED?
https://allegro.pl/oferta/sluchawki-bez ... 9662762974
o te chodzi
To jakieś chinskie gowno z cena wyjściowa z kosmosu
ODPOWIEDZ