Słuchawki

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Słuchawki

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 5:28 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Słuchawki

Post autor: Jiigsi »

Też się trochę cykam, ale no jeśli tak będzie to lepsze źródło sobie sprawię. W każdym razie ja te słuchaweczki w drugiej połowie roku będę ogarniał, więc jeszcze trochę czasu.

No, ale ostatecznie nawet jeśli nie wyciągniesz z nich wszystkiego - i tak przecież będą brzmiały bardzo dobrze. Jeśli stwierdzisz, że to jednak nie to, to później sobie powoli możesz odkładać na lepsze źródełko ;)
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
sven22
Posty: 1171
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Słuchawki

Post autor: sven22 »

Kurde, ale one wygodnie wyglądają. Chyba też je sobie sprawię xD
Teraz używam zupełnie innych słuchawek, bo dokanałowe Dunu DK2001. Plusem ich jest to, że są uniwersalne, wezmę je wszędzie i wszędzie dobrze zagrają, ale po 2-3h słuchania muzyki mam coś takiego, że czuję się "zamulony" i taki na maxa odizolowany od świata, że jak wyłączę muzykę to dziwnie się czuję. Może przy takich wokółusznych słuchawkach nie byłoby tego "efektu"...
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1789
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Słuchawki

Post autor: Addicted »

Przede wszystkim to raczej zastanów się czego konkretnie chcesz, jaki masz budżet, do czego mają te słuchawki służyć, jakie będzie źródło dźwięku i napisz post na chociażby tym forum.mp3store, bo tutaj to co najwyżej mogą Ci polecić słuchawki do biegania, albo słuchania audiobooków.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Słuchawki

Post autor: Luxair »

Takie słuchawki bone-conducting (kostno-przewodzące, jak to brzmi :) ) kupiłem żonie do telepracy coby oszczędzała słuch po pandemii.
Na początku trzeba się trochę przyzwyczaić, ale potem same plusy; leciutkie, jakość dźwięku i mikrofonu jest bardzo dobra.
Firma Aftershokz ma wiele różnych modeli - sportowe, z jedną słuchawką, z ukrytym mikrofonem itp. Ten poniżej to OpenComm.
Oczywiście do komunikacji miejskiej się nie nadają bo są kompletnie otwarte (chyba że włoży się stopery w uszy, ale to bez sensu). Nie są też 100% bezgłośne.

Obrazek
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1944
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Słuchawki

Post autor: yytr »

Ile kosztuje taka przyjemność by słuchawki były przyzwoite? Czy dużo się zyskuje na zdrowiu, i zamieniając moje słuchawki na takie jednak nie ogłuchnę przed 40?
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Słuchawki

Post autor: redman23 »

też mam Aftershokzy, tyle że titanium, niebieskie
Spoiler
Obrazek
to już zresztą moja druga para, w pierwszej rozjebał się pałąk przy ściąganiu z głowy, po kontakcie z supportem wysłali nową parę za friko, nawet nie musiałem odsyłać popsutej, także obsługa klienta zajebista, polecam Aftershokzy 10/10 :cool:
głównie używam ich do audiobooków, zajebiście się w nich jeździ na rowerze (przy ruchliwszych drogach polecam zatyczkę do ucha po stronie ruchu), muzyka w nich nie brzmi najlepiej, ale do audiobooków/podcastów sprawdzają się świetnie
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Słuchawki

Post autor: Luxair »

No dokładnie, mój ziomek który zainteresował mnie Aftershokzami kupił je właśnie na rower żeby nie odcinać się od świata w trakcie jazdy
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4384
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Słuchawki

Post autor: kr0pka »

Szukam słuchawek true wireless. Kupiłem polecane na forum Audio-Technica ATH-CK3TW ale skurczybyki ciągle mi wypadają z uszu, przy próbie poprawienia ich włącza się sterowanie dotykiem i muzyka się zatrzymuje. Krótko mówiąc chuj mnie z nimi już strzela. Próbowałem mnóstwa różnych gumek, bez zmian.
Słuchawek używam do słuchania techno/rapu z iphone. Głównie w trakcie uprawiania sportu więc fajnie jakby nie były tak duże jak te Audio-Technici i skierowane w dół (te ATH w uszach są jakby do góry, co moim zdaniem mocno wpływa na ich wypadanie z uszu). No i cena tak do 200zł, nie zależy mi na jakiejś turbo jakości dźwięku na treningu.

Wpadłem na EDIFIER X3 TWS za 90zł i zastanawiam się nad testem (tylko że kupno na aliexpress więc będzie problem ze zwrotem).
Ooo, tutaj chyba najlepsza budżetowa opcja sportowa Creative Outlier Air Sports - 200zł.
nic na potem
ksiazenieporzadek

Re: Słuchawki

Post autor: ksiazenieporzadek »

nie wiem jak te o których piszesz, ale ja mam edifiery nauszne wireless od chyba 3 lat i ciągle wszystko super działa, więc jeżeli chodzi o firmę to jest git (w zasadzie to mam drugie, bo pierwsze mi się zjebały i nie chciały się uruchamiać i polski oddział wymienił mi za darmo na nówki bez jakiegokolwiek dowodu zakupu itp)
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4384
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Słuchawki

Post autor: kr0pka »

Kurczę takie nauszne wydają się być najmądrzejszym rozwiązaniem w sumie do sportu bo nie spadną ale martwi mnie, że gąbki będą chłonąć pot i to jest już bardzo słabe rozwiązanie.
nic na potem
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Słuchawki

Post autor: Bunnymen77 »

Mam jedne douszne edifiera i fajnie graja, ale kiedy poprawiam to pauzuje muzyke, wylaczaja sie i mnie to wkurwia, podobnie jak kropek pisał wyżej. Nawet w pracy mi to przeszkadza.

Myslalem o nausznych, ale boje sie, ze bedzie w nich goraco + ten pot.

Korzystam z dousznych na kablu, nauczylem sie z tym żyć.
emj
Posty: 51
Rejestracja: 04 maja 2019, 9:17
Lokalizacja: wch/wwa

Re: Słuchawki

Post autor: emj »

kr0pka pisze: 20 lip 2021, 9:41 Szukam słuchawek true wireless. Kupiłem polecane na forum Audio-Technica ATH-CK3TW ale skurczybyki ciągle mi wypadają z uszu, przy próbie poprawienia ich włącza się sterowanie dotykiem i muzyka się zatrzymuje. Krótko mówiąc chuj mnie z nimi już strzela. Próbowałem mnóstwa różnych gumek, bez zmian.
Słuchawek używam do słuchania techno/rapu z iphone. Głównie w trakcie uprawiania sportu więc fajnie jakby nie były tak duże jak te Audio-Technici i skierowane w dół (te ATH w uszach są jakby do góry, co moim zdaniem mocno wpływa na ich wypadanie z uszu). No i cena tak do 200zł, nie zależy mi na jakiejś turbo jakości dźwięku na treningu.

Wpadłem na EDIFIER X3 TWS za 90zł i zastanawiam się nad testem (tylko że kupno na aliexpress więc będzie problem ze zwrotem).
Ooo, tutaj chyba najlepsza budżetowa opcja sportowa Creative Outlier Air Sports - 200zł.
Może pianki comply załatwią sprawę ?

Mi te ath ngdy z ucha nie wypadły na standardowych gumkach, creativy wyglądają podobnie, więc może być ten sam problem.
Jabra Elite Active 65t ma takie wystające coś może to pomaga w niewypadaniu, ale nie jestem pewny. Jakieś JBL mają podobny ten wystający element.
Awatar użytkownika
kr0pka
Posty: 4384
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:45

Re: Słuchawki

Post autor: kr0pka »

Kurczę, no mi lecą z ucha już po chwili od włożenia. Zazwyczaj jedna słuchawka tylko :|
Te Jabry mają jakiś słaby kodek dźwięku, średnio polecane są i to wystające coś chyba nic nie daje z tego co czytałem. Rozejrzę się jeszcze za słuchawkami z zausznikami, kiedyś miałem coś takiego i było ideolo.
nic na potem
StarySnipera
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2021, 0:01

Re: Słuchawki

Post autor: StarySnipera »

kr0pka pisze: 20 lip 2021, 9:41 Creative Outlier Air Sports - 200z
Fajnie grają i mają mocarną baterię ale rozkleiły mi się po 4 miesiącach (nie jestem jedyny z tym problemem). Wymieniłem na Jabry 65t, które psują się po ponad roku (za to ich fit, lekkość itp są świetne). Czas uderzyć w Bose chyba :dunno:
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Słuchawki

Post autor: moxxi »

Jakie słuchawy polecacie do 200 zł do muzyki/grania w gierki? Liczy się dla mnie tylko soczysty bass oraz jakieś welurowe nauszniki ze względu na wygodę :oops: Natrafiłem na Samson sr850, ale jestem ciekaw czy macie coś również godnego polecenia ;)
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Słuchawki

Post autor: ART »

superluxy hd681 evo moze
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Słuchawki

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 11:30 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Słuchawki

Post autor: moxxi »

@hayanawama o kurwa, dzięki wielkie, jak ja mogłem nie znać tego forum, zaraz robię moda do fatality :bowdown:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Słuchawki

Post autor: OmarStooleyman »

ISK HP 580 + welurowe pady z allegro. Tylko najlepiej jakbyś miał jakiegoś DACa bo integra tego nie rozbuja porządnie. Dlatego proponuje tańsze słuchafony, które naprawdę dają radę.
ODPOWIEDZ