Słuchawki

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Słuchawki

Post autor: fromage »

Tak szczerze mowiac
Te najtansze to najlepsze
Wiadomx pozdro murcix ze mialem sensejzzzzhery ale te Tanbue ROIA WRAZENIE
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Słuchawki

Post autor: Finesta »

ew AKG K550 z drugiej ręki
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1789
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Słuchawki

Post autor: Addicted »

Z Beyerdynamicami może być ciężko jeśli ma integre w pc
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7535
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Słuchawki

Post autor: eddy_wata »

to ta wersje 32ohmy moze zawsze wziac
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1789
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Słuchawki

Post autor: Addicted »

I tak i nie wg mnie, zależy wszystko od źródła, bo może być trochę cicho
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Słuchawki

Post autor: 2ps__ »

no elo, korzystałem ostatnio z vevo wireless sport ale mi się rozjebaly troszkę w sensie rozłączają mi się co chwile, mógłbym kupić te same ale może ktoś jest w stanie polecić coś innego wartego sprawdzenia? chodzi mi o bezprzewodowe słuchawki typu ze są połączone ze sobą kablem żeby nie zgubić jednej xd oprócz tego wiadomo niech super grają i będą solidne
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Słuchawki

Post autor: SiNi »

Tymbark pisze: 11 sie 2022, 23:19 Szybkie pytanie

Słuchawki do 400 zł wokół uszne, im bardziej neutralne tym lepiej do użytkowania z pc stacjonarnie tu muzyka tam granie. Półotwarte albo zamknięte. Coś Godnego polecenia ?
Z rynku wtórnego Sennheiser HD 25-C II z lekką dopłatą ,słuchawkowa legenda, zna je każdy djay na świecie i najlepsze granie dla mnie jakie miałem, nie jest do końca netrualne brzmienie,jest to dźwięk ciemny z obfitym basem, różnorodnym, miękkim i super kontrolowanym, dobrze zaznaczonym niskim środkiem(posiadają delikatny region podbicia gitary basowej) Basior potrafi zejść nisko i charakteryzuje się wyraźnym impaktem. Nie ma tutaj płaskiego, równego, wyważonego charakteru, nie są to słuchawki szczególnie szczegółowe, pozbawione natarczywości , wokal nie jest wypychany do przodu, a cykacze są tylko dopełnieniem, nigdy nie wychodzą przed szereg, każda muzyka na ich żyje,nawet słabo nagrana i jestem pewien, że byłbyś zachwycony z takiego muzycznego obrazu nawet w grach, dynamika tutaj jest powalająca i ze względy na top wytłumienie, żaden dźwięk z zewnątrz nie zaburzy Ci tego co będziesz słuchał.Od wielu lat próbuje uzyskać identyczną sygnaturę dźwięku w pokoju, lecz jest to dość ciężka sprawa.


Obecnie są dostępne na rynku pod nazwą HD 25 Plus.
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Słuchawki

Post autor: manieq »

Szukam słuchawek bezprzewodowych - póki co wpadły mi w oko te trzy parki:

Jabra Elite 4 Active vs. Edifier NeoBuds Pro vs. Sony WF-1000XM3

Wymagania? Używane na co dzień, przy normalnym użytkowaniu czy przy ćwiczeniach na siłowni. Muzyka raczej rapowe klimaty, może od czasu do czasu coś bassowego. No i budżet 4-5 stówek.
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Słuchawki

Post autor: ART »

soundcore liberty 3 pro w tej cenie raczej wylapiesz, ktore serdecznie polecam (jak juz sie dopasuje gumki)
myslalem nad tamtymi sony ale sa w kurwe niewygodne a jabry tom chic hejtowal
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
strobe
Posty: 636
Rejestracja: 19 kwie 2019, 13:38

Re: Słuchawki

Post autor: strobe »

Szukam słuchawek TWS dla kobiety, kryteria są takie, że mają dobrze i głośno grać, mieć sensowne ANC oraz umożliwiać swobodne rozmawianie. Cena - najlepiej 300-400 pln. Normalnie wziąłbym jej Huawei FreeBuds 4i, bo sam używam i przy obecnej cenie (~239) uważam, że są jak najbardziej warte uwagi, ale tu dochodzimy do ostatniego kryterium - budowa. Potrzebuję modelu, który nie będzie wyglądał jak freebuds czy airpods, tzn bez tego pionowego pałąka, tylko bardziej w stylu np. Xiaomi Earbuds. Jakieś opinie o Edifier W240TN? Jest ktoś w stanie coś sensownego polecić spełniającego powyższe kryteria?
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Słuchawki

Post autor: szpilman »

Pany, jakieś dobre bezprzewodowe pchełki, w których jest funkcja skipowania utworu za pomocą przycisku na słuchawce. Mam jakieś najtańsze xiaomi i niestety główny guzik służy tylko do stopowania utworów, a za pomocą androidowej apki nie byłem w stanie zmienić domyślnej funkcji przycisków na słuchawkach.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Słuchawki

Post autor: OmarStooleyman »

A próbował Pan zrobić dwuklik tymi słuchawkami? Bo w większości tych chińczyków się tak steruje, jeden klik - start/pauza, dwuklik - skip
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Słuchawki

Post autor: szpilman »

próbowałem, co najlepsze moje poprzednie słuchawki marki QCY miały taką funkcje XD
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
scam_sakawa
Posty: 4641
Rejestracja: 24 kwie 2019, 8:43
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Słuchawki

Post autor: scam_sakawa »

szpilman pisze: 12 gru 2022, 13:21 Pany, jakieś dobre bezprzewodowe pchełki, w których jest funkcja skipowania utworu za pomocą przycisku na słuchawce. Mam jakieś najtańsze xiaomi i niestety główny guzik służy tylko do stopowania utworów, a za pomocą androidowej apki nie byłem w stanie zmienić domyślnej funkcji przycisków na słuchawkach.
Obecnie mam JBL Wave 200TWS i polecam, ficzerek do zmiany kawałka przez double tap słuchawki też jest. :)
Wszystkie moje posty są wyłącznie fikcją literacką i nie mają żadnego pokrycia w rzeczywistości.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Słuchawki

Post autor: Parlae »

A ja mam od niedawna Sony WF-C500, bo szukałem czegoś solidnego, a niedrogiego i też polecam. Nie zawiodłem się.
Też mają ten ficzer z double tapem.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Słuchawki

Post autor: ART »

ART pisze: 14 paź 2022, 17:02 soundcore liberty 3 pro
maja aplikacje dedykowana w ktorej mozesz zmienic pojedynczy tap i podwojny na jakakolwiek akcje chcesz
pozdro dla nich
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Słuchawki

Post autor: Kacper »

^też mam, używam, polecam i chwalę na lewo i prawo.

Trochę pizda, że zaczęła mi przeszkadzać niska jakość odtwarzanej muzyki na spotify, ale małymi kroczkami zostanę melomanem
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Słuchawki

Post autor: OmarStooleyman »

Jakość na Spotify to generalnie trudny temat, bo odnoszę wrażenie, że niektóre wytwórnie specjalnie wgrywają taką kutasówe na streamingi, by jednak pchać jakoś sprzedaż płyt.

Zawsze jest tidal, w czasach co raz lepszych umów na telefon to już nie brzmi tak tragicznie streamowanie muzyki w jakości quasi-studyjnej.
Awatar użytkownika
SiNi
Posty: 2218
Rejestracja: 06 cze 2020, 7:35

Re: Słuchawki

Post autor: SiNi »

Pewnie większa część społeczeństwa nie przykłada wagi do jakości odtwarzania muzyki, więc spotify jako darmowe źródło i najbardziej popularne jak było gniotem tak nim niestety zostanie, po co poprawiać skoro mało osób narzeka, fakt jakość tam daje wiele do życzenia, utwory są często suche, płaskie i jeśli ktoś chce poczuć przynajmniej zalążek lepszego streamingowego odtwarzania to pozostaje jedynie Tidal i jego opłata - co do płyt to tutaj wszystko zależy od ich realizacji (czasami jest tak skopana, że nie idzie tego słuchać) oraz od całego sytemu w domu łącznie z akustyką, nawet sprzęt za duże tysiące nie zagra w słabym akustycznie pokoju (mam na myśli np. brak dywanów, puste ściany, dużo szyb) Przykładowo mój znajomy słucha rapu od najmłodszych lat (dłużej niż ja), ale na słabym sprzęcie i często właśnie używa do tego spotify więc zaproponowałem mu, aby przesłuchał sobie "Biały Tunel" od Mesa, nie podobał mu się, więc włączyłem mu ten album u siebie z CDeka i opadła mu szczęka, nie dość, ze odbiór płyty był zupełnie inny to pojawiła zupełnie inna prezentacja dźwięki, bas uzyskał kontur bez żadnej buły, a wokale zrobiły się naturale oraz ocieplone, przede wszystkim pokazała sie przestrzeń, nie wyobrażał sobie, że ta płyta tak brzmi i może brzmieć (wciągająco) poza tym to świetnie zrealizowany album, już nie wrócił do spotify (ale tutaj też jest to zasługa całego sytemu).W ogóle z tą jakością to jest różnie ja od wiele lat dążę do swojego wymarzonego dźwięku, a nie jestem żadnym audiofilem i szczerze napisawszy cholernie jest to ciężko osiągnąć, a współczesne produkty poszły w dużą analityczność, która mi niezbyt odpowiada, zaś w świecie słuchawkowym jest o wiele łatwiej i taniej uzyskać świetną jakość. W młodszych latach zajmowałem się djingiem i nie wyobrażam sobie pracy oraz odsłuchu na innych słuchawkach jak Sennheiser HD 25-C II kocham ten dźwięk, jego sygnaturę oraz soczystość i mimo,że się powtarzam to zawsze będę je polecał każdemu kto lubi porządne pierdolnięcie, sprzęt legenda do dziś produkowany oraz używany na każdej lepszej imprezie.

Z bloothem mam słabsze doświadczenie, ale testowalem airpodsy pro i grały akceptowalnie, ciekawy jestem co zostało poprawione w drugiej generacji.
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1789
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Słuchawki

Post autor: Addicted »

SiNi pisze: 12 gru 2022, 21:40 nie wyobrażam sobie pracy oraz odsłuchu na innych słuchawkach jak Sennheiser HD 25-C II
To oczywiście dlatego, że jesteś z nimi najbardziej osłuchany, więc zdajesz sobie sprawę kiedy bas w danym kawałku jest zamulony, a kiedy w innym góra wali po uszach. Simple as that. Zestaw audio jest tak dobry, jak jego najsłabszy element.
ODPOWIEDZ