Słuchawki

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Słuchawki

Post autor: Bolo »

Fiio fd5? Miał ktos na uszach? Wrubla nie pytam
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Słuchawki

Post autor: oldschool »

tomeczek2301 pisze: 09 gru 2021, 16:44 Słuchawki JBL TUNE 115TWS, ktoś ma? Co sądzicie?
Ja mam. Bardzo mocno wygłuszają dźwięki z zewnątrz, długo trzymają na baterii. Dźwięk jest spoko, ale bez rozpierdolu. Nie grają za to jakoś mega głośno. Propsuję je też za fizyczne przyciski, nie dotykowe więc np. mając je na uszach leżąc na boku nie przełączysz sobie czegoś przypadkiem.

Ciężko mi porównać czy w ich cenie można dostać lepsze, ale generalnie jestem zadowolony z nich.
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Słuchawki

Post autor: svlv96 »

Elo szukam budżetowych słuchawek do telefonu. Zwykłe z kablem, ale w miarę wytrzymałe żeby ten kabel się zaraz nie ukręcił. Co jest teraz najlepsze za 100 zł maks 150 zł? Wiem, że cena niska, ale mają mi służyć tylko do posłuchania spotifaja w drodze do pracy, a nie do mixu rapowych bengerów.
Ps szukam zwykłych dokanalowek, żadne nauszniki
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Słuchawki

Post autor: czardi »

Mordziaci, słuchawki koniecznie dokanałowe bezprzewodowe bluetooth tak do 200zł, co mi normalnie z iphonem będą kompatybilne (pierwsze jabłko, nie znaju jak to się odbywa) i normalnie będę mógł sobie słuchać jak shymczyk jedzie lewym pasem?
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
ksiazenieporzadek

Re: Słuchawki

Post autor: ksiazenieporzadek »

dołóż 300 do airpodsow
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1944
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: Słuchawki

Post autor: yytr »

@svlv96 @czardi

Edifier TWS1 Pro ponoć bardzo dobre.
Spoiler
Ja kupiłem ostatnio Edifier Neobuds Pro i są wybitne, szczerze polecam.
Spoiler
W ogóle polecam firmę, niesamowita jakość, zarówno dźwięk jak i wykończenie sprzętu.
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Słuchawki

Post autor: czardi »

ksiazenieporzadek pisze: 08 sty 2022, 15:07 dołóż 300 do airpodsow
Mi chodzi o to, żeby gumkę sobie do ucha załadować, bo te douszne zwykłe wypadają wiecznie. Są takie za 500 AirPodsy? Bo 78 sekundowy research zakończył się fiaskiem.

@yytr dzięki, obadam sprawę
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
ksiazenieporzadek

Re: Słuchawki

Post autor: ksiazenieporzadek »

a to pro chyba takie są, ale one tysiaczek już
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Słuchawki

Post autor: Bubbles »

taa ja mam edifierki tws 1 pro - fajna głębia, szeroka scena, ale z wad czasami za jasna, taka nieco surowa - nie bede mówił skrzecząca bo na wyrost góra. najlepiej basowych nutek mi sie na tym słucha, jakieś fajne trapiki albo subtelne techniawki typu boris brejcha. generalnie na daily bardzo się nada, mając wcześniej kilka monitorów jedne twsy (haylou gt 1 plus) są naprawdę sympatyczne. w porównaniu do 1 plus na pewno bardziej szczegółowe, po prostu lepsze i nieco jaśniejsze. mają swój charakter :razz:

natomiast wiadomo gt 1 plus a tws 1 pro to totalnie inna polka budzetowa, sa po prostu lepsze.
Awatar użytkownika
legiakurwo
Posty: 111
Rejestracja: 24 sie 2021, 16:21

Re: Słuchawki

Post autor: legiakurwo »

czardi pisze: 08 sty 2022, 15:29 Są takie za 500 AirPodsy?
Jak poszukasz na olx to mogą być używki prosów, gumki se normalnie dokupujesz w ispocie za 4 dyszki by syfa nie złapać i śmigasz
anc w prosach to sztos w huj, na ruchliwej ulicy w mieście słucham muzyki normalnie na połowie głośności, więc ten plus że se wolniej słuch zepsujesz
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Słuchawki

Post autor: wrubel »

można też kupić nowe airpodsy 2 za te 5 stów i też dają radę

Bubbles pisze: 08 sty 2022, 17:18 mam edifierki tws 1 pro - fajna głębia, szeroka scena
XD
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Słuchawki

Post autor: Bubbles »

co w tym smiesznego? głębia w porownaniu do innych twsów jest na dobrym poziomie, co prawda wiele ich nie miałem (do tej pory miałem same przewodowe doki typu zero audio carbo tenore, mee p2 ktore defacto gniotły wszystkie twsy do 1000 zł ale mniejsza) natomiast w tej cenie to serio spoko słuchawki. słuchałem airpodsów i szczerze wolę edifierki :joint: podsy tylko pro sie nadają do użytku, ale cenowo przegięcie.

tbh na codzień zyje 24/7 z muzyką doszukuję się każdego subtelnego dźwięku, więc uszy mam wyczulone - uwierz.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7534
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Słuchawki

Post autor: eddy_wata »

philips fidelio x2hr, chcialbym upgradeować, jest sens na cos w okolice 1k czy nie bedzie przepaści?
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Słuchawki

Post autor: wrubel »

Bubbles pisze: 03 lut 2022, 12:46 tbh na codzień zyje 24/7 z muzyką doszukuję się każdego subtelnego dźwięku, więc uszy mam wyczulone - uwierz.

nie no teraz to Ci wierzę
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Słuchawki

Post autor: OmarStooleyman »

Edifier x3s też spoko, jak macie equalizer w telefonie to można poprawić nieco górę, bo zlewa się za bardzo z bassem który jest imo aż za mocny (albo robię się stary). Można wyrwać za około 120 zł.
Awatar użytkownika
Tylko dobre dzinsy
Posty: 582
Rejestracja: 08 paź 2019, 15:37

Re: Słuchawki

Post autor: Tylko dobre dzinsy »

Szukam sluchawek nausznych, najlepiej dobrze wyciszajacych, ale must have jakis mikrofon w miare przyzwoity, najnizszym kosztem tak do 150zl czy cos
Jak mlody g tylko troche mlodszy
Se wyjebalem z polski I ciagle na
Wolnosci mimo ze popelnilem wiele zbrodni
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Słuchawki

Post autor: zuperhero »

miałem kiedyś bluedio, właśnie coś koło 150pln, w tej cenie kozackie
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Słuchawki

Post autor: OmarStooleyman »

sony wh-ch510

czy to mają być takie gejmerskie?
ksiazenieporzadek

Re: Słuchawki

Post autor: ksiazenieporzadek »

Jak dorzucisz z 5 dych to już jakieś edifiery znajdziesz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Awatar użytkownika
Tylko dobre dzinsy
Posty: 582
Rejestracja: 08 paź 2019, 15:37

Re: Słuchawki

Post autor: Tylko dobre dzinsy »

Dzieki ale to nie to czego szukam, chodzi mi glownie o mikro by dobrze lapalo najlepiej z taka antenka co se moge pod ryj podstawic
Jak mlody g tylko troche mlodszy
Se wyjebalem z polski I ciagle na
Wolnosci mimo ze popelnilem wiele zbrodni
ODPOWIEDZ