Słuchawki

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Słuchawki

Post autor: lygrys »

Bo musze mieć jakieś zapasowe z jak jedną parę zgubię.

Teraz przydały by mi się drugie słuchawki bluetooth, bo jak jedne będę ładował, to drugich będę używał i tak na zmianę.
Szczególnie do laptopa mi sią potrzebne, bo nie wykrywa mi słuchawek na kabel.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Tylko dobre dzinsy
Posty: 582
Rejestracja: 08 paź 2019, 15:37

Re: Słuchawki

Post autor: Tylko dobre dzinsy »

Kolega ostatnio kupil jakies ala airpodsy na amazonie za okolo 130ziko, jakosc dzwieku mega slaba, trzeszcza I praktycznie zero bassu, czy to standard jesli chodzi o te tanie sluchawki douszne na bt? Jakosc dzwieku moge porownac do jakichs zwyklych przewodowych za 3zl z kiosku
Jak mlody g tylko troche mlodszy
Se wyjebalem z polski I ciagle na
Wolnosci mimo ze popelnilem wiele zbrodni
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3928
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Słuchawki

Post autor: emcess »

nie, jak kupił jakieś gówno to grają jak gówno, niech zwróci i kupi edifier x3
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Słuchawki

Post autor: wrubel »

z deszczu pod rynnę
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 278
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Słuchawki

Post autor: TRAPSTAR »

ma ktoś Huawei Freebuds 4i? czy jest coś lepszego w ich cenie? zależy mi głównie na tym, żeby bateria trzymała jak najdłużej i żeby nie wypadały z uszu podczas biegania lub na siłowni. Zamierzam przesiąść się w końcu na jakieś bezprzewodowe i chcę wydać jak najmniej, tak do 50-70 Funtów
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Słuchawki

Post autor: koniec »

Szukam jakichś fajnych słuchawek nausznych otwartych bezprzewodowych do kompa. Jakość odtwarzania nie musi być jakaś super najbardziej zależy żeby mi się uszy jak najmniej męczyły przy dłuższym użytkowaniu.
Mikro nie potrzebuję ale byłoby dodatkowym atutem, przeznaczenie głównie muza, czasem zagram w jakąś gierkę i calle służbowe.
Budżet myślę do 500zł ale mogę dołożyć kilka stówek jak będzie warto.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Słuchawki

Post autor: Jiigsi »

Beyerdynamic DT-990 Pro

Nic lepszego w przedziale kilka stówek więcej nie ma + nie miałem chyba wygodniejszych słuchawek na sobie
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
hwjsk
Posty: 4809
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Słuchawki

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 12:09 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Słuchawki

Post autor: Jiigsi »

A sorry, ale jeśli chce otwarte, to raczej nie do używania poza domem, toteż nie wiem czy bt to dobry wybór. Nie wydaje mi się, żeby jakoś dużo takich konstrukcji było w ogóle na rynku

Nie da się wpłynąć na jakość dźwięku słuchawek bezprzewodowych z zewnątrz. Plusem jest to, że zawsze będą grały tak samo niezależnie od źródła.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2021, 16:20 przez Jiigsi, łącznie zmieniany 1 raz.
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
3rzyn
Posty: 441
Rejestracja: 11 paź 2021, 17:57
Lokalizacja: dowolne zaimki

Re: Słuchawki

Post autor: 3rzyn »

Jeśli do tysiąca to można rozważyć słuchawki za 600 i bezprzewodowy DAC typu Qudelix-5K za 400. Bez problemu napędza moje Sundary. Nie jest to prawdziwa bezprzewodowosc ale można swobodnie chodzić po domu, czy biurze, sprzątając na przykład, a ciężko chyba będzie o bezprzewodowe otwarte nauszne słuchawki - gdyby mogły być zamknięte byłoby łatwiej na pewno bo to bardziej pasuje do mobilności.

Dodano po 2 minutach :
Mam też FiiO BTR3 i nadaje się raczej tylko do IEM lub bardzo łatwych do napędzenia słuchawek nausznych. Więc polecam uważać i przeliczyć sobie decybele.
Wszystkie moje posty to fiksja
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Słuchawki

Post autor: sebring »

hayanawama pisze: 28 paź 2021, 16:08 Miały byc bezprzewodowe, też się z chęcią dowiem co fajnie gra bezprzowodowego tak do 1k
ath m50xbt są zajebiste, jestem posiadaczem od sierpnia i sobie je niezwykle chwale, ale maja niedlugo wychodzic ath m50xbt 2
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Słuchawki

Post autor: koniec »

no w domu ich będę używał ale chcę bezprzewodowe bo lubię se w nich czasem chodzić np. jak coś sobie jeść w kuchni robię. Nie potrzebuje jakiejś wypasionej jakości dźwięku, od tego mam inny sprzęt. Najbardziej mi zależy na wygodzie, te audio techniki wyglądają spoko na razie, jak macie jeszcze jakieś propozycje to walcie :oops:
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: Słuchawki

Post autor: sebring »

te ath co mam są ZAJEBIŚCIE wygodne
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Słuchawki

Post autor: koniec »

dobra poczekam do poniedziałku i jak nie znajdę nic lepszego to zamawiam, dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20276
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Słuchawki

Post autor: phobos »

ja kiedyś chciałem sobie kupić słuchawki na BT do używania w mieszkaniu co by w nocy pograć w gierkę i nie hałasować i by nie męczyły uszu i znalazłem coś takiego: Grado GW100, teraz widzę, że mają v2

ale nie kupiłem ich finalnie, bo szkoda mi było hajsu, uznałem, że chuj, bo przecież siedzę w tym po 2-3 godziny max, kupiłem w końcu ATH-AR3BT, one są zamknięte, ale nie tyrają mi uszu, a używałem ich parę razy po kilka godzin, natomiast problem jest taki, że te słuchawki (podejrzewam, że inne o podobnej konstrukcji też) strasznie strzelają plastikiem obudowy xD ciekawe czy to słychać na callach, bo mikro jest wbudowane w muszlę gdzieś tam

Dodano po 1 minucie 8 sekundach:
Jiigsi pisze: 28 paź 2021, 16:17 Plusem jest to, że zawsze będą grały tak samo niezależnie od źródła.
tzn. z niejawnym założeniem, że źródlo nadaje aptx/aptx hd?
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Słuchawki

Post autor: Jiigsi »

No tak faktycznie to też jest istotne. Są chyba słuchawki, które preferują AAC apple'owe i mogą nie brzmieć tak dobrze na androidach. Ja na fiio btr5 głównie LDAC używam

https://www.soundguys.com/understanding ... ecs-15352/
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Delvekk
Posty: 24
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:25

Re: Słuchawki

Post autor: Delvekk »

sebring pisze: 28 paź 2021, 19:13 te ath co mam są ZAJEBIŚCIE wygodne
Też mam ath m50xbt i mega polecam, super grają(w połączeniu z Qudelix 5k). Aczkolwiek najwygodniejszymi słuchawkami bym ich nie nazwał. Są w miarę wygodne, używam po kilka godzin, ale dosyć mocno grzeją w uszy.
Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Słuchawki

Post autor: Finesta »

Potwierdzam, nie są najwygodniejszymi słuchawkami, ale miałem porównaniu do modelu Bose w tej cenie i kurwa mimo różnicy w wygodzie nie mógłbym wybrać Bose mimo tego, że są wygodniejsze, po prostu ATH brzmiały o wiele lepiej
tomeczek2301
Posty: 501
Rejestracja: 22 mar 2021, 12:08

Re: Słuchawki

Post autor: tomeczek2301 »

ktoś poleci jakieś słuchawki bezprzewodowe douszne do 400zł?
emj
Posty: 51
Rejestracja: 04 maja 2019, 9:17
Lokalizacja: wch/wwa

Re: Słuchawki

Post autor: emj »

ATH-CK3TW
ODPOWIEDZ