Słuchawki

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
loco
Posty: 1768
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:20

Re: Słuchawki

Post autor: loco »

jakieś przyzwoite słuchawki douszne do 30-40zł? nie chce za więcej, bo używam ich w robocie i żywotność większości to 2-3tyg i kabel się rozpierdala
wjeżdża największy kaliber, twoja ekipa koliber
Awatar użytkownika
dou
Posty: 843
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: Słuchawki

Post autor: dou »

słuchawki monk VE
Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
Awatar użytkownika
matejko
Posty: 128
Rejestracja: 24 maja 2019, 15:18
Lokalizacja: de

Re: Słuchawki

Post autor: matejko »

https://www.saturn.de/de/product/_corn- ... 70146.html

ktos poleci jakies sluchawki in ear? mogą być też tzw pchełki, co teraz dobrze gra?
Ich bin unterwegs nachts in Berlin
Ich hab' kein'n Bock meine Waffe zu zieh'n
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Słuchawki

Post autor: wst »

Poszukuję słuchawek nausznych bluetooth z anc, do 600zł. Czy coś wartego w tej cenie znajdę, czy trzeba dołożyć do Sony WH1000XM3?
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Słuchawki

Post autor: Peyton »

@wst nie wiem jak XM3, ale używam XM2 kupionych krótko po premierze i nie nadążył bym z bowdownami jakie są zajebiste. XM3 pewnie jeszcze lepsze, co trudno mi sobie wyobrazić, bo nie wiem co tam można było jeszcze ulepszyć.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Słuchawki

Post autor: wst »

Akurat wjechało promo na rtv euro więc wziąłem xm3. Mam nadzieję, że będą warte tych pieniędzy : ).

edit: ale z kolei teraz szukam bezprzewodowych słuchawek do telefonu - dokanałowe, z anc i nie pchałki, a w stylu airpods pro. Czy coś takiego znajdę?
Awatar użytkownika
matejko
Posty: 128
Rejestracja: 24 maja 2019, 15:18
Lokalizacja: de

Re: Słuchawki

Post autor: matejko »

budsy od samsunga są spoko?
Ich bin unterwegs nachts in Berlin
Ich hab' kein'n Bock meine Waffe zu zieh'n
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Słuchawki

Post autor: Peyton »

Bardzo spoko. Mam te sprzed roku i nadal są fajniutkie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Słuchawki

Post autor: wst »

Eh a ja dalej szukam słuchawek dousznych tws, nie pchełek jak budsy. ANC już odrzucam, bo to nie jest mi potrzebne w słuchawkach "miejskich".
Ktoś coś?
Awatar użytkownika
tw7
Posty: 65
Rejestracja: 19 kwie 2020, 13:14

Re: Słuchawki

Post autor: tw7 »

Siemanko. Poszukuję dobrych (możliwie dobrych jak na dość niska cenę) słuchawek bezprzewodowych nausznych tak mniej więcej do 200-300 zł. Poza oczywistą jak najlepszą jakością dźwięku ważna jest dla mnie wygoda bo będę ich używał podczas ćwiczeń (siłowe, bieganie, skakanka, itp.)
ksiazenieporzadek

Re: Słuchawki

Post autor: ksiazenieporzadek »

edifier w820bt, chyba że masz więcej siana to wyższe modele
Awatar użytkownika
tw7
Posty: 65
Rejestracja: 19 kwie 2020, 13:14

Re: Słuchawki

Post autor: tw7 »

Dzięki. Kupiłem te Edifier i po kilku dniach nie mam dźwięku w prawej słuchawce jak połączę się przez bluetooth. Po podłączeniu się przez dołączony kabel AUX wszystko działa prawidłowo. Miał ktoś podobny problem?
ksiazenieporzadek

Re: Słuchawki

Post autor: ksiazenieporzadek »

Mi kiedyś przestał działać moduł bluetooth, wysłałem do polskiego serwisu i dali mi nowe słuchawki (a na swoje kupione nawet papierow nie moalem żadnych)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1795
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Słuchawki

Post autor: Addicted »

tw7 pisze: 28 kwie 2020, 18:53 Dzięki. Kupiłem te Edifier i po kilku dniach nie mam dźwięku w prawej słuchawce jak połączę się przez bluetooth. Po podłączeniu się przez dołączony kabel AUX wszystko działa prawidłowo. Miał ktoś podobny problem?
Spróbuj sparować z innym urządzeniem i jeśli będzie to samo, to ja bym na Twoim miejscu odsyłał na reklamację.
Awatar użytkownika
tw7
Posty: 65
Rejestracja: 19 kwie 2020, 13:14

Re: Słuchawki

Post autor: tw7 »

Addicted pisze: 28 kwie 2020, 20:32
tw7 pisze: 28 kwie 2020, 18:53 Dzięki. Kupiłem te Edifier i po kilku dniach nie mam dźwięku w prawej słuchawce jak połączę się przez bluetooth. Po podłączeniu się przez dołączony kabel AUX wszystko działa prawidłowo. Miał ktoś podobny problem?
Spróbuj sparować z innym urządzeniem i jeśli będzie to samo, to ja bym na Twoim miejscu odsyłał na reklamację.
Pomogło kilkukrotne połączenie przez kabel i wyjęcie przewodu ze słuchawek. Support Edifiera napisał mi, że czasami tak się dzieje gdy za szybko wyciągnie się kabel aux. Także gdyby ktoś miał podobny problem w przyszłości to może przyda się ta informacja,
Willxc
Posty: 1530
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:39

Re: Słuchawki

Post autor: Willxc »

Jakie polecacie słuchawki douszne do 200zl? Miałem wcześniej snab overtone ep-101m i byłem bardzo zadowolony, ale może macie jakieś ciekawsze propozycje?
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Słuchawki

Post autor: Bolo »

ja mam Denon AH-C621R i jestem zadowolony a dałem za nie więcej w sumie, kurwa ale staniały : /
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
matejko
Posty: 128
Rejestracja: 24 maja 2019, 15:18
Lokalizacja: de

Re: Słuchawki

Post autor: matejko »

kupilem budsy i polecam po miesiacu uzytkowania :)
Ich bin unterwegs nachts in Berlin
Ich hab' kein'n Bock meine Waffe zu zieh'n
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3955
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Słuchawki

Post autor: wrubel »

loco pisze: 03 mar 2020, 16:28 jakieś przyzwoite słuchawki douszne do 30-40zł? nie chce za więcej, bo używam ich w robocie i żywotność większości to 2-3tyg i kabel się rozpierdala
apple airpods
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Słuchawki

Post autor: drzeworyt »

[mention]loco[/mention] Za 39 zł kupisz w MediaMarkt kolorowe JBL. Też szybko niszczę słuchawki i zawsze mi je wymieniają na nowe albo oddają kasę, więc polecam trzymać paragon. Mam zamiar przerzucić się na coś bez kabla żeby nie generować niepotrzebnych śmieci.
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
ODPOWIEDZ