Kurtki i Płaszcze

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: oyama »

ta pierwsza parka jest naprawde ladna i rok temu chcialem podobna kupic w decathlonie, ale niestety mieli tylko i wylacznie polar mysliwski. ja potrzebowalem na temperatury minusowe, wiec ostatecznie skusilem sie na pozycje z sekcji do wspinaczki gorskiej

czy ktos ma kurtke jeansowa od Levis? Mam kod rabatowy do Zalando i fajna kurtalka wychodzi mi za 340pln (przecena 110pln), a od dluzszego czasu szukam takiej kurteczki, pod ktora bedzie sztuczne biale futerko
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
sven22
Posty: 1170
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: sven22 »

cukier pisze: 12 gru 2020, 22:41 Czy kupując ten płaszcz, za tę cenę w sieciówce dostanę jakość wartą tych pieniędzy?
https://www.reserved.com/pl/pl/zu174-80 ... aszcz-m-re
ale jakiej jakości Ty oczekujesz płacąc za płaszcz 450 zł? kup i śmigaj bez zbędnej wczuty :dunno:
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: lygrys »

Ja bym nigdy nie kupił tego płaszcza z Reservedu, bo ma za mało klasyczny styl.
Wygląda jak parka z kapturem za stójką, to już lepiej kupić klasyczną parkę albo bosmankę jak komuś nie zależy na kapturze, a chce się zapiąć pod szyje.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7519
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: eddy_wata »

sven22 pisze: 13 gru 2020, 20:02
cukier pisze: 12 gru 2020, 22:41 Czy kupując ten płaszcz, za tę cenę w sieciówce dostanę jakość wartą tych pieniędzy?
https://www.reserved.com/pl/pl/zu174-80 ... aszcz-m-re
ale jakiej jakości Ty oczekujesz płacąc za płaszcz 450 zł? kup i śmigaj bez zbędnej wczuty :dunno:
Tez mysle ze 450zl to duzo jak za ta poliestrowa podpinkę.

Polecam wybrac cos wloskich lub angielskich brandow za 450 zl powinienes dostac plaszcz w stanie prawie nowy na vinted. W ostatecznosci jakis w tk maxxie sie powinien znalezc. Nie wiem kto robi dobra welne napewno burberry ale moze byc ciezko w tej cenie. Moze albione cos ma ns stronie
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: LuckyLuke »

No ja go jednak powinąłem, fajnie leży na mnie. Ten krój akurat spoko pasuje do mojej postury i właśnie nie jest taki typowo full elegancki, tylko coś pomiędzy. Ciekaw jestem ile wytrzyma. Tak czy siak za rok coś konkretniejszego powinę z wełny. Mam jeszcze czarny z Vistuli, ale już nieco za duży na mnie. Byłem dzisiaj mierzyć jeszcze te z (jak to się odmienia, Bytomia?:D) i te z Vistuli i za bardzo wytaliowane.

I proszę mi jeszcze powiedzieć czy taki kontrast z tymi kolorami jest spoko, czy ni chuj.
Spoiler
Obrazek[/spolier]
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: stranger »

Trochę jak student politechniki
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
sven22
Posty: 1170
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: sven22 »

Biała bluzka i np. niebieskie jeansy. Do tego buty w kolorze płaszcza/u? Bo teraz to chujnia max ziomo

Wpisz w Google grafika brown coat outfit men i sobie pokombinuj
Awatar użytkownika
LuckyLuke
Posty: 1293
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:19
Lokalizacja: Wrooclyn

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: LuckyLuke »

No właśnie mam jasne buty w podobnym kolorze tak wiec spoko. No a z jeansami to też właśnie tak kminiłem że dużo lepiej będzie, ale nie zdążyłem jeszcze kupić.

Tylko myślałem też że takie kolorki podobne góra i dół, ale nie takie same mogą fajnie kontrastować. No ale ja się nie znam.

A bluza, sweter to jaki kolor najlepiej, bordowy nie pasi?
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: svnchez »

Nowe wcielenie uż. 4lternative :bowdown:
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3921
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: emcess »

wtf
no sweter może zostać, wrzuć spodnie w innym odcieniu niż płaszcz po prostu
no a sam płaszcz to nie dość, że drogi, 100% poliester to jeszcze totalnie z dupy ten kaptur i ta podpinka. zwróć go i poszukaj porządnego płaszcza, ze sklepów na allegro które mają np. outlet asosa czy zalando kupisz coś lepszego za 2x mniej. nie ma co szukać szczęścia w nowej kolekcji w sieciówkach, ten płaszcz będzie kosztował 70zł pod koniec lutego na wyprzedaży
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
BENGAL
Posty: 809
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:26

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: BENGAL »

szacun kurwa dla was za to co tu tworzycie kurwa bo wity opadaja jak pomniki lenina jak sie obada jak archeolog gdzies kurwa w dziurze te wasze mityczne wrzuty ziomali niektorych co nie wiedza w jaka dzianine elpolako sie odjebac i musza sie konsultowac online aninimowo kurwa zeby nie odjebac sie w gajer alcapone 1922 w fedora na bani i wygladac krejzi jak onkel wujaszek pijaczek powaga kurwa szacun w huj ze takim typom mozecie nawinac co i jak bo oni wtedy kjurwa odnajduja sile kurwa wewnetrzna jak songoku i ewoluuja w blondynow aryjskich i wierza w to co im nawijacie a fakty sa takie ze koniec koncow wyjebane jak wygladasz w oczach innych bo wazne jest zebys ty sam jak paluch ale nie bor sie czul w tym dobrze kurwa i zeby to byla twoja jazda bo kurwa malpy tez mozna przebrac w przebieranki zajebac w pampersa kapucyna a on i tak woli sie zesrac jak stoi na galezi i mi chodzi o to ze kurwa nie bojcie sie kurwa ubierac w szalony sposob bo kurwa dzisiaj jak mnie wiozl kolezka to obczajalem krajobraz miejski srodowisko miejskie zyto i widze kurwa szarych ludzi jakas kurwa ukraina a pamietam pare lat temu pojebanych pankow w za duzych kopytakach jak zapierdalali albo pijanych punkow w rurkach i bomberkie i mysle lotafak many co sie odkurwia w swiecie pojebanej mody a sie na niej nie znam ni huja jak karlos lagerfeldos wiec moge tylko jak on zajebac okular kurwa jak mnie proch pokara jak pilat szponcjusz na rzymskich uslugach

Dodano po 4 minutach 5 sekundach:
ja bym kurwa nie wyjebal kurwa spodni zwezanyuch baggy w stylu insane in the brain cypres hill takiego kurwa plaszcza z klapensem na skarpecie ale jak mowie kurwa szacun kurwa ze robicie tutaj z chlopakow kurwa ludzi co sie prezentuja tak ze budza respekt potezny
nuta dla was kurwa niezla sa rozne stylowki tam tez letnia luzacka slashera albo kurwa rockera lemmyego albo kurwa ozzyego niezlego swira narkusa niesmiertelnego co diabla w piekle oszukal i wrocil do zywych po smierciach klinicznych
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

kupiłem sobie tą kurtałkę i bardzo propsuję swój wybór https://www.zalando.pl/indicode-jeans-k ... l-c11.html
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
sven22
Posty: 1170
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: sven22 »

@BENGAL no to prawda. jeszcze latem to ludzie ubierają się w różne kolory, ale jesień/zima to jest jednak wielka chujnia. nie mówię, żeby zapierdalać w jaskrawych kolorach i wyglądać jak tęcza, ale trochę polotu w tym smutnym jak pizda mieście by się przydało.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: lygrys »

Polećcie jakoś harringtownki i anoraki.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
yaml
Posty: 561
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: yaml »

jak anorak to Napapijri, ale to taki oczywisty wybór że szkoda kasy
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9684
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: jajca »

"szkoda kasy"? chyba nie wiesz z kim masz do czynienia
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
yaml
Posty: 561
Rejestracja: 21 maja 2019, 18:09

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: yaml »

nie wiem jak z jakością bo w rękach tego nie miałem, ale na mieście tego sporo widać
jesteś poszukiwany przez MOBBYN
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7519
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: eddy_wata »

słabe sa te anoraki napapijri rainforest szczerze mowiac, plastikowy ten nylon strasznie, o ile mozna tak powiedzieć o poliestrze xd. zawsze myslalem, ze jakoscia im bliżej do carhartta czy stone island ale blizej do sieciówy moim zdaniem.
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: lygrys »

Ja mam Anorak windbreaker firmy RVCA i jest spoko, tylko jest w kamuflażu, a wolałbym przygarnąć coś w jednolitym kolorze.

Mnie czeka kupno takiej kurtki do pracy

KURTKA ANORAK MISTRAL® - SOFT SHELL 399,00zł
https://www.helikon-tex.com/pl_pln/ku-m ... shell.html
Spoiler
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Kurtki i Płaszcze

Post autor: oyche »

wyszedłem z ubraniowej strefy komfortu i kupiłem dżinsową kurtkę, trochę beka ale trochę fajnie też
ODPOWIEDZ