Lumpy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

2ps__
Posty: 2756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Lumpy

Post autor: 2ps__ »

no wezcie napiszcie po prostu :roll:
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Lumpy

Post autor: zuperhero »

jak bardzo dawno temu chodziłem to na chylce był taki fajny lumpeks na placu przy wejściu na skmke, w budynku razem z biedrą + 'szwajcarski' 100m dalej jak idziesz z skmki do domu handlowego chylonia. Poza tym pamiętam że czasem coś fajnego znajdywałem na władysława iv, taki sieciowy cto (centrum taniej odzieży). W gda dobrze było w FUKSie na morenie koło maka i z tej samej sieci, koło Lotni na zaspie. Ale to wrażenia sprzed kilku lat, nawet nie wiem czy dalej istnieją + raczej nie ogarniałem wszystkich miejscówek, więc polecam na zasadzie byłem gdzieśtam, całkiem mi się spodobało i chodziłem tylko tam nigdzie indziej
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Lumpy

Post autor: Rossi »

wszystkie istnieją

co do tych na chylce to nie wiedziałem nawet że są spoko

CTO na władysława IV jest fajne faktycznie, do tego jeszcze na placu kaszubskim jest jeden ale rape ceny
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Lumpy

Post autor: zuperhero »

ten przy biedrze to było takie koło fortuny i może dlatego że mam w sobie żyłkę hazardzisty tak miło wspominam, z jednej strony 90% asortymentu to takie stare śmierdzące ubrania, jakie znajdziesz w typowych obskurnych lumpach, więc kilka razy zdarzało mi się wyjść z niczym, z drugiej czasem zdarzały się perełki o zupełnie niestandardowym kroju/materiale/wzorze, poza tym raz powinąłem klasyczne miodowe timby stan 8/10 w moim rozmiarze + mają takie kosze z losowymi przedmiotami i zabawkami i tam wyrwałem cedeki "The Miseducation of Lauryn Hill" i coś od De La Soul i The Roots, poza tym mnóstwo koszulek/koszul/spodni/bluz w unikatowym stylu, gdzie większość pewnie ubrałem 3 razy i teraz stanowią pożywkę dla moli w szafie ale i tak zajawa hehe
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 565
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:02
Lokalizacja: internetełek

Re: Lumpy

Post autor: Maćko »

Jakie vintage shopy online jestescie w stanie polecic?
o takie forum nic nie robiłem
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Lumpy

Post autor: Ablazir »

grupki na fb chyba lepiej
Obrazek
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Lumpy

Post autor: baqlashan »

uwielbiam lumpy, wszystkie me ciuchy z nich pochodzą, szczególnie tzw odzież skandynawska - taki mój graal z tego klimatu to wojskowa kurtka moro piechoty duńskiej która jest śmigana non stop w sezonie jesień zima wiosna

identyczna jak na zdjęciu :joint:

Obrazek
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Lumpy

Post autor: Rossi »

Maćko pisze: 04 kwie 2020, 22:25 Jakie vintage shopy online jestescie w stanie polecic?
bardziej apki, vinted, grailed, no i tak jak wyżej, grupki na fb
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Lumpy

Post autor: nihil Novi »

Chłopaki, podrzucicie jakieś nazwy tych grupek?
Sensei życia
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Lumpy

Post autor: Rossi »

lump society, hypemarket, legit check and trade, resztę znajdziesz już samemu
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Lumpy

Post autor: nihil Novi »

A to znam. Myślałem, ze macie w zanadrzu jakieś grupki dedykowane tylko i wyłącznie ciuchom z lumpa
Sensei życia
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1253
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Lumpy

Post autor: stranger »

legit check and trade to okropne rakowisko dzieci w wieku licealnym/gimnazjalnym
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Lumpy

Post autor: wst »

Jak wszystkie te streetwearowe grupy, na zawsze chuj do dupy tym dzieciakom za zniszczenie idei forów.
kasby
Posty: 599
Rejestracja: 27 cze 2019, 21:43

Re: Lumpy

Post autor: kasby »

real thrifted
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: Lumpy

Post autor: Rossi »

stranger pisze: 05 kwie 2020, 18:44 legit check and trade to okropne rakowisko dzieci w wieku licealnym/gimnazjalnym
\

no bo streetwearem zajmują się tylko poważni biznesmeni po 30 :roll:
2ps__
Posty: 2756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Lumpy

Post autor: 2ps__ »

Maćko pisze: 04 kwie 2020, 22:25 Jakie vintage shopy online jestescie w stanie polecic?
bazarkoncept
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10008
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Lumpy

Post autor: lygrys »

Coś ciekawego ostatnio upolowaliście?
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
dou
Posty: 842
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: Lumpy

Post autor: dou »

podbijam pytanie
Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
Awatar użytkownika
tomek5lg
Posty: 832
Rejestracja: 20 kwie 2019, 15:51

Re: Lumpy

Post autor: tomek5lg »

kurtke z H&M na wiosne, cienka zielona bez kaptura za 25 zl i koszulka adidasa za 13 zl, ogólnie to szalu nie ma ale jest u mnie jeden szmateks gdzie w poniedzialki jak jest dostawa mozna trafić dobre ciuchy - widzialem tez bluze elesse i czasem coś od pumy albo adidasa ciekawego.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4802
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Lumpy

Post autor: badi »

ja tu na głogowie to już nie chodzę pierdolę, bo nic nie mogę znaleźć od jakiegoś czasu, ale ostatnio byłem kurwa w miejscowości połczyn zdrój gdzie mają w chuj lumpeksów i kupiłem sobie wieśniacki ortalion kolorowy patagonia fioletowo-błękitny dwustronny i zawieszke z pacyfką do auta :D
ODPOWIEDZ