Lumpy

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Lumpy

Post autor: Holden »

Wbijacie czasem do lumpa wyhaczyć jakieś ciuszki?
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 565
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:02
Lokalizacja: internetełek

Re: Lumpy

Post autor: Maćko »

Chciałbym, ale zawsze nie mam czasu w okolicach dostawy, a chyba tylko wtedy można znaleźć coś fajnego. Moja panna za to od dwóch lat regularnie chodzi i kupuje fajne rzeczy.
o takie forum nic nie robiłem
ksiazenieporzadek

Re: Lumpy

Post autor: ksiazenieporzadek »

myślałem, że temat o bystrzaku xDDDD
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Lumpy

Post autor: Rupert »

Ja mam 70% ubrań z lumpa i juz w sieciowe nie kupilem nic z milion lat polecam ten lifestyle

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
dou
Posty: 840
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:36

Re: Lumpy

Post autor: dou »

frak,surdut,smoking - za wszystko 3zł. #januszbiznesu
kurtka jeansowa levi's - 16zł
dresik z Realu Madryt góra -30zł (raczej oryginał)
dresowe spodnie adidas ze zwężanymi nogawkami - 16zł
Z parenaście koszul, nawet z 2-3 białe, ze 2 marynarki
film amelia z komentarzem reżysera na dvd 1zł
spodnie levi's 16zł
2 pary chinosów
walkman (niestety jeszcze go nie wskrzesiłem)
to tylko wierzchołek góry lodowej

przykre jest to, że zrobił się z tego biznes i imo nie opłaca się to już tak jak kiedyś
no i ja na to np. tak patrzę, że w sieciówkach płaci się hajsem, a w lumpach czasem, więc na tę chwilę wolę iść do sieciówki zamiast pół dnia spędzać w lumpie..ale jak ktoś ma więcej czasu i cierpliwości to super opcja.
śmieszne jest to, że w mojej miejscowości z której pochodzę sprzedawało się np jakąś turbo ekstrawagancką kurtkę za bezcen, a w krakowie nazywają to vintage i wołają za to 60+złotych XDDDD

[mention]Maćko[/mention] imo najlepiej iść albo jak jest dostawa(największy wybór) albo jak wyprzedanie ostatnich rzeczy(najniższe ceny) ludzie mnóstwo rzeczy przeoczają i też się da coś wyhaczyć na tych resztkach
Kiedy umiera człowiek, tracimy całą bibliotekę
Użytkownicy nawiązujący do plhh na maturze: encrenoire, jajca, MalinowyJogurt, Master
Jasny pisze: 08 lip 2022, 11:20 Szkoda, że ludziom mózg nie wraca.
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Lumpy

Post autor: 2ps__ »

też nie mam czasu i cierpliwości do tego i bardzo żałuję, jak widzę co ziomki czasem wyhaczą to :bowdown: , a mój kuzyn który mieszka w takim mieście ~60k osób to w ogóle czasem jak mi na spotkaniu rodzinnym pokaże co potrafi znaleźć to gul mi skacze xd
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Lumpy

Post autor: svnchez »

Nawet nie przekraczam progu lumpów, zwyczajnie się brzydzę.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3925
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Lumpy

Post autor: emcess »

Rupert pisze:Ja mam 70% ubrań z lumpa i juz w sieciowe nie kupilem nic z milion lat polecam ten lifestyle

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
same here, z sieciowek tylko basici ewentualnie
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Lumpy

Post autor: horrypaz »

czasem zalecę, ciuszki wpadną jakieś czasami, sporo koszulek piłkarskich. szukam też książek, winyli, cedeków itp i wpadło sporo kozaków za śmieszny hajs
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Lumpy

Post autor: Sidd »

Generalnie koszulki piłkarskie z lumpów to chyba najlepsze zdobycze od zawsze na zawsze. Ja dawno nie odwiedzałem, od paru lat na ośce nie ma ciekawego punktu - ale osobiście szukam tam koszulek browarów lub eventów piwnych
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Dwaena
Posty: 157
Rejestracja: 28 kwie 2019, 18:38
Lokalizacja: SmootnySound

Re: Lumpy

Post autor: Dwaena »

wszystko jest kwestią farta w lumpie.
przez miesiąc można nic nie trafić, a jak raz się wbiłem przed zamknięciem w dniu dostawy to chyba 3 torby ciuchów wyniosłem.
Mam zioma co jeździ po okolicznych wioskach, w których nie ma znawców-koneserów i wyławia perełki z morza grzybowej.
Ja osobiście na metki prawie w ogóle nie patrzę i biorę co mi się podoba, lub co dziwaczne do jakichś ekstrawaganckich przeróbek.
Superowa fazka, jak ktoś nie ma hajsu bo i można porządne itemki dla siebie wyrwać, no i zarobić można - takie czasy.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3825
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Lumpy

Post autor: wrubel »

od zawsze jak ktoś gada mi o lumpach to wyobrażam sobie, że jakiś typ się przekręcił w tych ciuchach i oni to piorą i wrzucają do lumpa elegancko :dunno:
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Lumpy

Post autor: vampmoney »

Horry pisze: 06 maja 2019, 19:32 czasem zalecę, ciuszki wpadną jakieś czasami, sporo koszulek piłkarskich. szukam też książek, winyli, cedeków itp i wpadło sporo kozaków za śmieszny hajs
Coooooo, u mnie w mieście ~40k pod Karpatami tylko ubrania, jakby były książki winyle i cd to bym tam codziennie latał szkoda, tak to zachacze raz na rok, pare razy wyrwałem coś fajnego
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Lumpy

Post autor: Sidd »

Ja w paru lumpach (niestety nieistniejących już) wyrwałem np. markowe szkła do piwa, z nadrukiem jakiegoś browaru z UK za przysłowiowego piątaka. Tu lump działa jak pchli targ, da się zdobyć super perełki.
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Lumpy

Post autor: horrypaz »

vampmoney pisze: 06 maja 2019, 23:40
Horry pisze: 06 maja 2019, 19:32 czasem zalecę, ciuszki wpadną jakieś czasami, sporo koszulek piłkarskich. szukam też książek, winyli, cedeków itp i wpadło sporo kozaków za śmieszny hajs
Coooooo, u mnie w mieście ~40k pod Karpatami tylko ubrania, jakby były książki winyle i cd to bym tam codziennie latał szkoda, tak to zachacze raz na rok, pare razy wyrwałem coś fajnego
no nie ma reguły raz za 2zeta wyrwałem winyla wartego 200 euro (który do tego jest w kutas bengerem) czy książkę za dychę którą ojebałem za 220zł, a czasami masz placki za 30zeta za które nikt zdrowy nie da więcej jak 50 groszy. jak z tym pudełkiem czekoladek u foresta gumpa
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Lumpy

Post autor: azar »

też mi się lumpy jakoś źle kojarzyły, ze znoszonymi, porozciąganymi ciuchami i tym specyficznym zapachem, zawsze omijałem z daleka. Kiedyś jednak dałem się namówić na wizytę komuś obytemu w temacie i zdziwiłem się, sporo rzeczy bez ŻADNYCH śladów użytkowania, moje ubrania nieraz po miesiącu-dwóch noszenia gorzej wyglądały. Aktualnie tak jak u uż. Rupert większość mojej garderoby jest stamtąd, w dni dostawy tak jak piszecie da się znaleźć fajne rzeczy, z takich ciekawszych znalezisk np. koszula versace jeszcze ze sklepową metką <10 zł, kurtka quiksilver za jakieś 2 dychy, a widziałem też tnf czy triple fat goose, zdarzały się też jakieś rzeczy michael kors albo comme des fuckdown. Aczkolwiek ja mam w miarę blisko i wszystko tam przejrzyście wisi na wieszakach, także nie spędzam tam więcej niż plus minus 20 minut raz w tygodniu, gdybym miał gdzieś jeździć, przebierać w morzu ciuchów i tracić na to cały dzień, raczej bym to pierdolił.
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Dwaena
Posty: 157
Rejestracja: 28 kwie 2019, 18:38
Lokalizacja: SmootnySound

Re: Lumpy

Post autor: Dwaena »

bo są klasyczne grzebalnie, ale też takie lumpy, w których na półeczkach rozkładają ładnie różne fanty. Niejednokrotnie widziałem jakieś sprzęty agd sprzed kilku dekad tak jak mówi sidd np piękne kryształowe szklanki do łychy. Ale moim największym marzeniem poza odzieżą jest wyłowienie polaroida - rare ale da się trafić :roll: A wy macie jakieś takie graile na widok których by wam serducho wyskoczyło?

poza tym chyba najbardziej cieszyłem się z mega ciepłego, stylowego, skórzanego kożucha za 5 zeta.
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Lumpy

Post autor: Holden »

Ja znajdowałem nowe rzeczy w lumpach: Bluza adidasa do biegania z metką, koszulki i koszule z New Looka czy H&M także z metkami. Miesiąc temu znalazłem oprawki Hilfigera dla mojego starszego, stan idealny, na szybko znalazłem podobne w necie za 500. Baby lumpeksiary nie znają odzieżowych brandów i pomijają takie perełki jak Abercrombie czy Fred Perry, bluz z lumpa powinąłem już pewnie z 5-6, koszulek i polówek już nie zliczę, od Najka przez Hollistera, Lacoste, aż do Bossa. Buty Adidas Swift Run, stan 9/10 z małą dziurką w meshu którą zacerowałem, Conversy All stary hi stan też bdb skórzane w jakiejś edycji Thinsulate. Najgorzej ze spodniami bo nie chce mi się ich mierzyć, różnie z rozmiarami jest, ale powijam dresy nawet jeśli przyduże i zanoszę do krawcowej która za dyszkie mi je zwęża.
Na pewnej grupce ostatnio chłop wystawił na aukcję legitne buciki BALENCIAGA TRIPLE S które znalazł w lumpie, stan 9,5/10. Ostatnia najwyższa oferta jaką tam widziałem to... 1600 zł. A myślę że poszły za dwa koła minimum bo stan świetny.
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 892
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Lumpy

Post autor: Sergiusz »

Ja niedawno wyłapałem płaszcz z alphy, stan 9/10 bo guzika brakuje ale sam materiał jak nówka i generalnie jak go na wieszaku zobaczyłem to cieplutko mi się aż zrobiło :oops:
A no i dałem za niego 30zł tylko
bananapalmz
Posty: 52
Rejestracja: 03 maja 2019, 20:54

Re: Lumpy

Post autor: bananapalmz »

Chodzę regularnie i mnóstwo fajnych rzeczy mi się trafiło na przestrzeni lat, ale nic nie pobije vansów slip on checkerboard za 50 gr w stanie mocne 9/10 :oops:
ODPOWIEDZ