Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
carl
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:40

Re: Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Post autor: carl »

w tym roku wpadło mi z 7 par, za łączną kwotę poniżej kafla bo steeeeeal
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Post autor: lambiczi »

Przez pandemie to chyba nie kupiłem żadnych ciuchów w tym roku :D W sensie nie to, że nie mam pieniędzy tylko głównie siedzę w domu i o tym nie myślę.
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Post autor: sven22 »

A ja na odwrót. Siedzę na jakiś grupach ze stealami i co chwilę jest coś fajnego i szkoda nie kupić xd
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6795
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Post autor: jAg »

Ja w przeciągu roku kupiłem ok. 17 par butów
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Post autor: jayy »

no ja chyba jestem uzależniony od kupowania butów, ciuchy to tam chuj bo rzadko cos kupuje, ale buty ciągle, nawet nie wiem po co, są parki które ubrałem dosłownie raz, tak samo jak sven siedze na grupkach i ciągle wyłapuje coś co żal nie kupić
Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Post autor: manio »

w ciągu ostatnich 3 lat kupilem może jedną pare butów, chodzę aż mi palce powychodzą, wyrzucam i kupuje jakieś nowe. Ubrania kupuję w lumpie, albo czasem jak cos w tk maxx znajdę fajnego, ale też nie za często. Dla przykładu dalej chodzę w koszulke harvard law a chuj wie ile lat ona ma
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Post autor: lygrys »

Ja nie lubię kupować nowych butów, bo mam tak nie wymiarowe stopy, że zawsze mnie coś w nich ciśnie.
Jeżeli chodzi o buty znanych firm i klasyczne modele to takich nie kupiłem od 10 lat?

Mam coś takiego, że nie lubię wydać za buty więcej niż 100zł, ewentualnie 150zł, bo ja głównie chodzę po mieście i szybko je niszczę.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3956
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Post autor: wrubel »

manio pisze: 30 wrz 2020, 12:55 w ciągu ostatnich 3 lat kupilem może jedną pare butów, chodzę aż mi palce powychodzą, wyrzucam i kupuje jakieś nowe. Ubrania kupuję w lumpie, albo czasem jak cos w tk maxx znajdę fajnego, ale też nie za często. Dla przykładu dalej chodzę w koszulke harvard law a chuj wie ile lat ona ma

o kurwa, nawet mój stary bardziej dba o siebie


nie lepiej kupić dwie pary na przecenie i nie chodzić w jednych śmierdzących rozjebanych trampkach? no chyba, że prowo jakieś dajesz
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Post autor: wst »

Trochę back in the days do 2008 jak tak wyglądał przeciętny Polak, na szczęście to przemija.
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1526
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Post autor: insane »

kupuje kilka par butów rocznie, a reszta garderoby w zależności od zużycia, ale z reguły mam problem z zakupami modowymi, bo większość ubrań mi się nie podoba i ciężko mi coś wybrać :dunno:

a jak już sobie upatrzyłem ciuszki i chciałem wczoraj wydać kilka stówek na nike.com, to jak zawsze tam wszystkie rozmiary wyprzedane i nic nie wziąłem ostatecznie.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Post autor: lygrys »

wrubel pisze: 01 paź 2020, 9:35
manio pisze: 30 wrz 2020, 12:55 w ciągu ostatnich 3 lat kupilem może jedną pare butów, chodzę aż mi palce powychodzą, wyrzucam i kupuje jakieś nowe. Ubrania kupuję w lumpie, albo czasem jak cos w tk maxx znajdę fajnego, ale też nie za często. Dla przykładu dalej chodzę w koszulke harvard law a chuj wie ile lat ona ma

o kurwa, nawet mój stary bardziej dba o siebie


nie lepiej kupić dwie pary na przecenie i nie chodzić w jednych śmierdzących rozjebanych trampkach? no chyba, że prowo jakieś dajesz
Powinno się mieć minimum dwie pary butów, bo but potrzebuje minimum 24 godziny na odpoczynek.
Ja teraz praktycznie na co dzień chodzę w dwóch parach najwygodniejszych butów jakie mam, które mnie nie cisną.

Można też kupić sobie dwie pary takich samych butów na co dzień i nosić je na zmianę, jak ktoś sobie ceni wygodę i nie lubi szpanować butami, bo uważa, że buty służą do chodzenia.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
ksiazenieporzadek

Re: Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Post autor: ksiazenieporzadek »

lygrys pisze: 01 paź 2020, 12:43 Powinno się mieć minimum dwie pary butów, bo but potrzebuje minimum 24 godziny na odpoczynek.
jakieś źródło?
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6795
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Post autor: jAg »

W audycji w tok fm mówili
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3956
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Post autor: wrubel »

no ale tu raczej nie chodzi o to, że but musi odpocząć bo się zmęczył tylko pot z giry siedzi tam minimum 24h i jak masz jedną parę butów przez 3 lata to albo jesteś chory na głowę albo popierdolony i gadki w stylu nie wnikam w modę, mam inne hobby, kupiłem kompa za 15 koła a wy flexujecie się w izi nie przejdą
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Post autor: wst »

No skórzane buty muszą odpocząć i to nie jest żadna beka, tego typu materiałów się nie eksploatuje non stop bo nawet yanko by nie wytrzymały roku.
ksiazenieporzadek

Re: Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Post autor: ksiazenieporzadek »

no ok ja to czaję, ale jak chodzę se 3 dni w jednych pod rząd, a potem ich przez tydzień nie ruszam to już lipa czy codziennie w innych trzeba???
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3956
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Post autor: wrubel »

trzeba codziennie w innych
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Post autor: lygrys »

ksiazenieporzadek pisze: 01 paź 2020, 13:21
lygrys pisze: 01 paź 2020, 12:43 Powinno się mieć minimum dwie pary butów, bo but potrzebuje minimum 24 godziny na odpoczynek.
jakieś źródło?
https://domenoshoes.com/Pielegnacja-obu ... ol-33.html
Według ekspertów but powinien odpoczywać przez 2/3 czasu, a jedynie przez 1/3 być w użyciu. Podczas chodzenia obuwie nasiąka wilgocią - wodą z ulicy, potem wytwarzanym przez stopy.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Dużo wydajecie na ciuchy, buty i dodatki?

Post autor: wst »

ksiazenieporzadek pisze: 01 paź 2020, 16:17 no ok ja to czaję, ale jak chodzę se 3 dni w jednych pod rząd, a potem ich przez tydzień nie ruszam to już lipa czy codziennie w innych trzeba???
3 dni można, ale czwartego się rozpadną.
ODPOWIEDZ