Czy was styl zmieni się z wiekiem?

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Czy was styl zmieni się z wiekiem?

Post autor: lygrys »

Czyli o tym jak starzeją się hiphopowcy.

Będziecie coraz starsi, a jak będziecie coraz starsi to będziecie się ubierać odpowiednio do wieku czy raczej będziecie ubierać się jakbyście nadal mieli 20 lat?

Ja uwielbiam oglądać filmiki Grędzia z legendami polskiego hiphopu.
Zobaczcie jak oni zdziadziali

Spotkanie ze składem 1000 (Rashid, Szczawiola, Gruby, Jachol) | Rap Tapes by Grędziu
Spoiler
Tylko Rashid po latach w miarę spoko wygląda, może dlatego, że jest Afro-Polakiem i ubrał się w stylu preppy.
Roni z Peppers Squad też spoko, w takim trochę stylu NYHC.

p.s. ktoś mi wyjaśni popularność wędkarskich kamizelek u polskich emerytów? Nie rozumiem tego fenomenu.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Czy was styl zmieni się z wiekiem?

Post autor: jAg »

Będę nosił szorty cargo oversized + oversize'owa koszulka jednego z podziemnego nowojorskiego crew z roku 1996.
Albo kombinezon norweskiego ogrodnika podlewającego kwiatki 22 lipca 2011 pod budynkiem Stortingu.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Czy was styl zmieni się z wiekiem?

Post autor: Rupert »

Z ubrań hip hopowych przeszedłem w noszenie koszul marynarek i krawatów ale mam dopiero 16 lat więc mi się zmieni pewnie jeszcze sto razy

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
8es
Posty: 889
Rejestracja: 09 lip 2019, 15:19
Lokalizacja: Ślůnsk

Re: Czy was styl zmieni się z wiekiem?

Post autor: 8es »

Całe życie chodzę w dresie.
Białe skarpetki adidas, czarne (czasem szare) krótkie spodenki adidas, czarna koszulka adidas (w lato biała) czarne (czasem szare) długie dresy adidas, czarna (czasem szara) bluza adidas z kapturem (czasem bez), czarna zimowa kurtka Adidas, czarna jesienna kurtka adidas. Tak się ubieram. Czarne rzeczy adidas w mojej szafie nic więcej nie ma odkąd zarabiam pieniądze. Kiedyś była jedna koszulka adidas i spodenki reszta dresów i koszulek z targu. Nigdy z własnej woli nie założyłem na siebie dżinsów. Miałem je kiedyś na sobie jedynie okazjonalnie jak musiałem gdzieś do rodziny na urodziny jechać, albo ze szkoły do jakiegoś teatru. Sam od siebie nigdy dżinsów nie ubrałem i nie ubiorę. Całe życie chodze w dresie bo tak mi najwygodniej. Reasumując nie, mój styl ubierania nie zmieni się z wiekiem
Ostatnio zmieniony 28 cze 2020, 9:10 przez 8es, łącznie zmieniany 1 raz.
befree
Posty: 81
Rejestracja: 08 cze 2020, 17:49

Re: Czy was styl zmieni się z wiekiem?

Post autor: befree »

Oczywiście, że zmieni się z wiekiem, co to w ogóle za pytanie XD
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Czy was styl zmieni się z wiekiem?

Post autor: Travson »

całe życie w dresie jak ŁKS Polesie
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Czy was styl zmieni się z wiekiem?

Post autor: lygrys »

W sumie mógłbym tak chodzić ubrany za 10-lat
Spoiler
Obrazek

Obrazek
Jak R.I.P. Chuco.

Albo w jakimś japońskim stylu
Spoiler
Obrazek
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Czy was styl zmieni się z wiekiem?

Post autor: daveyo »

Ciężko powiedzieć co będzie mi się podobało za x lat, jak na razie przez ostatni okres (tak gdzieś pod koniec gimnazjum/początek liceum) podoba mi się jeden styl i tak się staram ubierać i nie zamierzam nic zmieniać, bo czuję się w tym dobrze. Raczej wiek u mnie nie odgrywa roli i nie będę zmieniał ubioru (jedynie może on ewoluować) , bo mam ileś tam lat.

ps. super temat 👌
ODPOWIEDZ