Modowy offtopic

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Modowy offtopic

Post autor: cloud »

sven22 pisze: 31 sie 2020, 18:07 Rozumiem, że ich stać, ale nie pojawia się u nich w głowie, że np. za te pieniądze mogliby nie wiem, pomoc komuś
:lol: :lol: :bowdown:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: sven22 »

@cloud

Co w tym śmiesznego? Miałem ma myśli fundacje lub wspieranie sportowców a nie na zasadzie daj mi bo ja nie mam a ty masz.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Modowy offtopic

Post autor: cloud »

chuj cię obchodzi boli na co ludzie wydają pieniądze, serio
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7693
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Modowy offtopic

Post autor: ebismolarek »

Skąd wiesz czy przy okazji również nie rzucają sianka dla potrzebujących?
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: sven22 »

cloud pisze: 31 sie 2020, 19:30 chuj cię obchodzi boli na co ludzie wydają pieniądze, serio
Tzn. Jak Cię chuj obchodzi dyskutowanie na forum to możesz wypierdalać :dunno:

@ebismolarek

Też o tym myślałem i jeśli tak jest no to super.
Zastanawiam się czy będąc obrzydliwie bogatym serio tak bardzo zmienia się postrzeganie rzeczy materialnych i kupowanie sobie rzeczy za tyle hajsu staje się czymś normalnym.
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3965
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Modowy offtopic

Post autor: wrubel »

to Ty zamiast kupować kranczipsy i żubra w puszce odkładaj i na koniec roku przelej na dom dziecka
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: sven22 »

Wplacam czasami na siepomaga dla osób, które tego potrzebują. Ostatnio dziewczynka z mojego województwa zachorowała na rdzeniowy zanik mięśni. Lek kosztuje 10 mln zl. Żeby nie być gołosłownym wrzucam link do zbiórki.
https://www.siepomaga.pl/lenka

Tylko nie wiem co to ma do rzeczy @wrubel
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Modowy offtopic

Post autor: cloud »

ja też wpłacam i nie mam potrzeby pisania o tym na jakichkolwiek forach. nie zmienia to faktu, że twój post był turbo głupi i dlatego zostało ci to napomknięte, pozdr
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1010
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Modowy offtopic

Post autor: miku »

@cloud ale przeciez wlasnie napisales? I co bylo glupiego w jego poscie?
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
sven22
Posty: 1172
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: sven22 »

ja pierdole xD
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6802
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Modowy offtopic

Post autor: jAg »

Oczywiście, że wyjebane w to, że ktos lata w fitach za gruby pitos. Mnie jedynie śmieszą osoby, które latają w fejach, żeby się pofleksować albo wydają całą wypłatę na jeden item, a potem żyją jak runiek karaluchy, ale ich hajs, ich sprawa.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
ksiazenieporzadek

Re: Modowy offtopic

Post autor: ksiazenieporzadek »

sven22 pisze: 31 sie 2020, 18:07 Rozumiem, że ich stać, ale nie pojawia się u nich w głowie, że np. za te pieniądze mogliby nie wiem, pomoc komuś
ale zamknij pizdę lewaku


warn
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Modowy offtopic

Post autor: Whtn »

zależy jeszcze jak taki fit wygląda imo, jak ktoś chodzi obwieszony markami jak raper kaz bałagane albo typowy polski piłkarz w koszulce dsq2 to imo beczka, a jak ktoś śmiga jak sebastian enrique alvarez to props
osobiście wolę dać nawet i 300cbl za tisa i mieć pewność, że po dwóch praniach nie zmieni swojego kroju, nie straci koloru i nie będzie będzie wyglądał jak wyciągnięty psu z gardła jak większość sieciówkowych rzeczy
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5696
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Modowy offtopic

Post autor: TdW »

Jak kogoś stać rzeczywiście na takie ciuchy to rozumiem, ale jak ktoś wyżej wspominał kupowanie ciuchów ma które cię nie stać tylko po to żeby ludzie myśleli, że masz hajs to beka

Mam na myśli fity tego typu xd
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2164
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Modowy offtopic

Post autor: Wtn »

przypierdalanie się że ktoś wydaje hajs na ciuchy xD w ogóle że wydaje SWÓJ KURWA hajs na cokolwiek co chce XD
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5696
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Modowy offtopic

Post autor: TdW »

Nikt się nie przypierdala, to po prostu ciekawe socjologiczne spostrzeżenie
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Modowy offtopic

Post autor: svnchez »

ej dobra bo ja mam pytanie
dostałem te takie wysokie skarpetki adidasa co są prawie jak getry piłkarskie i w sumie nie wiem jak to powinienem nosić żeby nie wyglądać jak debil. Typiarka może ich użyć jako podkolanówki i wygląda okej, tumblr style, natomiast trochę śmieszy mnie jak widzę chłopów w szortach i tak wysoko podciągniętymi długimi skarpetami, które i tak są krótsze niż te adidasowe

jakoś to się jeszcze robi czy jebać i zostawić na zimę? xd
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1795
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: Modowy offtopic

Post autor: Addicted »

Przypierdolić to niektórzy tutaj powinni głową w ściane, jeśli odebrali post @sven22 za "przypierdalanie się"

jebane kurwa ameby
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1669
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Modowy offtopic

Post autor: MalkoNTENT »

svnchez pisze: 01 wrz 2020, 13:09 natomiast trochę śmieszy mnie jak widzę chłopów w szortach i tak wysoko podciągniętymi długimi skarpetami, które i tak są krótsze niż te adidasowe
No chyba sam sobie odpowiedziałeś. Nie ma innej opcji.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6802
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Modowy offtopic

Post autor: jAg »

Addicted pisze: 01 wrz 2020, 13:10 Przypierdolić to niektórzy tutaj powinni głową w ściane, jeśli odebrali post @sven22 za "przypierdalanie się"

jebane kurwa ameby
Ale sklej pizdę prawaku
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
ODPOWIEDZ