Modowy offtopic

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
johnsonpokrywa
Posty: 288
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:33

Re: Modowy offtopic

Post autor: johnsonpokrywa »

czekaj, poprawie mój kaszkiet kangol
I live on borrowed time, my expiration date I passed it, so lock me up forever, but this shit is everlastin'
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1600
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Modowy offtopic

Post autor: retriakaretrox »

https://eur-m.zaful.com/striped-print-h ... uid=866117

Błagam, niech ktoś rzuci jakiś link z koszulą tego typu (bęc). Szukam od godziny i na wszelkich kurwa zalando, answear nie mogę znaleźć
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Modowy offtopic

Post autor: zuperhero »

@up kurcze ale na tej stronce zajebiste ciuszki mają, w sensie wizualnie na fotkach, ciekawe czy jakościowo też ok
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1600
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Modowy offtopic

Post autor: retriakaretrox »

Dużo opinii, że to ciuszki ściągane z ali i odpierdalane po zdwojonej cenie, design piękny, ale kilka lasek pisało w opiniach, że stroje kąpielowe szły im 5-9 miesięcy xd
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6833
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Modowy offtopic

Post autor: mateko »

Krótkie dżinsy brał ktoś gdzieś ostatnio?
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Modowy offtopic

Post autor: KillerCroc »

retriakaretrox pisze: 06 lip 2020, 19:01 https://eur-m.zaful.com/striped-print-h ... uid=866117

Błagam, niech ktoś rzuci jakiś link z koszulą tego typu (bęc). Szukam od godziny i na wszelkich kurwa zalando, answear nie mogę znaleźć
https://www.asos.com/pl/celio/celio-bia ... la%20paski

Może ci siądzie, generalnie polecam przejrzenie asosa bo tam coś takiego albo zbliżonego full na pewno znajdziesz
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Modowy offtopic

Post autor: Bubbles »

retriakaretrox pisze: 06 lip 2020, 19:01 https://eur-m.zaful.com/striped-print-h ... uid=866117

Błagam, niech ktoś rzuci jakiś link z koszulą tego typu (bęc). Szukam od godziny i na wszelkich kurwa zalando, answear nie mogę znaleźć
jak nie znajdziesz, to poszukaj se lniane koszule, bo ta co wyslales wyglada jakby taka była, pomimo ze jest bawelniana.
Spoiler
z szerszym pasem w innym kolorze
Spoiler
lub prosty design
Spoiler
no i massimo dutti - jakosc kozacka i fajnie spasowane.
Awatar użytkownika
frikz
Posty: 305
Rejestracja: 04 cze 2019, 0:49

Re: Modowy offtopic

Post autor: frikz »

Nie ma któryś ślizgawker jakichś ciuchów od Dinal Tim, których by się chciał pozbyć za taniość? ;/ zawsze chciałem mieć.
kurwa dwadzieścia trzy miliardy osiemset cztery miliony siedemset trzydzieści cztery tysięcy i pięćset trzydzieści cztery
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1600
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Modowy offtopic

Post autor: retriakaretrox »

@KillerCroc dzięki byczku, przejrzę stronę na pewno, bo planuje lekką zmianę designu i zakup większej ilości koszul
@Bubbles pięknie wleciałeś z tymi koszulami, bo akurat w poniedziałek w nocy 3 od nich zamówiłem, świetnie wyglądają :D
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10011
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Modowy offtopic

Post autor: lygrys »

W sumie miałem dzisiaj udane zakupy.

Kupiłem trzy kapelusze słomkowe Brixton Castor Fedora, bo ostatnio non stop katuje dwie pierwsze płyty Smash Mouth i chciałem kupić sobie jakiś kapelusz w stylu kalifornijskim.

W Reserved dwie dorwałem dwie koszule w stylu worker.

Bawełniana koszula regular fit
39,99 PLN

https://www.reserved.com/pl/pl/xp579-87x/men-s-shirt
Spoiler
Obrazek
Koszula typu worker
49,99 PLN

https://www.reserved.com/media/catalog/ ... 8J-002.jpg
Spoiler
Obrazek
W Pull And Bear kupiłem Denimową Bomberkę za 50zł

https://www.pullandbear.com/ba/man/sale ... 21575.html
Spoiler
Obrazek
i denimową kurtkę z kapturem też za 50zł chyba, którą przerobiłem na kamizelkę

https://www.pullandbear.com/ba/man/clot ... olorId=400
Spoiler
Obrazek
Potem wbiłem do TK Maxx galeria Forum w Gdańsku sprawdzić czy są jakieś koszule Dickiesa, a tam dorwałem za 99,99zł koszulę Ben Shermana
Spoiler
Obrazek
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: cukier »

noszenie koszul z sieciówek ostatnio wzbudza we mnie negatywne odczucia. szczególnie, jeśli mają krótkie rękawki. odwieczny props dla tych robionych w stylu flanel - takie to świetnie się nosi i nie jest też jakoś elegancko.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
2ps__
Posty: 2756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: 2ps__ »

nie ma chyba tematu o kosmetykach? bylem dzis u pani dermatolog i niestety dowiedziałem się, że jak nie będę stosował regularnie balsamu to nigdy się nie uporam ze swoja sucha/wrazliwa skóra, ogolnie to już wiele razy próbowałem się przekonać, ale nie lubię tego uczucia gdy jestem posmarowany balsamem i taki kurwa lepki, więc finalnie zawsze odpuszczałem, dzisiaj pani dermatolog powiedziała, że problemem może byc zły dobór kosmetyków... nie mam już dziewczyny więc zapytam tu xd, ma ktoś coś godnego polecenia? ogólnie zależy mi na tym, żeby był to produkt możliwie jak najbardziej naturalny i żeby faktycznie nawilżał, i najlepiej jakby nie dawal efektu takiego kurwa oplepienia :roll:

ktoś coś?
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11710
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: FLoo »

emolium emulsja do ciała
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10011
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Modowy offtopic

Post autor: lygrys »

Spoiler
Spoko, tylko czemu większość zdjęć bez głowy?
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
2ps__
Posty: 2756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: 2ps__ »

FLoo pisze: 13 lip 2020, 19:58 emolium emulsja do ciała
szczerze mówiac sklad tego cuda, tak jak i calej reszty aptecznych pro-balsamow wyglada przerazajaco, no ale jezeli faktycznie dziala to moze przetestuje
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11710
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: FLoo »

ale nie lepi się
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Modowy offtopic

Post autor: KillerCroc »

cukier pisze: 13 lip 2020, 19:08 noszenie koszul z sieciówek ostatnio wzbudza we mnie negatywne odczucia. szczególnie, jeśli mają krótkie rękawki. odwieczny props dla tych robionych w stylu flanel - takie to świetnie się nosi i nie jest też jakoś elegancko.
Kurde aż do tego roku miałem takie samo odczucie ale dorwałem dwie krótkie koszule wakacyjne i ubieram je na biały/szary t-shirt i to siedzi jak mało co, zacznę chyba poszerzać gamę o takie outfity
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
peterkurten
Posty: 874
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Modowy offtopic

Post autor: peterkurten »

Też Was irytują osoby co jedzą/siedzą przy stole w czapeczkach? Bo o typach co w wiosnę/lato śmigają w czapkach zimowych już nie wspomnę, postąpiłbym z nimi tak jak 2rzyn z osobami LGBT.
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: cukier »

jebani polscy raperzy z czapkami, jak ja chujami gardzę.

No od człowieka wymaga się jakichś podstaw kultury, więc jeśli nie jest to buda z ultra szybkim i niedobrym żarciem typu 4 budki z hamburgierami i zapiekany to w sumie nie mam nic do tego, bo tam i tak nie spotyka się zazwyczaj normalnej klienteli. Wszystkie miejsca gdzie już normalnie można przyjść z dupeczką, rodziną i tego pokroju przyjemne miejscówki to wymagają zachowania podstaw kultury. Jeszcze głupsze uważam siedzenie w czapce w domu. Zalecam nieoglądanie amerykańskich streamerów, bo wielu tak się nosi xD
Ostatnio zmieniony 14 lip 2020, 20:11 przez cukier, łącznie zmieniany 1 raz.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11490
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Modowy offtopic

Post autor: SWN »

2ps__ pisze: 13 lip 2020, 19:36 gólnie zależy mi na tym, żeby był to produkt możliwie jak najbardziej naturalny i żeby faktycznie nawilżał
A musi to być koniecznie coś w formie balsamu?? Bo jeśli chodzi o samo nawilżenie, to przecież produkty Aloesowe (ja takiego aktualnie używam) sprawdzają się zajebiście i nie da się chyba zrobić prostszego składu (większość to po prostu woda, aloes i jakieś zapachowe rzeczy). Sam borykałem się trochę z problemami dotyczącymi mordy, tylko w odwrotną stronę, bo u mnie było to łatwe zapychanie porów. Był czas, że stosowałem mnóstwo rzeczy, miałem jakieś określone kolejności nakładania tych specyfików i tak jak ty czułem się źle mając cokolwiek na ryju. Minęło parę lat z eksperymentowaniem i zauważyłem, że moja skóra najlepiej działa po prostu zostawiona w spokoju (niektórzy od kombinowania z kosmetykami mają spierdoloną florę nawilżającą, przez co organizm średnio ogarnia ile produkować olejów i szaleje). Opłukuję twarz, z rana i na sen wklepuję se żel 99% aloesu i gitara, bez żadnych ciężkich balsamów.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ