Modowy offtopic

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Modowy offtopic

Post autor: oldschool »

DJ_BOBO pisze: 17 lut 2020, 0:42 dlaczego żenada?
Kurwa nisko upadliśmy w 2020, jeśli naprawdę komuś trzeba tłumaczyć dlaczego wyglądanie jak gówno, po to tylko, aby nabić jak największą wartość ubrań za hajs starych i pokazywanie tego publicznie jest żenadą.
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Modowy offtopic

Post autor: Peyton »

Orientuje się ktoś czy na stronce phenotype są jeszcze jakieś kody rabatowe? Wiem, że było coś na tłusty czwartek, ale zamuliłem max i nie kupiłem wtedy.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 951
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Modowy offtopic

Post autor: DJ_BOBO »

[mention]SWN[/mention] pierwszy wartościowy post w dyskusji. Ja się z Tobą zgadzam i ja to wszystko rozumiem, chodzi mi tylko o to że taka jest konwencja tej zabawy i nie rozumiem ludzi którzy cisną tych dzieciaków. Zupełnie inna sytuacja byłaby wtedy gdyby filmik polegał na tym, że np. chodzi jakaś dziennikarka i zadaje pytania co dla ciebie jest najważniejsze w życiu, a w tym momencie jakiś dzieciak zaczyna chwalić się ile wydał na ciuchy i wyciąga z plecaka buty. Albo gdyby był filmik przedstawiający młodych chłopców którzy podchodzą na ulicy do randomowych ludzi i mówią im: "o ty kurwa biedaku robaku, pa na mojego gucci belta, 3 koła w vitkacu". Wtedy faktycznie jebać ich. Ale w tym przypadku nie widzę nic żenującego w uczestnikach tej zabawy. Jak to nawinął Kaczor: Nienawidź grę, a nie gracza
https://youtu.be/UD4lt6AOVZQ?si=LOyIBdPJUn8olTdV
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
staroć
Posty: 546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:35

Re: Modowy offtopic

Post autor: staroć »

zajebiste chłopaki, ze 3 razy ogladalem
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5690
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Modowy offtopic

Post autor: TdW »

Nie mam jak przymierzyć stacjonarnie, ale może ktoś z Was się orientuje. Jaki rozmiar bluz Adidasa brać, zwykły crewneck przy wzroście 195 i prawie 100kg wagi? XL czy L styknie?
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Modowy offtopic

Post autor: Holden »

Podobne wymiary i raczej ku XL bym się skłaniał
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Modowy offtopic

Post autor: kon rafal »

Wiecie może jak z jakością polówek na bytomiu?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13192
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Modowy offtopic

Post autor: oldschool »

TdW pisze: 28 lut 2020, 0:07 Nie mam jak przymierzyć stacjonarnie, ale może ktoś z Was się orientuje. Jaki rozmiar bluz Adidasa brać, zwykły crewneck przy wzroście 195 i prawie 100kg wagi? XL czy L styknie?
XL
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5690
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Modowy offtopic

Post autor: TdW »

Dzięki!
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2627
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Modowy offtopic

Post autor: bloodyhell »

halo, pytanie mam i jest ono dość specyficznej natury że tak powiem. otóż problemy z potem ma praktycznie każdy, i już chuj wbijam w to jak to zwalczyć, bo pewnie na dłuższą metę się nie da, ale nie o tym mowa. mowa o tym, że pot w połączeniu z antyperspirantem zniszczył mi w życiu sporo koszulek i bluz, a sytuacja ta na przestrzeni czasu praktycznie nie ulega zmianie. po jakims czasie musze wyrzucić z szafy dobre ubrania tylko dlatego, że jak je ubiore to "nowy" pot miesza się z tym, który jest już że tak powiem na ubraniu, no i czuć wtedy lekko nieprzyjemny zapach. czy jest jakiś detergent czy inny środek, który pozwoli mi pozbyć się takiego problemu?
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Modowy offtopic

Post autor: esdoen »

dopóki używałem marketowych antyperspirantów to podobny problem był, syf osadzał się na ubraniach i nie dopierał - czy żel, czy sztyft, jeden chuj.
po przejściu na antidral problemu nie ma, ale trzeba się liczyć z tym, że trzeba poświęcić tshirt(y) zakładane na noc, bo on wyżera ubrania.

bez antyperspirantu nadal zdarzają się nie doprane ubrania (w sensie, niby czyste, zakładam, i po chwili czuję że coś tu nie gra), i raz na jakiś czas pomaga zrobienie cyklu na 60, zamiast na standardowym 40, z dodatkiem szklanki octu. jeszcze Vanish Oxi Action Extra Hygiene dawał radę, ale dawno już tego nie widziałem w sklepach, a standardowy nie działał tak samo.
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Modowy offtopic

Post autor: zuperhero »

bloodyhell pisze: 03 mar 2020, 8:11 halo, pytanie mam i jest ono dość specyficznej natury że tak powiem. otóż problemy z potem ma praktycznie każdy, i już chuj wbijam w to jak to zwalczyć, bo pewnie na dłuższą metę się nie da, ale nie o tym mowa. mowa o tym, że pot w połączeniu z antyperspirantem zniszczył mi w życiu sporo koszulek i bluz, a sytuacja ta na przestrzeni czasu praktycznie nie ulega zmianie. po jakims czasie musze wyrzucić z szafy dobre ubrania tylko dlatego, że jak je ubiore to "nowy" pot miesza się z tym, który jest już że tak powiem na ubraniu, no i czuć wtedy lekko nieprzyjemny zapach. czy jest jakiś detergent czy inny środek, który pozwoli mi pozbyć się takiego problemu?
miałem duży problem z GI (kimonem do sztuk walki) nawet prosto po praniu po tym jak moje ciało delikatnie rozgrzewało się na treningowej rozgrzewce 'świeże' gi zaczynało jebać w bardzo odpychający sposób. Metoda jest taka że kupujesz ocet i sodę oczyszczoną(ztj. proszek do pieczenia, ztj. wodorowęglan sodu)- jako że nie będziesz tego konsumował to najlepiej w sekcji przemysłowej, najtańsze co znajdziesz, nie bawisz się w jakieś 200ml buteleczki i małe saszetki tylko bieresz 5 litrowy baniak i kilogramowy worek, to są kilkuzłotowe wydatki. Następnie zalewasz octem wiadro/miskę dorzucasz sodę i wrzucasz do tego ciuszki, jeśli płynu jest za mało to dolewasz wody. Polecam nakryć wiadro siatką foliową i wynieść na balkon czy tam do piwnicy, bo ocet śmierdzi. Zostawiasz kociołek codziennie mieszając i wstrząsając, po kilku dniach wrzucasz wszystko do pralki (ja robiłem tak że najpierw całą zawartość wiadra z małą ilością płynu, a potem jeszcze raz jak normalne pranie, czasem trzeba z raz ekstra wyprać żeby pozbyć się zapach octu) po wszystkim ubrania, pod względem zapachowym, są jak nowe. Przy gi które nosiłem z 2/3 razy w tygodniu i po każdym treningu było tak przepocone że można je wyżymać muszę powtarzać całą procedurę co 2/3 miechy
Awatar użytkownika
mashoot
Posty: 16
Rejestracja: 03 mar 2020, 0:27

Re: Modowy offtopic

Post autor: mashoot »

szukam jakies ciekawej katany, poleci ktos cos?
Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: Modowy offtopic

Post autor: manio »

mashoot pisze: 03 mar 2020, 23:29 szukam jakies ciekawej katany, poleci ktos cos?
ja kupilem sobie kiedyś edwina i chodze w niej z 4 lata conajmniej

chyba taką
https://edwin-europe.com/trucker-jacket ... 01-md.html
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Modowy offtopic

Post autor: Wiewior »

svlv96
Posty: 1449
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Modowy offtopic

Post autor: svlv96 »

Na adidasie są fajne przeceny teraz więc jak ktoś chce sobie coś kupić to dobry czas
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10012
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Modowy offtopic

Post autor: lygrys »

City Across the River (1949)
Spoiler
Obrazek
T-shirty na dużym ekranie przed Marlonem Brando w TRAMWAJ ZWANY POŻĄDANIEM (A Streetcar Named Desire [1951]) i James Deanem w BUNTOWNIK BEZ POWODU (Rebel Without a Cause [1955]), którzy sprawili, że część bielizny męskiej stała się częścią współczesnego ubioru.

Juvenile gang, 1951
Juvenile gang, 14 August 1951. Juvenile gang members of so-called 'Jack's Gang' interrogated by officers.;Supplementary material reads: 'James Brezina, 14658 Vincennes Street, Van Nuys, EMpire 2-1635. To: LA Examiner, Los Angeles. Date: 08-14. Caption: Members of Jack's Gang, San Fernando, await interrogation by Juvenile officers, Valley. Arrested last night with numerous weapons in possession'.. (Photo by Los Angeles Examiner/USC Libraries/Corbis via Getty Images)

https://www.gettyimages.com/detail/news ... 1048056130
Spoiler
T-shirt z nadrukiem już w 1951?
jestem trochę w szoku, bo myślałem, że to raczej pojawiło się w latach 60-tych.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Modowy offtopic

Post autor: Peyton »

Ktoś wie czy na bludshop albo distance są jakieś kodziki obecnie?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5690
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Modowy offtopic

Post autor: TdW »

TdW pisze: 28 lut 2020, 0:07 Nie mam jak przymierzyć stacjonarnie, ale może ktoś z Was się orientuje. Jaki rozmiar bluz Adidasa brać, zwykły crewneck przy wzroście 195 i prawie 100kg wagi? XL czy L styknie?
To samo pytanie, ale odnośnie tej kurtki? Też XL czy kurtki mają trochę inna rozmiarówke i starczy L żeby nie leżała na mnie jak worek?

https://www.adidas.pl/lightweight-windb ... S5515.html
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10012
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Modowy offtopic

Post autor: lygrys »

TdW pisze: 12 mar 2020, 10:47
TdW pisze: 28 lut 2020, 0:07 Nie mam jak przymierzyć stacjonarnie, ale może ktoś z Was się orientuje. Jaki rozmiar bluz Adidasa brać, zwykły crewneck przy wzroście 195 i prawie 100kg wagi? XL czy L styknie?
To samo pytanie, ale odnośnie tej kurtki? Też XL czy kurtki mają trochę inna rozmiarówke i starczy L żeby nie leżała na mnie jak worek?

https://www.adidas.pl/lightweight-windb ... S5515.html
Jak kupujecie rzeczy przez internet, to najlepiej zmierzyć swoje ulubione ciuchy i o takich wymiarach szukać w necie.
Przeważnie sklepy jak sprzedają ciuchy, to podają konkretne wymiary obwodu w klatce, długość rękawów i długość całkowitą.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
ODPOWIEDZ