Modowy offtopic

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5599
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Modowy offtopic

Post autor: TdW »

Nie pamiętam ile mam w pasie dokładnie. Ogólnie C&A kojarzy mi się raczej z marną jakością. Może sprawdzę Reserved albo Diverse. A jak z jakością w H&M?
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Modowy offtopic

Post autor: lygrys »

Co masz napisane na dżinsach które nosisz? Jaki masz rozmiar?
Masz centymetr? Jak nie to radzę kupić

44 = 111.76 cm
42 = 106.68 cm
40 = 101.6 cm
38 = 96.52 cm
36 = 91.44 cm
34 = 86.36 cm
32 = 81.28 cm
30 = 76.2 cm

Zależy jaka jakoś cię zadowala.
Ja kiedyś kupiłem dżinsy z C&A, takie z cienkiego materiału na lato i po 2-3 latach przetarły mi się w kroku.
Na szczęście ma 182cm i spokojnie mogę dostać dla siebie dżinsy w kilku za 30zł - ja noszę głównie czarne.
Nie wiem jaka długość jest na prawie 2 metrowego gościa, ale przy moim wzroście już chyba długość 30 jest spoko, bo moje 32 są na mnie za długie.

Nie wiem jakie sieciówki sprzedają spodnie o długości 36, ale 34 bez problemu dostaniesz, więc radził bym sprawdzić 34 jak masz czas i sklep w okolicy.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Modowy offtopic

Post autor: mateko »

Miał ktoś do czynienia z tą kurtką?
https://milworld.pl/product-pol-7167-Mi ... Olive.html
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Modowy offtopic

Post autor: lygrys »

Ja ma ten Anorak od Mil-Teca i nie polecam, bo szwy się strasznie prują. Zresztą słabe szwy u milteca to standard, bo ja w bojówkach BDU od nich zawsze muszę przyszyć niektóre guziki sam by mi nieodpadły.

Jedyny plus bluz i spodni BDU od milteca to krój który mi odpowiada.

Sprawdz lepiej anoraki innych firm militarystycznych np. Surplus albo w sieciówkach Pull & Bear czy Bershka.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Modowy offtopic

Post autor: Opieronie »

:dunno: Zaczyna się od 1:00
Spoiler
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Modowy offtopic

Post autor: jAg »

Jebać Zalando Lounge i polaczkow. Przez te boty nie da się nic kurwa kupic, 5 sek i chuj, wszystko zarezerwowane. Strzelałbym do takich śmieci...
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Modowy offtopic

Post autor: Bolo »

Ale nowe ciuchy od pezeta to jest gowno wizualne :bowdown:
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
MasterP
Posty: 304
Rejestracja: 04 cze 2019, 19:43
Lokalizacja: 091

Re: Modowy offtopic

Post autor: MasterP »

https://www.reebok.pl/tom_jerry

kolabo reebok x tom jerry. imo bardzo ładne rzeczy (oprócz butów tak trochę).
BOUT IT BOUT IT
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Modowy offtopic

Post autor: baqlashan »

prosta casualówka, wygląda jak jakaś seria z diverse, albo new yorker

e: ale żenada ten filmik czuxa, bananizm w PL osiąga takie rozmiary o których nawet nie myślałem że istnieją, ale internet jak zwykle zaskakuje
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 946
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Modowy offtopic

Post autor: DJ_BOBO »

dlaczego żenada?
https://www.youtube.com/watch?v=Z0Nq7jf9bSc
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Modowy offtopic

Post autor: baqlashan »

A to nie wynika jednoznacznie z treści filmu?

Celem filmiku nie jest zaprezentowanie jak najzajebistszej, czy najciekawszej stylówki, tylko jak najdroższej, co już a priori jest idiotyzmem, i zwykłą perpetuacją konsumpcjonizmu, kultu znaczków.

Do tego te dzieciaki mają po 15-18 lat, równie dobrze mogli przyjść, wyjąć z plecaka 30K pln i powiedzieć "patrzcie, oto pieniądze mojego starego" no żenujące jest to po prostu. Nawet jeśli potraktować, że jest to zrobione w formie jakiegoś żartu (którego za nic nie kumam, i i który za nic nie śmieszy, a jedynie co - to żenuje)

Przez takie właśnie wzorce, kreowane w mediach masowego przekazu - ludzie potem wyrastają na smutnych korpo-snow-flake'ów którzy mylą instagram ze światem realnym, i przynajmniej na poziomie podświadomości mają zakodowane, że ludzi wartościuje się na podstawie znaczków i cen.
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Modowy offtopic

Post autor: lygrys »

Ja nie rozumiem tej zajawki na drogie marki i obwieszaniem się nimi jak choinka?
chodzi o to by wyrywać kobiety na metki? Bo co? Bez metek nie dasz rady?

Jestem jeszcze wstanie zrozumieć jak ktoś kupuje takie rzeczy, ponosi je i potem sprzeda, chociaż u facetów to dla mnie nie ma sensu, bo męska figura aż tak bardzo się nie zmienia jak kobieca.

Poza tym w tym streetweare nie ma nic oryginalnego. Wszyscy wyglądają tak samo, ja ich nie rozróżniam. tam nie ma żadnej kreacji wizerunku.

To już nowy Quebo jest bardziej oryginalny niż ci streetwearowcy.

I mnie zawsze bawi to jak zawsze muszą podkreślić ile każda część garderoby kosztuje, jakby cena była najważniejszym elementem ich outfitu.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Modowy offtopic

Post autor: Wiewior »

Podbijam użytkownika @baqlashan Największe ciary żenady jak typ wyjmuje drugą parę butów z plecaka żeby podbić cenę fitu albo typ który ma kurwa dwa t-shirty na sobie xD
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Modowy offtopic

Post autor: lygrys »

Wiewior pisze: 17 lut 2020, 9:32 Podbijam użytkownika @baqlashan Największe ciary żenady jak typ wyjmuje drugą parę butów z plecaka żeby podbić cenę fitu albo typ który ma kurwa dwa t-shirty na sobie xD
Jeden miał chyba dwie bluzy na sobie, crewneck i hoodie.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 946
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Modowy offtopic

Post autor: DJ_BOBO »

baqlashan pisze: 17 lut 2020, 0:56 A to nie wynika jednoznacznie z treści filmu?

Celem filmiku nie jest zaprezentowanie jak najzajebistszej, czy najciekawszej stylówki, tylko jak najdroższej, co już a priori jest idiotyzmem, i zwykłą perpetuacją konsumpcjonizmu, kultu znaczków.

Do tego te dzieciaki mają po 15-18 lat, równie dobrze mogli przyjść, wyjąć z plecaka 30K pln i powiedzieć "patrzcie, oto pieniądze mojego starego" no żenujące jest to po prostu. Nawet jeśli potraktować, że jest to zrobione w formie jakiegoś żartu (którego za nic nie kumam, i i który za nic nie śmieszy, a jedynie co - to żenuje)

Przez takie właśnie wzorce, kreowane w mediach masowego przekazu - ludzie potem wyrastają na smutnych korpo-snow-flake'ów którzy mylą instagram ze światem realnym, i przynajmniej na poziomie podświadomości mają zakodowane, że ludzi wartościuje się na podstawie znaczków i cen.
Ale właśnie na tym polega ten filmik i ta zabawa. Dzieci chwalą się tym ile kosztują ubrania które na sobie mają. Co w tym żałosnego? To tak jakby powiedzieć że boks jest żałosny bo napierdalają się po mordach zamiast porozmawiać. Na tym to wlasnie polega
https://www.youtube.com/watch?v=Z0Nq7jf9bSc
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
ATL
Posty: 15
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:11

Re: Modowy offtopic

Post autor: ATL »

Kurwa, to porównanie z boksem :lol: :lol:
Awatar użytkownika
MasterP
Posty: 304
Rejestracja: 04 cze 2019, 19:43
Lokalizacja: 091

Re: Modowy offtopic

Post autor: MasterP »

20 koła outfity a najlepiej wypadł typ w golfie i w płaszczu. :cool:
BOUT IT BOUT IT
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: 2ps__ »

musze kupic teesy [zeby wspomoc G], ale nie mam pomysłów, proszę o inspiracje
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Modowy offtopic

Post autor: wst »

DJ_BOBO pisze: 17 lut 2020, 16:37
baqlashan pisze: 17 lut 2020, 0:56 A to nie wynika jednoznacznie z treści filmu?

Celem filmiku nie jest zaprezentowanie jak najzajebistszej, czy najciekawszej stylówki, tylko jak najdroższej, co już a priori jest idiotyzmem, i zwykłą perpetuacją konsumpcjonizmu, kultu znaczków.

Do tego te dzieciaki mają po 15-18 lat, równie dobrze mogli przyjść, wyjąć z plecaka 30K pln i powiedzieć "patrzcie, oto pieniądze mojego starego" no żenujące jest to po prostu. Nawet jeśli potraktować, że jest to zrobione w formie jakiegoś żartu (którego za nic nie kumam, i i który za nic nie śmieszy, a jedynie co - to żenuje)

Przez takie właśnie wzorce, kreowane w mediach masowego przekazu - ludzie potem wyrastają na smutnych korpo-snow-flake'ów którzy mylą instagram ze światem realnym, i przynajmniej na poziomie podświadomości mają zakodowane, że ludzi wartościuje się na podstawie znaczków i cen.
Ale właśnie na tym polega ten filmik i ta zabawa. Dzieci chwalą się tym ile kosztują ubrania które na sobie mają. Co w tym żałosnego? To tak jakby powiedzieć że boks jest żałosny bo napierdalają się po mordach zamiast porozmawiać. Na tym to wlasnie polega
co kurwa xd
Awatar użytkownika
DJ_BOBO
Posty: 946
Rejestracja: 29 sie 2019, 21:55

Re: Modowy offtopic

Post autor: DJ_BOBO »

czego nie zrozumiałeś? Boks polega na biciu się, piłka nożna polega na kopaniu piłki, a rzut oszczepem na rzucaniu oszczepem. Ta zabawa polega na pochwaleniu się ile kosztują twoje ubrania :dunno:
https://www.youtube.com/watch?v=Z0Nq7jf9bSc
PIERDOLONY HARDKOR DZIEWCZYNKOOO
ODPOWIEDZ