Modowy offtopic

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Modowy offtopic

Post autor: peterkurten »

@cukier
Dokładnie o drugą część posta mi chodzi, sam lubię czapki, ale ostatnio często spotykam się z sytuacjami, że stolik obok siedzi kolo ze swoją partnerką i je w czapce, jakoś mnie to irytuje. Co do siedzenia w chacie w czapce to w weekend byli u mnie znajomi i jeden cały wieczór siedział właśnie w czapce xD na pytanie na chuj, odpowiedział "bo tak mi wygodnie" :dunno: i o chuj tu chodzi
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: cukier »

@peterkurten argument z tym, że jest mu tak wygodnie zrozumiałbym, gdyby miał długie włosy i byłyby strasznie dokuczające. Ja mam długą górę ale czapkę noszę tylko do biegania. Idąc do ludzi zawsze pomada, ale jak zaczynają mocno spadać to mam gumeczki przy sobie i wiążę jak człowiek (gej samuraj). Mimo wszystko myślę czy jakiejś czapki nie zakupić by nie rzucała się w oczy (fitowanie, nie mam czasu) a jednocześnie spełniła kilka moich wymagań.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
ksiazenieporzadek

Re: Modowy offtopic

Post autor: ksiazenieporzadek »

peterkurten pisze:Też Was irytują osoby co jedzą/siedzą przy stole w czapeczkach? Bo o typach co w wiosnę/lato śmigają w czapkach zimowych już nie wspomnę, postąpiłbym z nimi tak jak 2rzyn z osobami LGBT.
Nie, każdy chodzi jak lubi i chuj mi do tego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
tw7
Posty: 65
Rejestracja: 19 kwie 2020, 13:14

Re: Modowy offtopic

Post autor: tw7 »

2ps__ pisze: 13 lip 2020, 19:36 nie ma chyba tematu o kosmetykach? bylem dzis u pani dermatolog i niestety dowiedziałem się, że jak nie będę stosował regularnie balsamu to nigdy się nie uporam ze swoja sucha/wrazliwa skóra, ogolnie to już wiele razy próbowałem się przekonać, ale nie lubię tego uczucia gdy jestem posmarowany balsamem i taki kurwa lepki, więc finalnie zawsze odpuszczałem, dzisiaj pani dermatolog powiedziała, że problemem może byc zły dobór kosmetyków... nie mam już dziewczyny więc zapytam tu xd, ma ktoś coś godnego polecenia? ogólnie zależy mi na tym, żeby był to produkt możliwie jak najbardziej naturalny i żeby faktycznie nawilżał, i najlepiej jakby nie dawal efektu takiego kurwa oplepienia :roll:

ktoś coś?
Moze Holika Holika Aloe 99%? Ja używam i fajnie nawilża i odżywia. Na początku tak jakby lekko się klei ale jak się wchlonie to u mnie ok.
Awatar użytkownika
TRAPSTAR
Posty: 278
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:28

Re: Modowy offtopic

Post autor: TRAPSTAR »

cukier pisze: 14 lip 2020, 20:08 jebani polscy raperzy z czapkami, jak ja chujami gardzę.

No od człowieka wymaga się jakichś podstaw kultury, więc jeśli nie jest to buda z ultra szybkim i niedobrym żarciem typu 4 budki z hamburgierami i zapiekany to w sumie nie mam nic do tego, bo tam i tak nie spotyka się zazwyczaj normalnej klienteli. Wszystkie miejsca gdzie już normalnie można przyjść z dupeczką, rodziną i tego pokroju przyjemne miejscówki to wymagają zachowania podstaw kultury. Jeszcze głupsze uważam siedzenie w czapce w domu. Zalecam nieoglądanie amerykańskich streamerów, bo wielu tak się nosi xD
Pezet
Spoiler
Obrazek
W komentarzu na insta ktoś mu nawet zwrócił uwagę, ale powiedział, że mówiła mu o tym matka, babcia a on nie lubi zdejmować czapki przy stole, chyba, że w obliczu jakichś wyjątkowych okoliczności ale też niechętnie :damn:
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Modowy offtopic

Post autor: miku »

peterkurten pisze: 14 lip 2020, 20:22 @cukier
Dokładnie o drugą część posta mi chodzi, sam lubię czapki, ale ostatnio często spotykam się z sytuacjami, że stolik obok siedzi kolo ze swoją partnerką i je w czapce, jakoś mnie to irytuje. Co do siedzenia w chacie w czapce to w weekend byli u mnie znajomi i jeden cały wieczór siedział właśnie w czapce xD na pytanie na chuj, odpowiedział "bo tak mi wygodnie" :dunno: i o chuj tu chodzi
pytanie raczej powinno brzmiec: a o chuj tobie chodzi? jak mu wygodnie to niech sobie chodzi.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
peterkurten
Posty: 872
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: Modowy offtopic

Post autor: peterkurten »

Możliwe
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Modowy offtopic

Post autor: zemsta1kadluba »

ja, kiedy widzę kogoś jedzącego w restauracji w czapce:
Spoiler
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Modowy offtopic

Post autor: jAg »

ksiazenieporzadek pisze: 14 lip 2020, 20:33
peterkurten pisze:Też Was irytują osoby co jedzą/siedzą przy stole w czapeczkach? Bo o typach co w wiosnę/lato śmigają w czapkach zimowych już nie wspomnę, postąpiłbym z nimi tak jak 2rzyn z osobami LGBT.
Nie, każdy chodzi jak lubi i chuj mi do tego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Podbijam, co wy się sracie o te czapki? W czym wam to przeszkadza?
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Modowy offtopic

Post autor: lygrys »

to chyba właściciel baru czy restauracji powinien decydować o tym czy u niego można jeść w czapce?

Mnie tam nie przeszkadza jak ktoś je koło mnie w czapce,

Żarłok TV: Mr Broda i pastrami reuben KRAKÓW
Spoiler
jeżeli już koło kogoś jem.
Sam nie raz w fullcapie z daszkiem do tyłu jadłem w Subwayu i nie widziałem w tym nic złego - przecież nie położę czapkę na stół.
Może ktoś łysieje i się po prostu krępuje chodzić łysy po mieście?
Mnie też nie przeszkadza jak ktoś chodzi latem w beanie, są różnego rodzaju beanie i niektóre nadają się na lato.
Są też kobiety po chemioterapii, które nie lubią nosić peruki i wolą ubrać beanie albo chustę niż bandanę.

Ja zdaje sobie z tego, że Polacy są pojebani i przypierdalają się o byle pierdoły jak noszenie czapki w miejscach gdzie jest dach (bo nakrycie głowy służy do chodzenia po miejscach niezadaszonych, tak jak buty do koszykówki tylko do grania w kosza) czy trzymanie rąk w kieszeni, ale według mnie są poważniejsze problemy w przestrzeni publicznej niż te.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: 2ps__ »

SWN pisze: 14 lip 2020, 20:11
2ps__ pisze: 13 lip 2020, 19:36 gólnie zależy mi na tym, żeby był to produkt możliwie jak najbardziej naturalny i żeby faktycznie nawilżał
A musi to być koniecznie coś w formie balsamu?? Bo jeśli chodzi o samo nawilżenie, to przecież produkty Aloesowe (ja takiego aktualnie używam) sprawdzają się zajebiście i nie da się chyba zrobić prostszego składu (większość to po prostu woda, aloes i jakieś zapachowe rzeczy). Sam borykałem się trochę z problemami dotyczącymi mordy, tylko w odwrotną stronę, bo u mnie było to łatwe zapychanie porów. Był czas, że stosowałem mnóstwo rzeczy, miałem jakieś określone kolejności nakładania tych specyfików i tak jak ty czułem się źle mając cokolwiek na ryju. Minęło parę lat z eksperymentowaniem i zauważyłem, że moja skóra najlepiej działa po prostu zostawiona w spokoju (niektórzy od kombinowania z kosmetykami mają spierdoloną florę nawilżającą, przez co organizm średnio ogarnia ile produkować olejów i szaleje). Opłukuję twarz, z rana i na sen wklepuję se żel 99% aloesu i gitara, bez żadnych ciężkich balsamów.
również już dawno doszedłem do wniosku, że moja skóra najlepiej działa zostawiona w spokoju, z wyjatkiem jakichś kilku młodzieńczych epizodów od lat nie stosuję kosmetyków [wiadomo raz na jakis czas posmaruję twarz jakims lekkim kremikiem jak czuje źle], i moze nie jest idealnie, ale napewno zdecydowanie lepiej niż wtedy gdy starałem się zwalczyć jakieś niedoskonałości przy użyciu kosmetków. no i faktycznie zaproponowany przez ciebie produkt wyglada super, sęk w tym, że moje problemy dotycza calego ciala, a nie twarzy :c a jak czytam, że se ten żel wklepujesz to wydaje mi się, że raczej nie jest on przeznaczony do aplikacji na cale cialo, tylko bardziej punktowo/na male obszary, CZY SIE MYLE? no i wlasnie w zwiazku z tym, że chodzi o cale cialo to sklaniam sie ku jakims balsamom najbardziej, dodatkowo huja sie na tym znam, a tak powiedziala podobno dobra pani dermatolog wiec powtarzam XD wiadomo najchętniej nie smarowalbym sie niczym, ale nie mogę, no wkurwia mnie ta sucha skóra niemiłosiernie, mam już pozakladane filtry zmiekczajace wode w domu, przetestowane miliony żeli pod prysznic, a skóra czasem potrafi mnie tak swędzieć, że sobie już zdazylem jakis swiad czy inne grzybice milion razy w zyciu wkrecic xd ogólnie babka polecila mi wlasnie jakies dermokosmetyki typu to emolium co floo podklepal, cetaphil, ale jak kurwa patrze na te sklady to mi sie slabo robi, sama chemia + podrazniajace substancje xd no ale nic, przed wczoraj spędziłem ładnych pare h czytajac recencje kosmetykow na wizazu XD i wytypowalem ze dwa balsamy, które wg opinii moga spełnić moje oczekiwania, jak sie nie sprawdza to bede zmuszony przetestowac ta apteczna chemie, ta holike holike co polecacie chlopaki rowniez se potestuje, nawet jak nie bedzie odpowiednia do calego ciala to napewno nie zaszkodzi czasem se użyć na mordę

co do przypierdalania się, że ktoś se chodzi w czapce, albo je w czapce, albo kurwa se siedzi w chacie w czapce to XD, wielkie kurwa pondro dla was no faktycznie wkurwić się można XD
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Modowy offtopic

Post autor: cloud »

peterkurten pisze: 14 lip 2020, 20:22 @cukier
Dokładnie o drugą część posta mi chodzi, sam lubię czapki, ale ostatnio często spotykam się z sytuacjami, że stolik obok siedzi kolo ze swoją partnerką i je w czapce, jakoś mnie to irytuje. Co do siedzenia w chacie w czapce to w weekend byli u mnie znajomi i jeden cały wieczór siedział właśnie w czapce xD na pytanie na chuj, odpowiedział "bo tak mi wygodnie" :dunno: i o chuj tu chodzi
no i chuj xD?

ziomuś, jeśli komuś jest tak wygodnie/tak mu się podoba/taki ma mood na dany ficik to nam nic do tego i heja, dajcie spokój kurwa :lol:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Modowy offtopic

Post autor: KillerCroc »

Uwaga to ja wam rozpierdolę teraz łeb, ja chodzę w czapce nawet w swoim własnym domu przez większość czasu :lol: na chuj? Nie wiem, lubię mieć po prostu czapkę i odkąd ściąłem na łyso glacę to dla mnie po prostu to trochę jak chodzenie nago jak nie założę czapki xD

U kogoś też siedzę w czapce ale to wiadomo zależy też od sytuacji bo jakbyśmy kręcili domówkę u kogoś to bym siedział w czapce, wbijam na fife i fife to siedzę w czapce ale jeśli jest choć minimalnie formalna impreza albo wbijam do swojej sympatii to ściągam, w restauracji też ściągam ale proszę odróżnić restaurację od jakiegoś sushibaru, mcd, subwaya czy bobby burgera :dunno:
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: 2ps__ »

dokladnie to samo co killercroc, jakbym siebie czytal
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Modowy offtopic

Post autor: oyche »

u mnie beka jest obecna kiedy ktoś siedzi na domówce w czapce, bonusowy czynnik bekotwórczy sie pojawia jeśli jest to czapka zimowa a i takie świry się zdarzają
nie wiem no tak samo bym miał szyderę jakbyś ktoś na popijawie siedział w rękawiczkach, wy macie prawo to nosić a my mamy prawo mieć z tego bekę, peace
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Modowy offtopic

Post autor: SWN »

2ps__ pisze: 15 lip 2020, 10:07 jak czytam, że se ten żel wklepujesz to wydaje mi się, że raczej nie jest on przeznaczony do aplikacji na cale cialo, tylko bardziej punktowo/na male obszary, CZY SIE MYLE?
No mylisz się byczq, bo żel z aloesu to substancja, której lista zastosowań jest dłuższa niż niektóre ulotki i takie stare powiedzenie na jednej grupce kosmetycznej gdzie siedzę brzmi, że aloes mógłbyś równie dobrze opierdolić albo myć nim zęby, a nic by się nie stało. Ja tę Holikę (albo Jeju Aloe od Skin79, też fajny, miałem wcześniej ale zmieniłem od tak z nudów, nie że nie działał) używam na codzienne nawilżanie skóry bez okazji, na rozdrapany syf żeby skóra miała lepsze warunki do szybszego zrobienia strupka, na łagodzenie świeżej skóry spod zagojonego się strupka, na poprawienie kolorytu (tu akurat lepiej działają tylko retinoidy i serum z witaminą) gdzie serio wychodziłem z opłakanych sytuacji w których miałem porozdrapywaną mordę i przebarwienia, na uspokojenie lekkiego zjarania się słońcem, na łuszczenie się skóry na łydce (mam taki odcinek 2cm gdzie jakbym się zaczął drapać, to dodrapię się kurwa do kości). No tak jak pisałem: DOBRE żele z aloesu mają tak prosty skład, że mógłbyś se to stosować jako keczup.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Re: Modowy offtopic

Post autor: crbn »

@2ps__ ale Ty ten balsam na całe ciało dosłownie? Czy raczej tylko ręce?
No i Cetaphil ma właśnie zajebisty skład w tym balsamie dermoprotektor. Sam używam do twarzy i skóra dosłownie go pije, po pięciu minutach samemu się wchłania i go nie czuć. W dodatku nie trzeba dużo go użyć, żeby nawilżyć.

O, jeszcze tak pomyślałem, że Cerave sobie sprawdź, ale w sumie to prawie to samo co Cetaphil.
Obrazek
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Modowy offtopic

Post autor: 2ps__ »

SWN pisze: 15 lip 2020, 12:36
2ps__ pisze: 15 lip 2020, 10:07 jak czytam, że se ten żel wklepujesz to wydaje mi się, że raczej nie jest on przeznaczony do aplikacji na cale cialo, tylko bardziej punktowo/na male obszary, CZY SIE MYLE?
No mylisz się byczq, bo żel z aloesu to substancja, której lista zastosowań jest dłuższa niż niektóre ulotki i takie stare powiedzenie na jednej grupce kosmetycznej gdzie siedzę brzmi, że aloes mógłbyś równie dobrze opierdolić albo myć nim zęby, a nic by się nie stało. Ja tę Holikę (albo Jeju Aloe od Skin79, też fajny, miałem wcześniej ale zmieniłem od tak z nudów, nie że nie działał) używam na codzienne nawilżanie skóry bez okazji, na rozdrapany syf żeby skóra miała lepsze warunki do szybszego zrobienia strupka, na łagodzenie świeżej skóry spod zagojonego się strupka, na poprawienie kolorytu (tu akurat lepiej działają tylko retinoidy i serum z witaminą) gdzie serio wychodziłem z opłakanych sytuacji w których miałem porozdrapywaną mordę i przebarwienia, na uspokojenie lekkiego zjarania się słońcem, na łuszczenie się skóry na łydce (mam taki odcinek 2cm gdzie jakbym się zaczął drapać, to dodrapię się kurwa do kości). No tak jak pisałem: DOBRE żele z aloesu mają tak prosty skład, że mógłbyś se to stosować jako keczup.
nie no ja to rozumiem i jestem swiadom szerokiej gamy zastosowan aloesu, bardziej chodzilo mi o to czy te żele aloesowe sa na tyle latwe w aplikacji/wydajne żebym mogl bez problemu codziennie po prysznicu wysmarowac se tym CALE CIALO?

@crbn
cale cialo doslownie xd no wlasnie nie do konca jak sobie spojrzysz na sklad to jest tam multum kurwa skladnikow, które teoretycznie moga podrazniac poczynajac od alkoholu np. no ale jak dziala to git, jak lzejsze prerparaty sie nie sprawdza to skoczę po cetaphil

DZIEKUWA CHLOPAKI, wspaniala jest slizgawka
Awatar użytkownika
konrad
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 17:50

Re: Modowy offtopic

Post autor: konrad »

ten też jest spoko]/ jeśli chodzi o aloes solo. Ja jestem fanem jeśli chodzi o produkty do nawilżania ciała (tatuaże m.in.) musów do ciała Biolove z Kontigo. Naturalne, szybko się wchłaniają i ładnie pachną. Do tego gdy potrzebuję coś mocniejszego Weleda Skin Food.

I dobrze, żeby używać jakiegoś łagodnego środka do mycia.
Awatar użytkownika
Wiewior
Posty: 201
Rejestracja: 11 sie 2019, 14:59

Re: Modowy offtopic

Post autor: Wiewior »

Jeśli chodzi o aloes to polecam z Equilibry bo wiele tańszych mimo że o podobnej zawartości aloesu to ma dodatkowo dużo syfu w składzie.
ODPOWIEDZ