Modowy offtopic

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5698
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Modowy offtopic

Post autor: TdW »

Gorzej jak sklep nie podaje tych wymiarów tylko sam rozmiar stąd moje pytanie [mention]lygrys[/mention]
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10029
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Modowy offtopic

Post autor: lygrys »

TdW pisze: 12 mar 2020, 15:38 Gorzej jak sklep nie podaje tych wymiarów tylko sam rozmiar stąd moje pytanie [mention]lygrys[/mention]
Jak Ten model ma 185 cm wzrostu i nosi rozmiar M. Obwód klatki piersiowej 91 cm, obwód talii 76 cm.
To możesz zrobić tak, że weźmiesz L, a jak będzie za małe to wymienisz na XL - chociaż to trochę upierdliwe.

Z tego co zauważyłem rozmiary w klacie różnią się o około 10cm szerokości.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5698
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Modowy offtopic

Post autor: TdW »

Właśnie chce trafić dobrze z rozmiarem za pierwszym razem, bo zwrot jest uciążliwy. :D mam jedną bluzę z Adidasa rozmiar XL, ale jeśli chodzi o koszulki to zawsze biorę L i jest dobra. Nigdy nie miałem kurtki z Adidasa stąd moje wątpliwości [mention]lygrys[/mention]
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Modowy offtopic

Post autor: DeDoK »

Jednak koszulkę zakładasz na gołe ciało, bluzy i kurtki już nie

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10029
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Modowy offtopic

Post autor: lygrys »

TdW pisze: 12 mar 2020, 16:42 Właśnie chce trafić dobrze z rozmiarem za pierwszym razem, bo zwrot jest uciążliwy. :D mam jedną bluzę z Adidasa rozmiar XL, ale jeśli chodzi o koszulki to zawsze biorę L i jest dobra. Nigdy nie miałem kurtki z Adidasa stąd moje wątpliwości [mention]lygrys[/mention]
rzeczy tej samej firmy mogą się różnić rozmiarami, niektóre modele mają zupełnie inną rozmiarówkę.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
TdW
Posty: 5698
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:09

Re: Modowy offtopic

Post autor: TdW »

No nic, chyba weźmie L, skoro jestem o 10 cm wyższy od modela na zdjęciu to chyba akurat będzie to dobry rozmiar żeby kurtka nie była za długa
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1672
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Modowy offtopic

Post autor: MalkoNTENT »

Jakie macie portfele? Zarzućcie zdjęcia linki, może być jak najbardziej na pw. Mogą być nawet popularne tommyego, ale pokażcie konkretny model jeśli jesteście z niego zadowoleni. Pzdr wszystkich charakternych.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6808
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Modowy offtopic

Post autor: jAg »

Poleci ktoś jakiegos fajnego anoraka do 250zl?
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Dudek
Posty: 114
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Modowy offtopic

Post autor: Dudek »

carhartt ma fajne, szukaj teraz na przecenach powinienes cos znalezc
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3971
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: Modowy offtopic

Post autor: wrubel »

zajebista promka była na adidas.pl, można było kupić tę koszulkę:
Spoiler
Obrazek
za 115zł, ktoś powijał?
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6808
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Modowy offtopic

Post autor: jAg »

Ja wyrwałem ultraboosty za 370 zlotych
Dudek pisze: 17 mar 2020, 19:41 carhartt ma fajne, szukaj teraz na przecenach powinienes cos znalezc
no carhartt to jest raczej pułap 400zł
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Dudek
Posty: 114
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Modowy offtopic

Post autor: Dudek »

[mention]jAg[/mention] Tu masz za 277 zł z przesyłką
https://www.hhv.de/shop/de/artikel/carh ... 3?p=fqRu1R

imo oplaca sie, sam sie zastanawialem ale juz kupilem 3 pary butów w tym miesiacu, wiec odpuszczam XD
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6808
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Modowy offtopic

Post autor: jAg »

Dudek pisze: 18 mar 2020, 0:03 [mention]jAg[/mention] Tu masz za 277 zł z przesyłką
https://www.hhv.de/shop/de/artikel/carh ... 3?p=fqRu1R

imo oplaca sie, sam sie zastanawialem ale juz kupilem 3 pary butów w tym miesiacu, wiec odpuszczam XD
kolorystyka taka sobie, ale najwiekszym jej mankamentem to ten krój, który się strasznie rozchodzi na dole kurtki. Już przymierzałem podobną kurtke z Napapijri i wyglądalem tragicznie XD
Najlepiej jakby miala jakakolwiek forme sciagacza na dole, żebym wyglądał jak człowiek z RiGCzem, a nie jakiś obwieś.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
czyngis_chan
Posty: 34
Rejestracja: 17 wrz 2019, 0:10

Re: Modowy offtopic

Post autor: czyngis_chan »

tak na szybko, polecane przez niektórych koszulki Adler Heavy 200 g są normalnego kroju? bo na niektórych zdjęciach z aukcji wydają się być raczej przylegające do ciała, ma ktoś może jakieś prawdziwe zdjęcie?
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: Modowy offtopic

Post autor: jayy »

szukam jakiś srebrnych sygnetów w miare spoko cenie (tak do 250 zł max), gdzie dostane jakies w przyzwoitej jakosci? w sensie w takiej, zebym potem po noszeniu nie mial zielonego palca
zuperhero
Posty: 1684
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Modowy offtopic

Post autor: zuperhero »

nie kupuj, za rok będziesz się wstydził że popłynąłeś za aktualną modą
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10029
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Modowy offtopic

Post autor: lygrys »

jAg pisze: 18 mar 2020, 9:03
Dudek pisze: 18 mar 2020, 0:03 [mention]jAg[/mention] Tu masz za 277 zł z przesyłką
https://www.hhv.de/shop/de/artikel/carh ... 3?p=fqRu1R

imo oplaca sie, sam sie zastanawialem ale juz kupilem 3 pary butów w tym miesiacu, wiec odpuszczam XD
kolorystyka taka sobie, ale najwiekszym jej mankamentem to ten krój, który się strasznie rozchodzi na dole kurtki. Już przymierzałem podobną kurtke z Napapijri i wyglądalem tragicznie XD
Najlepiej jakby miala jakakolwiek forme sciagacza na dole, żebym wyglądał jak człowiek z RiGCzem, a nie jakiś obwieś.
https://www.asos.com/search/?currentpri ... floor:1001
czyngis_chan pisze: 28 mar 2020, 1:40 tak na szybko, polecane przez niektórych koszulki Adler Heavy 200 g są normalnego kroju? bo na niektórych zdjęciach z aukcji wydają się być raczej przylegające do ciała, ma ktoś może jakieś prawdziwe zdjęcie?
Ja mam tylko unisex 101 classic 2xl
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Osobiście wole GILDAN, Fruit Of The Loom dla mnie też spoko, ale trochę za gruba bawełna.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: Modowy offtopic

Post autor: jayy »

zuperhero pisze: 04 kwie 2020, 8:46 nie kupuj, za rok będziesz się wstydził że popłynąłeś za aktualną modą
jaka moda gościu, chce sobie kupić sygnet bo mi sie podobają od dłuższego czasu i tyle w temacie, nie pytałem o opinie
Awatar użytkownika
stanky
Posty: 286
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:15

Re: Modowy offtopic

Post autor: stanky »

to kup złoty chociaż
Awatar użytkownika
xou
Posty: 275
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:34

Re: Modowy offtopic

Post autor: xou »

ktokolwiek wie u którego producenta można znaleźc fajne czapki bejsbolówki? większość ma jakieś po kurwie logo na samym środku, a szukam czegoś takiego jak ma hilfiger w wersji z malutkim znaczkiem na czapce
Obrazek
ソロで帰る道すがら
挨拶さえもできないさ
待っても去っても変わらない
そうだ! これからだぜ?
ODPOWIEDZ