Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: FÜRDIEGANG »

jakies propozycje casualowych elegant ficikow? oby dorwac w sieciowce typu reserved od ręki.

i co do garniaków - mozna smigac po amerykansku bez muchy/krawata czy przypal?
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
bsergio
Posty: 413
Rejestracja: 10 maja 2019, 0:54

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: bsergio »

Z mojej intensywnej ostatno kariery gościa weselnego wyniosłem obserwację, że mężczyzna bez krawata wygląda jednak dość niechlujnie, a prawdopodobieństwo, że zanim przy stole pojawi się rosół on już zdąży wyśmiać kupowanie papierowych słomek, rzuci zabawną aluzję do ruchania w dupę bądź użyje któregoś ze słów "lewak, konfederacja, pedał" czym spowoduje ogólne zażenowanie jest bardzo wysokie.

Wygląda to trochę jakby koszula bez krawata była współczesną iteracją koszul bez rękawów tak lubianych przez co bardziej tanecznych wujków.

Także ogólnie to ja bym jednak zakładał krawat.
Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 802
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: kelsohmm »

na tym forum jeszcze nie było 10 razy - które koszule z dostępnych w galeriach mają respekt oraz poważanie ślizgawkowych dandysów?
szukam jakieś prostej koszuli na wesele do szarej marynarki i wolałbym dopłacić za coś jakościowego - w którym sklepie nie ojebią?
budżet no limit ale też nie chce za dużo wypierdalać jak w niej bede chodzil raz na 2 lata
możesz mi mówić daquan
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: Rupert »

https://www.osovski.pl/ ja mam stąd i jest super cool
a ma być sieciówka to unikaj wólczanki bo lipa
bytom/vistula to jeden chuj
recman ofc beznadziejny
można sprawdzić jeszcze lancerto
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: Lowrider »

tk maxx albo internet i bierzesz profuomo

osovski spoko, lambert może być, james button może być jak się nie boisz że monk wpadnie na wesele i zacznie ją z ciebie zrywać
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: cukier »

Możecie podrzucić jakieś połączenia krawat+poszetka do białej koszuli? Bo mam krawat granatowy nudny, poszetki brak a kupiłbym sobie odpowiednio ładne tak by razem ze sobą dobrze wyglądały. Kompletnie nie mam pomysłu na coś ciekawego a nie chcę zrobić sobie siary gdy już to ubiorę. W sumie myślałem też o zmienie koszuli, wtedy mógłbym na mniejsze okazje nosić swój garniak, co by nie żałować, że kupiłem.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: nihil Novi »

Gdzieś obecnie są promki na garniaki?
Sensei życia
Awatar użytkownika
hanys
Posty: 220
Rejestracja: 24 kwie 2019, 22:41

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: hanys »

Pewnie wszędzie. Największe zwykle w Bytom i Vistula.
Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 802
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: kelsohmm »

dzięki koledzy!
niekoniecznie sieciówka, po prostu wole wbić przymierzyć bo jak koszule kupie 2x za dużą to będzie wstyd a nie hiphop cnie

widze ze profuomo jest w vangrafie to odwiedze, jak nie pyknie to "bytom/vistula to jeden chuj"
@lowrider lambert chodzi o linie premium z wółczanki?
możesz mi mówić daquan
Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: manio »

Dostane jakieś spox loafery buty do 300-400zl??
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: gogi »

w sumie się podpinam, potrzebuję czarnych oxfordów na okazje typu wesela pogrzeby komunie stypy, królewski herb ujdzie? w ogóle jak tam z rozmiarówką?
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
Łąsą
judym
Posty: 3177
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:09

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: Łąsą »

kh, jeśli nic się nie zmieniło przez cztery lata na gorsze, to przyzwoite buty.
jakaś recepta mordo tej?
Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: manio »

Spoiler
Obrazek
takie se kupiłem na lato, vagabond, za 300 zyla z zalandolounge
Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3542
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: mancipium »

Kupiłem na wesele 2 miesiące temu w sklepie Albione garnitur z 80% wełny i 20% jedwabiu w kroju "włoskim" jak to Pani oceniła. Kurcze, ale to jest kosmicznie wygodne w porównaniu do tych kurwa pako lorente, bytom, vistula czy inne. Jest tak zajebiste zszyte przede wszystkim na poziomie kroku, że mimo, iż ładnie przylegające nogawki są, super marynara sie uklada to kutanga ma miejsca full i mozna wygodnie siadać, wchodzić po schodach itd.

Zawsze interesowałem się trochę tematem garniturów, chodze w nich co 3/4 dzień w pracy i wiele już przerobiłem, ale ten jest najlepszym ever a kosztował jakieś 850 zł. Co prawda w Factory Outlet, wiec pewnie wcześnie więcej, ale wart swej ceny. materiał też robi na każdym wrażenie. Szkoda jedynie, że prez ten jedwab mocno się gniecie jednak i mimo 5/6 założeń już widać, że nie nówka.

Koszule też kupiłem w tym sklepie i jest jedna z lepszych kupionych w zyciu, ale za 220zł koszula to jednak nic dziwnego, że dobra. Szkoda, że na weselu i tak ktoś mi ją tłuszczem na rękawie uwalił i wątpie by zeszło.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: Cz4rny1337 »

takie rozumiesz odplamiacze w rossmanie dr beckmann, uda sie wierze

a jak nie to przeciez pralnia za 15 ziko
Obrazek
Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3542
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: mancipium »

mysle ze masz racje i da sie to ogarnac, ale musze sie do tego zmobilizowac
Menshiki
Posty: 15
Rejestracja: 18 lip 2019, 16:59

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: Menshiki »

mancipium pisze: 11 lip 2019, 15:01 Kupiłem na wesele 2 miesiące temu w sklepie Albione garnitur z 80% wełny i 20% jedwabiu w kroju "włoskim" jak to Pani oceniła. Kurcze, ale to jest kosmicznie wygodne w porównaniu do tych kurwa pako lorente, bytom, vistula czy inne.
Wszedłem na ich stronkę i są ciekawe rzeczy, szkoda tylko, że w mojej okolicy nie mają żadnego salonu. Akurat jestem w trakcie szukania czegoś na własne wesele, postawić raczej na klasykę, czy lepiej się jakoś wyróżnić jako pan młody? Planuję iść do jakiegoś konkretnego sklepu i ubrać się od stóp do głów, łącznie z dwoma koszulami (jedna na zmianę), butami i dodatkami - jakieś polecenia? Myślałem o Bytomiu ale z tego co widzę to niezbyt pochlebne komentarze.
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: Lowrider »

dodatki i buty kup osobno
Awatar użytkownika
mancipium
consigliere slgwk
Posty: 3542
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:54

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: mancipium »

pobijam Lowridera - buty i dodatki gdzie indziej. Tam gdzie garnitury moze jedynie poszetke lub skarpetki.

Facet mojej siostry w zaden sposob sie nie wyroznial i go ubierałem i wszyscy chwalili; Jedynie muszka p[rzez te pierwsze godziny zamiast krawata.
Menshiki
Posty: 15
Rejestracja: 18 lip 2019, 16:59

Re: Garnitury - klasyczna moda męska, porady

Post autor: Menshiki »

Odwiedzę kilka sklepów i zobaczę. Sugerujesz że najpierw muszka a potem krawat? O tym nie pomyślałem, planowałem cały czas mieć jednak krawat
ODPOWIEDZ