Łysienie

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

MalinowyJogurt

Re: Łysienie

Post autor: MalinowyJogurt »

....
Ostatnio zmieniony 11 maja 2020, 14:05 przez MalinowyJogurt, łącznie zmieniany 1 raz.
slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: Łysienie

Post autor: slkt »

MalinowyJogurt pisze: 20 sie 2019, 9:17 Moje włosy od przodu wyglądają całkiem ok
nie prawda :(
MalinowyJogurt

Re: Łysienie

Post autor: MalinowyJogurt »

Weź bo zaraz wezmę maszynkę i zerówka wleci :(
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Łysienie

Post autor: darmody »

U mnie delikatne zakola + dość mocno przerzedzona góra, więc po 3 latach noszenia undercutów w liceum idąc na studia odzyskałem godność człowieka i opierdoliłem się na łyso. Nie ma co się oszukiwać koledzy i czesać na pożyczkę tylko golić łby i zapuszczać brody, u mnie szczęśliwie utrata włosów na głowie zbiegła się w czasie z pojawieniem się zarostu na mordzie, więc jest spoko
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Łysienie

Post autor: piernikowyskoczek »

^ dar mo(r)dy

MalinowyJogurt ja bym jakiegoś buzzcuta spróbował i zobaczył jak to wygląda

np. boki i tył na zero a góra jakieś 7-9mm z jakimkolwiek cieniowaniem?
MalinowyJogurt

Re: Łysienie

Post autor: MalinowyJogurt »

....
Ostatnio zmieniony 11 maja 2020, 14:06 przez MalinowyJogurt, łącznie zmieniany 3 razy.
ksiazenieporzadek

Re: Łysienie

Post autor: ksiazenieporzadek »

Ja od półtora roku już co trzy tygodnie boki i tył na zero, góra na 3mm. Przez takie obcinanie dorobiłem się ksywy kizo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Lothia
Posty: 860
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:32
Lokalizacja: Kraków

Re: Łysienie

Post autor: Lothia »

[mention]slkt[/mention]

Nie no, na razie jeszcze nie konsultowałem swoich obaw z żadnym specjalistą. Staram się być dobrej myśli, że w ramach potrzeby sobie bezproblemowo przeszczepię te mieszki, gdy tylko zajdzie potrzeba. Włosy zacząłem tracić gdzieś w okolicach dwudziestego roku życia, teraz powoli dobijam do trzydziestki i na chwilę obecną wygląda to tak:
Spoiler
Obrazek
Staram się myśleć pozytywnie, bo ja akurat należę do tych, którzy na bycie łysym nie mogą sobie pozwolić.

nie wrzucałeś, kiedyś zdjęcia na SLG, na którym miałeś wlosy dobre a nawet normalne?
slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: Łysienie

Post autor: slkt »

[mention]Lothia[/mention]

wrzucałem ostatnio zdjęcie w 2015 jak byłem jeszcze ładnym chłopcem i zebrałem same 10/10 od eleganckich ślizgerów

miałem na nim piękne włosy, no ale to było 2015. od 2016 zaczęło lecieć z głowy i już w 2018 pierwszy raz byłem obcięty na łyso, więc raczej nie masz się czym przejmować jak po 10 latach wypadania dalej masz sporo na głowie
MalinowyJogurt

Re: Łysienie

Post autor: MalinowyJogurt »

,,,mcds
Ostatnio zmieniony 06 gru 2019, 23:36 przez MalinowyJogurt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
chrch
Posty: 113
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:42

Re: Łysienie

Post autor: chrch »

sorry kumpel ale imo źle to wygląda. ja bym się pozbył :c
Awatar użytkownika
Łąsą
judym
Posty: 3177
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:09

Re: Łysienie

Post autor: Łąsą »

ziomeczki, z farmakologicznych sposobów bez finasterydu to tylko minoxidil i do tego dermarolling. te dwie rzeczy mają udowodnioną skuteczność.
jakaś recepta mordo tej?
lysy
Posty: 1001
Rejestracja: 12 maja 2019, 18:03

Re: Łysienie

Post autor: lysy »

MalinowyJogurt pisze: 20 sie 2019, 22:38 Bawić się w to jeszcze czy jechać na zero? Teraz jak jest ciepło to jeszcze luz, ale jesienią/zimą trzeba będzie ten łeb wsadzać przed każdym wyjściem z domu pod zlew i myć żeby postawić na paste. Dodatkowo w zime nie mogę ubierać czapki, bo wtedy po jej ściągnięciu mam kilka włosów w jednym miejscu a na reszcie łysy placek..
wyjebane miej, jak często ktoś ci patrzy na czubek głowy?
Awatar użytkownika
Mystair
Posty: 830
Rejestracja: 01 maja 2019, 17:53

Re: Łysienie

Post autor: Mystair »

co chłop nick z tematem przymatchował :lol: nie wiem, ale ja bym chyba spróbował na Kizo jak książę jakby mnie to dopadło, masz brodę, więc będzie gituwa
MOB
slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: Łysienie

Post autor: slkt »

Łąsą pisze: 20 sie 2019, 23:04 ziomeczki, z farmakologicznych sposobów bez finasterydu to tylko minoxidil i do tego dermarolling. te dwie rzeczy mają udowodnioną skuteczność.
jeszcze ketokonazol
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Łysienie

Post autor: Piters »

Weź to opierdol, przecież u Ciebie minimalny wiatr, spocenie lub deszcz musi wiązać się z kompletnym gównem na głowie i kminieniem czy to zle nie wygląda. Sam mam z tym problem i mnie wkurwia na tyle że ide na łyso jak wpadne do barbera, a mam od cholery więcej na bani jeszcze bo braków od góry u mnie jeszcze nie widać

Dla łysiejących i nie mających odwagi ojebac się na łyso polecam reddit/balding, mi pomogło jak jeszcze nie mogłem zaakceptować że z czasem coraz bliżej łysienia jestem
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
MalinowyJogurt

Re: Łysienie

Post autor: MalinowyJogurt »

Idę za godzine ściąć to gówno tak jak pisaliście.
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Łysienie

Post autor: PeterStillNinety's »

dobrze Eziu
Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
MalinowyJogurt

Re: Łysienie

Post autor: MalinowyJogurt »

sdsd
Ostatnio zmieniony 06 gru 2019, 23:37 przez MalinowyJogurt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Łysienie

Post autor: Groszek »

Krucej
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
ODPOWIEDZ