Łysienie

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Łysienie

Post autor: slkt »

Temat dla zakolaków i nie tylko.

Jak tam znosicie swoje łysienie? Walczycie z Loxontem i finasterydem w ręku, oszukujecie się DX2 czy poddaliście się i opierdoleni na łyso?

Kurwa no ja już dałem za wygraną. Zresztą rok temu już byłem mega zrezygnowany i opierdoliłem pałę na Zidana. Włosy odrosły, nacieszyłem się nimi jeszcze przez ten rok, ale po sobotnim weselu ziomka znowu wjeżdża Pierluigi Colina, bo zaczyna to wyglądać żenująco :dunno:

Jeszcze kilka lat temu co wizytę u fryzjera ten się jarał(a raczej Ta) jakie mam gęste włosy, a później w 3 lata wypadło mi prawie wszystko :(
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Łysienie

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Pierwszy zakolak forum here, ciąć i się nie bawić, ile hajsu przejebalem na wyjazdy do Wawy na serie wkluwania osocza i nic nie pomogło to chuj. Ale ja mam jeszcze problemy ogółem ze skórą głowy to u mnie też to powoduje wypadanie włosów.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Łysienie

Post autor: jAg »

To cena za lecenie w chuja z koszulkami ;)
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Łysienie

Post autor: RW0 »

Nie mam, może jeszcze albo w ogóle nie będe miał. Ale jak się pojawią to przeszczep włosów i elo, nie zniosłbym tego.
slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: Łysienie

Post autor: slkt »

RW0 pisze: 19 sie 2019, 12:30 Nie mam, może jeszcze albo w ogóle nie będe miał. Ale jak się pojawią to przeszczep włosów i elo, nie zniosłbym tego.
przeszczepu nie można zrobić byle kiedy, tylko dopiero jak łysienie dopełni żywota
zresztą po przeszczepie i tak nie odzyskasz włosów nastolatka tylko raczej wyrosną ci łoniaki na głowie
Awatar użytkownika
Lothia
Posty: 860
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:32
Lokalizacja: Kraków

Re: Łysienie

Post autor: Lothia »

Powrzucajcie zdjęcia, typy

Ja trochę zakola, ale jeszcze nie ma tragedii. Pieniądze na przeszczep mieszków już ukradłem, więc czuję się w miarę bezpiecznie
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Łysienie

Post autor: Piters »

[mention]slkt[/mention] serio z tym nie odzyskaniem? Aż tak mocno tym się na razie nie interesowałem, ale piłkarze po przeszczepach zazwyczaj mają normalne, pełne fryzury

U mnie coraz gorzej, niby jeszcze nie ma tragedii, ale już mnie wkurwia coraz bardziej. Ale ogólnie i tak od jakiegoś czasu najbardziej mi się podoba fryzura na 1mm czy coś koło tego, tak żeby po prostu ten ciemny kolor włosów na bani było widać, to od tego blisko do łysego (a i można mikropigmentacje se zrobić w ostateczności). Z tym, że mam już na to za bardzo przerzedzone, jak mam trochę dłuższe to nie widać za bardzo, ale na ojebanie się na 1mm to już nie :(
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: Łysienie

Post autor: slkt »

Piters pisze: 19 sie 2019, 15:35 [mention]slkt[/mention] serio z tym nie odzyskaniem? Aż tak mocno tym się na razie nie interesowałem, ale piłkarze po przeszczepach zazwyczaj mają normalne, pełne fryzury
Chyba najlepszym źródłem "relacji" z przeszczepów jest wykop. Pod kilkoma hashtagami jak np. #lysienie możesz znaleźć posty ze zdjęciami przed i po. Chłopaki tam piszą o efektch i raczej są zadowoleni, ale dupy to nie urywa. Dużo też zależy od tego czy lekarz ma skąd pobrać włosy, żeby przeszczepić na czubek głowy.

[mention]Lothia[/mention] byłeś w krk u jakiegoś dermatologa z tym problemem? Możesz kogoś polecić? W sumie zrobiłbym sobie jakieś badania, żeby przyklepać że to łysienie androgenowe, a nie chce trafić do kogoś kto od razu wypisze recepte na finasteryd.
dziejaszek
Posty: 242
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:25

Re: Łysienie

Post autor: dziejaszek »

slkt pisze: 19 sie 2019, 12:11 poddaliście się i opierdoleni na łyso?
Na szczęście opierdalam się na łyso od 13 roku życia. Więc nie musiałem nic zmieniać w tej kwestii :D
Stoner Simpson

Re: Łysienie

Post autor: Stoner Simpson »

:bag:
Ostatnio zmieniony 16 mar 2022, 11:33 przez Stoner Simpson, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Łysienie

Post autor: Piters »

Ciężko się do swojej mordy przyzwyczaić jak zawsze się miało włosy, a nagle na 0, to normalne w sumie, a zazwyczaj się lepiej wygląda niż z prześwitami czy chuj wie czym imo. Chyba, że faktycznie w chuj mu nie pasuje glaca na łyso, to przejebane troche
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Stoner Simpson

Re: Łysienie

Post autor: Stoner Simpson »

:bag:
Ostatnio zmieniony 16 mar 2022, 11:34 przez Stoner Simpson, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Łysienie

Post autor: piernikowyskoczek »

jeśli na łbie zakole ci przeszkadza
opierdol się na zero
tylko ziomuś doradzam
w sumie mnie nie przeszkadza, ale jak to wygląda
jak twoje włosy rzadkie jak te na jądrach
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Łysienie

Post autor: Lowrider »

zakola to tam w sumie nic, gorzej że z tyłu się też mi robi placek zidana i jeszcze trochę się tak powkurwiam i golę to w chuj
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: Łysienie

Post autor: piernikowyskoczek »

Obrazek

to wtedy robisz se samuraja i nikt się nie dowie pzdr
ChiefKeef
Posty: 139
Rejestracja: 21 kwie 2019, 19:58

Re: Łysienie

Post autor: ChiefKeef »

ktos gdzies na tym forum pisal ze w azji czy tam dokladnie w japonii sa skuteczne jakies srodki na to i przy okazji bardzo popularne. wie ktos o jakie chodzi? nie mam takiego problemu na razie ale nigdy nie wiadomo
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Łysienie

Post autor: Lowrider »

piernikowyskoczek pisze: 19 sie 2019, 23:20 https://www.telegraph.co.uk/content/dam ... mwidth=450

to wtedy robisz se samuraja i nikt się nie dowie pzdr
no ale wtedy wyglądasz głupio zawsze a nie tylko jak ktoś cię widzi od tyłu, także dzięki za radę ale chyba to nie pomoże
slkt
Posty: 557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:09

Re: Łysienie

Post autor: slkt »

ChiefKeef pisze: 19 sie 2019, 23:35 ktos gdzies na tym forum pisal ze w azji czy tam dokladnie w japonii sa skuteczne jakies srodki na to i przy okazji bardzo popularne. wie ktos o jakie chodzi? nie mam takiego problemu na razie ale nigdy nie wiadomo
nie ma. jakby były to na pewno dotarłyby i do nas, a transplantologia by upadła
taka
Posty: 666
Rejestracja: 20 kwie 2019, 17:02

Re: Łysienie

Post autor: taka »

slkt pisze: 19 sie 2019, 15:47 Chyba najlepszym źródłem "relacji" z przeszczepów jest wykop. Pod kilkoma hashtagami jak np. #lysienie możesz znaleźć posty ze zdjęciami przed i po.
Szczególnie polecam #kubasprzeszczepia, jest tam obszerna relacja z przeszczepu w Turcji bodajże i kompendium wiedzy na temat łysienia.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Łysienie

Post autor: Piters »

Przeczytałem se troche i w sumie jak miałbym wyglądać po tym jak ten typ to wolałbym chodzić łysy i se zrobić cos fajnego za ten hajs
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ