Łysienie

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
kawarano
Posty: 186
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:06

Re: Łysienie

Post autor: kawarano »

ja już po fryzjerze panowie
jeszcze grzywki nie mam, ale wkrótce się buduję mam nadzieję pojawi
sven22
Posty: 1171
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Łysienie

Post autor: sven22 »

Czak pisze: 18 lis 2021, 22:03 To zobaczę jak to się będzie rozwijać, cała męska część rodziny od strony ojca na starość ma bardzo podobne zakola i linię włosów więc jak dojdę do tego etapu gdzieś koło 40 to wyjadę do Turcji o ile granice dalej będą otwarte
Nigdzie nie musisz wyjeżdzać. W Polsce są już dobre kliniki, które to ogarniają (Turowski np.) Sam może będę w następnym roku jechał na konsultacje, to napiszę wtedy co i jak.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Łysienie

Post autor: Piters »

To jakby co to podbijam, żebyś dał znać bo sam planuje kiedyś i chętnie się dowiem co i jak
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Łysienie

Post autor: MalkoNTENT »

Ostatnio strasznie wypadają mi włosy. Przy myciu czy okładanie kilkanaście zostaje na rękach. Co mogę zrobić, żeby to zatrzymać? Czym może być spowodowane?
Ogólnie mam mega gęste włosy, do tego mój prawie 60 letni ojciec nie ma żadnej łysinki.
Kurwa o co kaman. Nigdy tak nie miałem. Te szampony x2 czy coś takiego serio pomagają?
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
kapper1
Posty: 2298
Rejestracja: 04 wrz 2019, 1:10

Re: Łysienie

Post autor: kapper1 »

MalkoNTENT pisze: 24 lis 2021, 21:59 Ostatnio strasznie wypadają mi włosy. Przy myciu czy okładanie kilkanaście zostaje na rękach. Co mogę zrobić, żeby to zatrzymać? Czym może być spowodowane?

Ogólnie mam mega gęste włosy, do tego mój prawie 60 letni ojciec nie ma żadnej łysinki.
Kurwa o co kaman. Nigdy tak nie miałem. Te szampony x2 czy coś takiego serio pomagają?
Miałem podobnie. Mam gęste włosy, ale po zmianie mieszkania (a właściwie wody), wypadało mi te kilkanaście włosów.
Pomogły mi szampony z jakimś >90% czarnej rzepy kupione w zielarskim.
Nie jest idealnie, ale jest lepiej (w czasie pandemii byłem w rodzinnym mieście, inna woda i przez ten czas prawie nic mi nie spadało z głowy)
Zwikk
Posty: 430
Rejestracja: 09 lis 2020, 17:17

Re: Łysienie

Post autor: Zwikk »

MalkoNTENT pisze: 24 lis 2021, 21:59 Ostatnio strasznie wypadają mi włosy. Przy myciu czy okładanie kilkanaście zostaje na rękach. Co mogę zrobić, żeby to zatrzymać? Czym może być spowodowane?
Ogólnie mam mega gęste włosy, do tego mój prawie 60 letni ojciec nie ma żadnej łysinki.
Kurwa o co kaman. Nigdy tak nie miałem. Te szampony x2 czy coś takiego serio pomagają?
Obserwuj zakola, jak nie widać miniaturyzacji to nie łysiejesz
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Łysienie

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 12:34 przez hwjsk, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Łysienie

Post autor: ART »

jakbys nie przeczytal tego pierdolenia to by ci nie wypadaly pozdro
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Łysienie

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 14:03 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
moody
Posty: 1015
Rejestracja: 14 cze 2019, 22:34

Re: Łysienie

Post autor: moody »

jak dla mnie ani nie jest to jakas wymyslna fryzura maskujaca zakola, ani on nie ma zadnych problemow z wlosami. tu pierwszy lepszy filmik z jeszcze krotszymi wlosami i wyglada normalnie. tak przy okazji fryzury maskujace lysienie to ma ten drugi, czarus

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Łysienie

Post autor: Piters »

Używa ktoś jakiegoś skull shavera i coś poleca? Wkurwia mnie juz golenie zwykłe, ale jednoczesnie spoko by bylo zachować podobną gładkość (a nawet większą)
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1177
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Łysienie

Post autor: neks »

dziś dotarł do mnie ten wariat i jestem zachwycony
Spoiler
Obrazek
kurwicy już dostawałem goląc się zwykłą golarką do zarostu taką z 3 głowicami, nie dość że długo, to jeszcze często musiałem poprawiać jednorazówką, tym teraz robota zrobiona w 2 minuty i gładko full

gdyby ktoś szukał, to Remington RX5 Ultimate Series XR1500
@Piters
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Łysienie

Post autor: Piters »

Dzięki za oznaczenie, bo ostatnio aż przestałem szukać bo nie wiedzialem co wziac

Duża jest roznica miedzy jednorazówką? Mam strasznie geste boki i robi to jakas tam roznice u mnie
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1177
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Łysienie

Post autor: neks »

nie ma różnicy u mnie, a jeśli jest to możliwe że nawet z lekkim wskazaniem na tę golarkę, w sumie sam jestem w szoku :lol:
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Łysienie

Post autor: Piters »

No i git, wezme w takim razie też, dzięki :D
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
dzeske
Posty: 65
Rejestracja: 15 kwie 2020, 13:01

Re: Łysienie

Post autor: dzeske »

Remington RX5 Ultimate Series XR1500 naprawdę taki kozak?
Sam szukam czegoś dla siebie, zastanawiam się nad Andis Ts-1
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1177
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Łysienie

Post autor: neks »

u mnie się zajebiście sprawdziła, ale nie mam porównania do Andisa, też go brałem pod uwagę, poczytałem i po opiniach Remington kupił mnie szybkością / łatwością golenia, faktycznie 2 minuty i po robocie i to mogę potwierdzić, ale która koniec końców lepiej opierdoli patelnię - nie wiem
MalinowyJogurt

Re: Łysienie

Post autor: MalinowyJogurt »

Oo dzięki za info, to może znów do łysiny powrócę, bo prześwity wkurwiają, ale "igiełki" z włosów wkurwiają jeszcze mocniej jak się nie da tego ogolić na zero czymś innym niż jednorazówki.
hwjsk
Posty: 4808
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Łysienie

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 14:36 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Łysienie

Post autor: Piters »

Ja nie miałem przeswitów nawet, a tylko troche mniej geste i juz kurwa strach przed rozjebaniem fryzury przed wiatr, strach przed deszczem, przed czapka

O ile nie sieknąłby mi przeszczep jakiejs mega czupryny to nie chciałbym wracać do takiego kombinowania
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ