Buty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Buty

Post autor: svlv96 »

Temat o butach. Jakie polecacie na lato? Takie dość uniwersalne.
Awatar użytkownika
etrus
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:25

Buty

Post autor: etrus »

Ultraboosty
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Buty

Post autor: svlv96 »

etrus pisze: 17 kwie 2019, 19:20Ultraboosty
nie no byku nie bede 7 stów wydawał na buty, myślałem o nmd na promkach są i po 300 parę
Awatar użytkownika
etrus
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:25

Buty

Post autor: etrus »

No, też mam nmd primeknit, jak coś to też polecam, może jeszcze eqt jakieś w tej cenie.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Buty

Post autor: kshaq »

Polećcie jakieś butki na lato, najlepiej nie wiązane tylko wsuwane, na szeroką człapę.
W zeszłym roku kupiłem jakieś Cloudfoamy i były zajebiste, tylko zaczęły się rozlatywać. Ultraboosty mierzyłem i są są wąskie na mnie + źle wyglądają na mojej stopie, a takie typowe buty do biegania mają często szpetne podeszwy i chujowo wyglądają same w sobie. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Buty

Post autor: cukier »

Ja to zacząłem uderzać w najzwyklejsze trampki. Świetna cena i bardzo wygodne. Myślicie, że jest sens kupowania trampek typu Converse zamiast zwyklejszych z CCC? Zawsze odstraszała mnie cena, ale niektóre promocje jeszcze są w miarę rozsądne.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Buty

Post autor: svlv96 »

cukier pisze: 17 kwie 2019, 20:13 Ja to zacząłem uderzać w najzwyklejsze trampki. Świetna cena i bardzo wygodne. Myślicie, że jest sens kupowania trampek typu Converse zamiast zwyklejszych z CCC? Zawsze odstraszała mnie cena, ale niektóre promocje jeszcze są w miarę rozsądne.
w vansach czy conversach płacisz głównie za markę, nie sądzę, że to wielka różnica jakościowa.
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Buty

Post autor: 2ps__ »

ja właśnie nie wiem czy ultraboosty czy vapormaxy plus, jakieś opinie?
mast
Posty: 49
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:16

Buty

Post autor: mast »

Zdecydowanie ultraboosty.

Ma ktoś te Reeboki x MISBHV i wie jak fitują?
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Buty

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
ksiazenieporzadek

Buty

Post autor: ksiazenieporzadek »

ultraboosty to najwygodniejsze buty na świecie, szkoda że w naszym klimacie można w nich chodzić 4-5 miesięcy max :(
Awatar użytkownika
crbn
Posty: 2772
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:12
Lokalizacja: ALBQ

Buty

Post autor: crbn »

Vans Old Skool.
Obrazek
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Buty

Post autor: LeeSu »

adidas iniki na booście za 3 stuwki to rozwiązanie waszych problemów
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 892
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Buty

Post autor: Sergiusz »

kshaq pisze: 17 kwie 2019, 19:45 Polećcie jakieś butki na lato, najlepiej nie wiązane tylko wsuwane, na szeroką człapę.
W zeszłym roku kupiłem jakieś Cloudfoamy i były zajebiste, tylko zaczęły się rozlatywać. Ultraboosty mierzyłem i są są wąskie na mnie + źle wyglądają na mojej stopie, a takie typowe buty do biegania mają często szpetne podeszwy i chujowo wyglądają same w sobie. Ktoś coś?
adidaski eqt support adv, drugie lato już, kupiłem na promce w asos za 220zł, bardzo lubię, ładne cw (triple black), leciutkie, przewiewne i zakładam je jak kapcie, cudo.
Awatar użytkownika
kelsohmm
Posty: 802
Rejestracja: 18 kwie 2019, 6:36

Re: Buty

Post autor: kelsohmm »

mast pisze: 17 kwie 2019, 22:30 Zdecydowanie ultraboosty.

Ma ktoś te Reeboki x MISBHV i wie jak fitują?
Ja zamowilem na antonioli kod wchodzi -15%, ale to ci powiem po swietach dopiero jak dojda

@kshaq yeezy polecam for real, moja pierwsza parka tera i najwygodniejsze kapcie w jakich smigalem + zapierdalam w nich teraz w upałach 37 stopni i stupka w ogóle nie poci
możesz mi mówić daquan
szok
Posty: 27
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:11

Re: Buty

Post autor: szok »

będą normalnie do dostania czwórki bredy w majówkę na jakiś polskich stronkach? chodzi mi tylko o zakup online, sklep koszykarza na przykład sprzedaja je internetowo? nigdy nie śledziłem takich wydarzen
mast
Posty: 49
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:16

Re: Buty

Post autor: mast »

kelsohmm pisze: 18 kwie 2019, 6:44
mast pisze: 17 kwie 2019, 22:30 Zdecydowanie ultraboosty.

Ma ktoś te Reeboki x MISBHV i wie jak fitują?
Ja zamowilem na antonioli kod wchodzi -15%, ale to ci powiem po swietach dopiero jak dojda

@kshaq yeezy polecam for real, moja pierwsza parka tera i najwygodniejsze kapcie w jakich smigalem + zapierdalam w nich teraz w upałach 37 stopni i stupka w ogóle nie poci
A to nie trzeba, bo ja dzisiaj je dostanę i byłem ciekaw.

Podbijam polecanko Yeezy - 350 v2 są genialne na lato, ale tak ogólnie najlepszy model to 700, idealna ilość boosta w nich jest.
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Buty

Post autor: bukaj »

eqt supporty 93/17 - mam od zeszłego lata i polecanko full. efekt chodzenia po chmurach. podobno jeszcze wygodniejsze od ultraboostów, ale tych drugich nigdy nie miałem, więc nie potwierdzę
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
ketiovv
Posty: 242
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:42

Re: Buty

Post autor: ketiovv »

zamówiłem jordy eclipsy na lato, mam nadzieję że się nie zawiodę
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Buty

Post autor: oyche »

vansy czy conversy na teraz?
ODPOWIEDZ