Buty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: Buty

Post autor: esdoen »

Ja zawsze w Cortezach śmigam. Niestety Ultraboosty rozpieściły moją stopę i teraz jak zakładam Cortezy to cierpię - ale Ultraboosty są dla mnie za ciepłe w lato, plus średnio fitują do mojego stylu.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11613
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Buty

Post autor: FLoo »

Przecież vansy są fchuj nie wygodne
Największa pizda na forum:

Mider
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Buty

Post autor: oyche »

vansy dramat, jak zależy ci na wygodzie albo masz robić dłuższe trasy z buta to nie bierz
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Buty

Post autor: pardon »

oldskoole sa ciut niewygodne, bo maja dociazone podeszwy solidna guma i dlatego komfort chodzenia jest nieduzy - wszak to buty na deske, a nie podroze piesze.

choc i tak nie nazwalbym ich skrajnie niewygodnymi, podobna polka jak zx'y.

za to super wygodne sa wszystkie ultraboosty i freeruny kazdej generacji.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Buty

Post autor: Prez »

najwygodniejsze buty jakie miałem to chyba huarache
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Buty

Post autor: drzeworyt »

Dzięki mrdk za rady. Póki co mam te sk8hi z kolaboracji z TNF i są mega wygodne i idealne na deszczową jesień, czy nawet naszą Polską zimę, i skórzane Oldskoole, w których potrafiłem śmignąć 4km na uczelnie bez problemu, ale obie te pary mają grubszą podeszwę niż klasyczne vansy z tego co kojarzę. Mi bardzo odpowiada jak but jest płaski, ale może jak ktoś jest rozywyczajony do systemów pod piętą to mogą być niewygodne.
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Buty

Post autor: Ablazir »

KillerCroc pisze: 17 maja 2020, 11:48 Vansiki Ery czy Authenici a na upartego nawet oldskoole to świetny letniak, mam kilka par i sobie zachwalam, conversów nie mam pzdr
ja teraz właśnie vansy kupić jutro myślę, bo buty z siatki zaczęły mnie wkurwiać, bo wiecznie mi się dziury robią
tylko myślałem o VANS MN FILMORE DECON, one raczej nie będą mieć dociążonej podeszwy jak oldskoole? chyba te modele bardziej typowo na deskę są podpisane w sklepach odpowiednio (na zalando coś takiego widzę)?
Obrazek
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: Buty

Post autor: KillerCroc »

Jeśli koniecznie szukasz lekkich vansów to rozejrzyj się za modelem LITE, gumowa podeszwa zostaje zastąpiona piankową która jest niesamowicie lekka, moje slip-ony są lżejsze niż karton w których przyszły xD ale za tym idzie również kwestia tego że szybciej się zużywają i jeśli planowałbyś chodzić głównie w nich to drugiego sezonu mogą nie wytrzymać no i podeszwa zaczyna wyglądać jak ściśnięta pianka marshmallow. Co do twojego pytania to wydaje mi się że te modele będą miały dokładnie taką samą podeszwę a całość różnić się będzie cholewką a vansy jak nie patrzeć to są buty na deske więc nawet te lifestylowe modele mogą być dociążone. Może są nie wygodne (ja tak nie uważam)ale nie robię takich tras żeby mnie stopa bolała po dłuższym dystansie a jak wiem że trzeba będzie zapierdalać to sięgam po jakieś biegówki.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Buty

Post autor: Ablazir »

dzięki za odpowiedź, w sumie pierwszy raz o tym dociążeniu tu przeczytałem dlatego pytałem, teraz wszystko jasne :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Buty

Post autor: Peyton »

Z Vansów to podobno te nowe - comfy cush robią robotę pod względem wygody używania/noszenia.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Buty

Post autor: jAg »

Peyton pisze: 18 maja 2020, 7:38 Z Vansów to podobno te nowe - comfy cush robią robotę pod względem wygody używania/noszenia.
Potwierdzam, sam niedawno powinalem old skule z comfycush i robia mega robotę. Są dużo lżejsze od zwykłej podeszwy i wygodą przypominaja podeszwe w air forcach.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
bLeF
Posty: 126
Rejestracja: 21 paź 2019, 22:31

Re: Buty

Post autor: bLeF »

Potrzebuje takich butów. Bordowe. Gdzie kupię?
Spoiler
Obrazek
SLG Team since 2009
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7531
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Buty

Post autor: eddy_wata »

dołóż do yanko
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
msh
Posty: 371
Rejestracja: 22 kwie 2020, 16:37
Lokalizacja: Resovia

Re: Buty

Post autor: msh »

Buty to wysokie timberlandy do rurek, lub ewentualnie trampki jakieś fajne, też timberlanda. Przekonałem się do tej firmy bo nigdy mi się nic z nimi nie stało na przestrzeni lat.
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Buty

Post autor: FÜRDIEGANG »

Powinąłem właśnie na rabacie nike -30% butki, które dawno chcialem miec w swojej kolekcji :oops:
Spoiler
Obrazek
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
Awatar użytkownika
gracjangk
Posty: 210
Rejestracja: 02 sie 2019, 9:09

Re: Buty

Post autor: gracjangk »

Jakie buty polecacie na deszczowe dni? W chłodniejsze miesiące zakładam sztyblety i problem z głowy, potrzebuję czegoś na cieplejsze okresy roku. Wszystkie bardziej sportowe buty mam z materiału/siateczki więc chwila na deszczu i nie dość że brudne to jeszcze przemoknięte.

Najlepiej jednolita kolorystyka z lekkimi akcentami.
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Buty

Post autor: Kacper »

dzisiaj działa kod na -30% na wszystko w nike, jak ktos nie ma buciorów to lepszej okazji nie będzie
ksiazenieporzadek

Re: Buty

Post autor: ksiazenieporzadek »

ja takie coś kupiłem https://www.nike.com/pl/t/meskie-buty-d ... AH1015-003 bo za 180zł wyszło, w sumie nie wiem po co mi ale wjbn
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Buty

Post autor: insane »

kup adidas yung 1, wygodne, wytrzymale i do wyrwania za ~250zl
Awatar użytkownika
konrad
Posty: 105
Rejestracja: 02 maja 2019, 17:50

Re: Buty

Post autor: konrad »

santo januszo pisze: 25 maja 2020, 9:48 dzisiaj działa kod na -30% na wszystko w nike, jak ktos nie ma buciorów to lepszej okazji nie będzie
Była tydzień temu. Jutro powinny mi przyjść 720 za 220 zł xd (nie wiem po co mi takie czołgi w sumie)
ODPOWIEDZ