Buty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

sven22
Posty: 1170
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Buty

Post autor: sven22 »

wszyscy z forumka potwierdzą, że Krzysztof za każdym razem się schyla, żeby ściągnąć buty.
Spoiler
podzielimy te 10k pln, no worries
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Buty

Post autor: lygrys »

SLAFF pisze: 12 cze 2021, 18:07 Stawiam 10k PLN, że zdejmuje je stopami, bo nie chce mu się schylić.
Tych Najków akurat tak nie ściągałem, bo nie chciałem jej upieprzyć, poza tym ja buty wiążę tak luźno by dało są je zdjąć bez problemu jak podnoszę stopę do góry.

Może za dużo w nich chodziłem, bo za zrobiłem w nich 40km.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Buty

Post autor: cloud »

moje continentale poszły do śmieci i potrzebuję pilnie kupić jakieś buty, które będą się nadawały i na boks i na rower i do jakiejś innej aktywności fizycznej, możecie coś polecić w dobrej cenie?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
shinner
Posty: 105
Rejestracja: 24 lut 2021, 17:27

Re: Buty

Post autor: shinner »

adidas continental na boks???????

szanuj sie czlowieku i kup normalne buty do boksu bo sobie krzywde zrobisz a nie chcesz kupić wszystko w jednym.
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7519
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Buty

Post autor: eddy_wata »

zlituj sie z continentalami
cloud pisze: 13 cze 2021, 13:56 moje continentale poszły do śmieci i potrzebuję pilnie kupić jakieś buty, które będą się nadawały i na boks i na rower i do jakiejś innej aktywności fizycznej, możecie coś polecić w dobrej cenie?
to jakies lekkie za kostke do siatki/ basketu jak chcesz miec też do boksu. ja w kobe IX boksowałem i sobie chwale
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
sven22
Posty: 1170
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Buty

Post autor: sven22 »

sven22 pisze: 12 cze 2021, 9:29 @ksiazenieporzadek Dobra. Załącze im tę ekspertyzę z tego artykułu, to może sprawa zakończy się na jednym mailu :cool: dzięki
Szybka piłka. Dają 20% zwrotu wartości produktu, a jeśli zdecyduje się na odstąpienie od umowy to przeleją resztę hajsu jak paczka do nich dojdzie.
drzeworyt
Posty: 311
Rejestracja: 09 sie 2019, 23:41

Re: Buty

Post autor: drzeworyt »

Co zrobić jeśli zapiętki w vansach oldskulach są tak kurewsko sztywne, że aż zdzierają skórę?
Wiem, że najlepiej byłoby rozchodzić, ale już nawet wyjście do osiedlowego sklepu kończy się źle. Macie jakiś patent żeby to rozciągnąć? Miałem już kilka par i nigdy to nie było aż tak uciązliwe
🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩🇸🇩
HWDP kurwo - nique la police
Jebać ich przekaz, FREE PALESTINE
Ja nie będę już pierdolił o pożyczkach
Koniec z tym gównem, i just wanna get ma dick sucked
sven22
Posty: 1170
Rejestracja: 15 wrz 2019, 15:54

Re: Buty

Post autor: sven22 »

Rozciągnąć to raczej nie. Może rozbić u szewca? Ewentualnie chodzić w plastrach i rozchodzić...
Albo jeszcze inny patent. Zakładasz kilka grubych skarpet i dajesz na to buty. Siedzisz tak na chacie jakiś czas. Może będzie lepiej.
Ostatnio zmieniony 14 cze 2021, 11:22 przez sven22, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Buty

Post autor: trez »

Tylko plastry. Identycznie miałem w mustangach.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Buty

Post autor: lygrys »

drzeworyt pisze: 14 cze 2021, 11:17 Co zrobić jeśli zapiętki w vansach oldskulach są tak kurewsko sztywne, że aż zdzierają skórę?
Wiem, że najlepiej byłoby rozchodzić, ale już nawet wyjście do osiedlowego sklepu kończy się źle. Macie jakiś patent żeby to rozciągnąć? Miałem już kilka par i nigdy to nie było aż tak uciązliwe
Z jakimi skarpetami je nosisz?
Myślałeś by ubrać je na frote?
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Buty

Post autor: badi »

ktoś wie czy można online w jakiś cywilizowany sposób zgłosić reklamację w reeboku? nie mogę znaleźć nigdzie normalnego formularza ani maila do nich
ksiazenieporzadek

Re: Buty

Post autor: ksiazenieporzadek »

4. INNE
4.1 Jak się z nami kontaktować?

Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi dotyczące Platformy lub Regulaminu Reebok bądź chcesz złożyć reklamację, prosimy o kontakt z naszym Działem Obsługi Klienta w sposób wskazany w sekcji Pomoc dostępnej na Platformie.

Można również zwracać się do nas pisemnie, kierując korespondencję na adres:

Hoogoorddreef 9A, 1101 BA Amsterdam, Holandia

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub jeśli chcesz zgłosić reklamacje, prosimy o podanie Twojego imienia i nazwiska, numeru zamówienia, danych kontaktowych (np. adresu e-mail, numeru telefonu) oraz opisu zdarzenia, którego dotyczy zgłoszenie.

adidas rozpatrzy Twoją reklamację i skontaktuje się z Tobą w najbliższym możliwym terminie, jednakże nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania Twojej reklamacji.

Zwracamy uwagę, że zgłoszenie reklamacji nie jest niezbędne do odstąpienia od zawartej z nami umowy sprzedaży ani do zgłoszenia roszczenia sądowego ani złożenia innych oficjalnych wniosków dotyczących usług lub produktów adidas lub niniejszego Regulaminu.

https://www.contactus.reebok.com/REMEA/ ... anguage=pl
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Buty

Post autor: lygrys »

Adidas Daily 3.0
https://www.adidas.pl/daily-3.0-shoes/F ... lsrc=aw.ds
Spoiler
Obrazek
Dzisiaj oglądałem i chyba się skuszę, bo chętnie bym przytulił jakieś adidasy płócienne.
Jestem ciekaw jak wyglądała pierwsza wersja i kiedy wyszła, bo chyba takie miałem w 2001, tylko w wersji puffy.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Buty

Post autor: ART »

zżółknie ci ta podeszwa po miesiacu albo dwoch
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Buty

Post autor: lygrys »

Też mi problem.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Deyker
Posty: 1052
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Buty

Post autor: Deyker »

Koledzy nie mam totalnie pomysłu jakie buty kupić, a moje NB 997H już dogorywają. Szukam jakiejś inspiracji. Zależy mi, żeby nie były to całkowicie sportowe sneakersy typu jakieś fluxy, bo chce też od śmigać w nich od czasu do czasu w konwencji jeansy i jakaś koszula. Chodzi o uniwersalność. Preferuję białe buty, ale jestem otwarty na propozycje, bo nie mam pomysłu. Dodam, że mam 194 wzrostu, więc buty typu adidas samba chyba też odpadają, bo wydaje mi się, że taki wielki chłop będzie w tego typu butach głupkowato wyglądał. Z góry dzięki, piona mordy
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3920
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Buty

Post autor: emcess »

adidas stan smith
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9934
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Buty

Post autor: ART »

Deyker pisze: 07 lip 2021, 22:02 Dodam, że mam 194 wzrostu, więc buty typu adidas samba chyba też odpadają, bo wydaje mi się, że taki wielki chłop będzie w tego typu butach głupkowato wyglądał
co ty pierdolisz
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Deyker
Posty: 1052
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Buty

Post autor: Deyker »

@ART możliwe, że pierdolę. Przez to napisałem chyba i wydaje mi się, bo nigdy nic takiego nie nosiłem
ksiazenieporzadek

Re: Buty

Post autor: ksiazenieporzadek »

Art je ma i wyglada głupkowato, wiec się zgadza. Nie słuchaj się go


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
ODPOWIEDZ