Buty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Buty

Post autor: Peyton »

Mógłby ktoś wskazać mi różnice między Adidas Ozweego a Ozweego TR, oraz które byłyby lepsze jako daily-drivery do śmigania po mieście i do pracy siedzącej? Jak już wspominałem kiedyś, zależy mi na stosunkowo dobrej amortyzacji i przewiewności.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
MasterP
Posty: 304
Rejestracja: 04 cze 2019, 19:43
Lokalizacja: 091

Re: Buty

Post autor: MasterP »

reebok workout ? polowa nowego orleanu w tym śmigała, to tak apropo wrzutu lygry.
BOUT IT BOUT IT
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3883
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Buty

Post autor: Godhand »

Peyton pisze: 08 mar 2020, 2:54 Mógłby ktoś wskazać mi różnice między Adidas Ozweego a Ozweego TR, oraz które byłyby lepsze jako daily-drivery do śmigania po mieście i do pracy siedzącej? Jak już wspominałem kiedyś, zależy mi na stosunkowo dobrej amortyzacji i przewiewności.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
One są bardzo podobne, w TR bardzo podkreśla się konstrukcję sock-like, kolego. I chyba tyle.

G.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10012
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Buty

Post autor: lygrys »

MasterP pisze: 08 mar 2020, 14:43 reebok workout ? polowa nowego orleanu w tym śmigała, to tak apropo wrzutu lygry.
Workout to nie jest przypadkiem nazwa tylko damskiego modelu?
Męski też tak samo się nazywa?
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3883
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Buty

Post autor: Godhand »

Workouty męskie są tak samo.

Spotkał się ktoś gdzieś może z Adidas NRTN w jakiejś przyjaznej cenie?

G.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Buty

Post autor: wst »

Dobra, bo wszystkie fora i grupy poumierały więc nawet nie mam gdzie się spytać.
Zaczynam się rozglądać za Nike Racer i Vapormaxami z flyknitu na latko.
Wyglądają na dość wąskie, stąd moje pytanie - w AM95 noszę 9us, Asics 9us, w adidasie 8,5us. Celować w 9,5us w racerach? Stopy mam szerokie.

Koledzy streetwearowcy ratujcie.
Awatar użytkownika
sharezza
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2019, 16:41

Re: Buty

Post autor: sharezza »

U mnie wygląda to tak, że w adidasie w np. nmd (primeknit) mam 8US, a np już w vaporach (tylko, że plusach) albo w tnkach mam już 8,5 i we wszystkich tych butach stopa siedzi idealnie, więc myślę że powinieneś celować raczej w 9US w Twoim przypadku (pół wyższe niż w adidasie). Nie wiem tylko jak z tą Twoją szeroką stopą, ale imo w takich butach na lato może to nie być aż taki kłopot bo zarówno podeszwa z wkładką jak i materiał dobrze się dopasowują.
Awatar użytkownika
GeorgePortfel
Posty: 102
Rejestracja: 04 maja 2019, 1:50

Re: Buty

Post autor: GeorgePortfel »

Obrazek

zlapane za 260, do życia?
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7994
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01
Lokalizacja: wschodniopolak w wolnym mieście

Re: Buty

Post autor: eddy_wata »

przekombinowane wizualnie ale jesli made in uk/ usa to za te pieniadze masz buty na lata..
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
Dudek
Posty: 114
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Buty

Post autor: Dudek »

wst pisze: 15 mar 2020, 23:40 Dobra, bo wszystkie fora i grupy poumierały więc nawet nie mam gdzie się spytać.
Zaczynam się rozglądać za Nike Racer i Vapormaxami z flyknitu na latko.
Wyglądają na dość wąskie, stąd moje pytanie - w AM95 noszę 9us, Asics 9us, w adidasie 8,5us. Celować w 9,5us w racerach? Stopy mam szerokie.

Koledzy streetwearowcy ratujcie.
zainstaluj se apke asphaltgold fittingroom i tam bedziesz mial wypisane jaki rozmiar buta wziac na podstawie par ktore juz masz.
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Buty

Post autor: wst »

Znam ją co najmniej od 2014, ale wiele razy pokazywała źle więc w przypadku flyknitów jej nie ufam.
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Buty

Post autor: miku »

wst pisze: 15 mar 2020, 23:40 Wyglądają na dość wąskie, stąd moje pytanie - w AM95 noszę 9us, Asics 9us, w adidasie 8,5us. Celować w 9,5us w racerach? Stopy mam szerokie.
tez mam szeroka stope. AM95 nosze 9us, bierz 9.5 w racerach. 9.5 sa bardzo minimalnie za male na mnie (ale nie na tyle, zebym w nich nie chodzil) - a 10 us sa za duze. Dlatego moim zdaniem powinienes brac 9.5, na pewno nie 9 US.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
jada
Posty: 70
Rejestracja: 22 maja 2019, 22:53
Lokalizacja: Na srebrnym globie

Re: Buty

Post autor: jada »

Ma ktoś Adidas Marathon tech? wygodne względnie? nie miałem nigdy butów z boostem, pół życia tylko w gazellach/sambach chodzę.

takie CW znalazłem w przyzwoitej cenie
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3883
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Buty

Post autor: Godhand »

Boost jest zajebisty. Nie tak miękki jak zoom w Nike, ale za to bardziej sprężysty, responsywny.
How nonbinary persons kill people?
They / them.
SLAFF
Posty: 355
Rejestracja: 29 kwie 2019, 8:25

Re: Buty

Post autor: SLAFF »

Mam 6 par na booscie i generalnie polecam ten system, choć poszczególne modele jednak się różnią wygodą i przeznaczeniem. Dla mnie najwygodniejszy model to ZX500 RM, czyli klasyk w nowym wydaniu, trochę jak te Marathony. Super trzymanie stopy (nie to co w Iniki, gdzie lata na boki) i wyważony boost, nie tak twardy jak w NMD i nie tak kurewsko miękki jak w EQT 93/17. No i co się tyczy wszystkich butów z tą podeszwą - łatwo łapie brud i trudno go usunąć jak się weżre w strukturę. Można temu zaradzić na 3 sposoby: regularne czyszczenie (ja po każdym wyjsciu przecieram podeszwę wilgotną szmatką dla niemowlaków), pomalowanie boosta specjalnym markerem jak już będzie mocno ujebany, ewentualnie totalna wyjebka i zapierdalanie z brudną podeszwą.
wst
Posty: 1692
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Buty

Post autor: wst »

miku pisze: 25 mar 2020, 7:51
wst pisze: 15 mar 2020, 23:40 Wyglądają na dość wąskie, stąd moje pytanie - w AM95 noszę 9us, Asics 9us, w adidasie 8,5us. Celować w 9,5us w racerach? Stopy mam szerokie.
tez mam szeroka stope. AM95 nosze 9us, bierz 9.5 w racerach. 9.5 sa bardzo minimalnie za male na mnie (ale nie na tyle, zebym w nich nie chodzil) - a 10 us sa za duze. Dlatego moim zdaniem powinienes brac 9.5, na pewno nie 9 US.
No i gites, dzięki za utwierdzenie w przekonaniu.
: )
Awatar użytkownika
Vulgaris
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 17:44

Re: Buty

Post autor: Vulgaris »

Czy sneakerpeeker.pl to legit sklep? Zamawiał ktoś?
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11710
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Buty

Post autor: FLoo »

wyglada legit, zwracać mozesz wiec luz
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Buty

Post autor: con shonery »

Siemanko, szukam butów tak do ~4 stów do długich spacerów. Zajebiście mi się chodzi w butch do biegania, które kiedyś kupiłem - coś w tym stylu, tylko chciałbym żeby nie wyglądały jak takie typowe buty do biegania. Kolorystyka nie rzucająca się w oczy, czerń, barwy ziemi, beże, bryła nie przesadnie kosmiczna. Z wymagań pobocznych to mam kaprys na najki, bo nie pamiętam kiedy ostatnim razem miałem buty z łyżwą, no ale to nie będzie czynnik decydujący. Jakie modele googlować?
Awatar użytkownika
Godhand
Posty: 3883
Rejestracja: 08 mar 2020, 15:12

Re: Buty

Post autor: Godhand »

How nonbinary persons kill people?
They / them.
ODPOWIEDZ