Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Fryzury i zarosty

Post autor: Sidd »

Ktoś musi to założyć, a ja akurat szukam dobrego wosku - balsamu do brody i kręcenia wąsów. Mam na oku https://allegro.pl/oferta/pan-drwal-bal ... 7920250513, używałem będąc u barbera olejku z tej serii i mi bardzo podpasował. Stosował ktoś ten lub inne z tej marki?
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

Na brodach się nie znam, ale mogę doradzić w kwestii pomad do włosów, jeśli jakiś ślizger potrzebuje pomocy ;) Trochę ich przetestowałem i nie ukrywam, że to się stało moją zajawką, więc risercze ostre grałem.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Holden »

runiek pisze: 17 kwie 2019, 19:38 Na brodach się nie znam, ale mogę doradzić w kwestii pomad do włosów, jeśli jakiś ślizger potrzebuje pomocy ;) Trochę ich przetestowałem i nie ukrywam, że to się stało moją zajawką, więc risercze ostre grałem.
Coś w podobie do różowej świni? Zużyłem już n-tą puche tego i może bym wymienił, tak o.
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kocur »

Ja dzisiaj właśnie wymieniłem różową na szarą świnkę, zobaczymy
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cukier »

Fajnie jakbyście wrzucali finalny efekt, jak wyglądają włosy po stosowaniu jakiegoś specyfiku. Ja strasznie nie lubię efektu świecących włosów lub igieł niczym u jeża. Sam mam problem z układaniem włosów.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

Holden pisze: 18 kwie 2019, 11:29
runiek pisze: 17 kwie 2019, 19:38 Na brodach się nie znam, ale mogę doradzić w kwestii pomad do włosów, jeśli jakiś ślizger potrzebuje pomocy ;) Trochę ich przetestowałem i nie ukrywam, że to się stało moją zajawką, więc risercze ostre grałem.
Coś w podobie do różowej świni? Zużyłem już n-tą puche tego i może bym wymienił, tak o.
High Life Voodoo Brew II - najlepszy smalec, genialny hold(wkurwę wielki, dla mnie 10/10 z wosków[chyba tylko high life heavy hold jest mocniejszy, ale to już jest przesada kurwa xD]), mocny waniliowy zapach utrzymujący się godzinami i naturalny, fajny szajn. Ciężko się zmywa, stąd nazywany płynnym plastikiem. Osobiście nie miałem problemów, po prostu codziennie myłem łeb szamponem i następnego dnia miałem fajnego build upa, dzięki czemu łatwiej włosy sięukładały i jeszcze mniej pomady było trzeba używać. Jak średnio produkty kończę w około dwa miesiące, tak VB2 styknął mi na jakieś chyba 5-6 miechów.
alternatywy:
Lockharts heavy hold - gorszy hold od HL VBII, powinien być na poziomie różowej, bardzo naturalne wykończenie, wręcz zero szajnu jak na wosk
Dapper dan heavy hold - hold też gdzieś powinien być na poziomie świni, łatwo się zmywa wodą, fajnie pachnie i ma mega ogromny szajn
Srebrny DAX - niedawno w tk maxxie kosztował 17zł. "Firm" hold, utrzyma fryzurke cały dzień z poprawkami ręką, łatwo zmywalny jak na wosk, fajny look.
lockhart's goon grease - z opinii powinien być podobny holdem do srebrnego daxa z mojego opisu, w tym, że ma wysoki połysk. Wiele osób wielbi ten pomejd.
Męska wyspa - średni chwyt, fajna pomada, naturalna, polska, hold na pewno wystarczający do nie wiadomo jak wymagających warunków i zaczesów.
Cynamon X Adam Szulc - średni-wysoki hold, fajny shine, piękny zapach i ciężko zmywalna.

Na Twoim miejscu bym leciał w VB2, no to jest najlepszy wosk jaki kiedykolwiek powstał, ale musisz się nauczyć go używać, bo jest wkurwę wydajny, u mnie pół scoopa układało całą fryzurę, kiedy innych produktów używam co namniej jednego dużego scoopa.
kocur pisze: 18 kwie 2019, 11:53 Ja dzisiaj właśnie wymieniłem różową na szarą świnkę, zobaczymy
Zawiedziesz się totalnie. Średni hold, do messy spoko, ale jeśli siedziałe śna różowym świniaku i przechodzisz na greya to... ech. Już lepiej było wziąć prospectors coal mine, to taki szary świniak 2 razy lepszy, podobny wszystkim, tylko o klasę lepszy w każdej kategorii XD mocniejszy hold, mat głębszy i ewidentnie ładniejszy, wydajniejsza też.
cukier pisze: 18 kwie 2019, 15:53 Fajnie jakbyście wrzucali finalny efekt, jak wyglądają włosy po stosowaniu jakiegoś specyfiku. Ja strasznie nie lubię efektu świecących włosów lub igieł niczym u jeża. Sam mam problem z układaniem włosów.
Zobacz profile IG; pomadowy(nawet jest moja fota)
pomade_freaks

Jak chcesz coś co naturalnie wygląda to prospectors coal mine, mr bear matt clay, stickmore clay fiber(ciężki produkt dla amatora), suavecito clay, baxter of california.
Różne pomady pod względem holdu
P CM - średni
MR B M C - średni+/wysoki-
stickmore clay fiber - bardzo duży hold, usztywnia włosy bardzo, idealny pod grzebień, luźne raczej odpadają
suavecito clay - niewiele mniejszy hold od stickmore, jest bardziej od niego woskowy, więc "elastyczniejszy" na włosie
Baxter - mówi się, że B KRUL, ale co włos to inaczej, niektórym tłuści, niektórym nie, ale na pewno jest wkurwe wydajnym produktem i trzeba nauczyć się go obsługiwać, małe scoopy nakładać.. Trochęskleja włosy, bo jest straaasznie woskowy.

Na Twoim miejscu powinąłbym tego prospecta lub mr bear clay i wtedy będziesz wiedział czy dla Ciebie są lepsze średnie holdy czy mocne ;) Tym bardziej, że misiek niby średniak, ale każdą fryzurę jakoś utrzyma, a jak coś opadnie to możesz w każdej chwili poprawić.

Edity poszły, bo milion literówek najebałem, nie chcę mi się tego poprawiać xd treść zrozumiecie, nie czaję czemu tak piszę jak pojeb na laptopie panny.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kocur »

runiek pisze: 18 kwie 2019, 16:39 Zawiedziesz się totalnie. Średni hold, do messy spoko, ale jeśli siedziałe śna różowym świniaku i przechodzisz na greya to... ech. Już lepiej było wziąć prospectors coal mine, to taki szary świniak 2 razy lepszy, podobny wszystkim, tylko o klasę lepszy w każdej kategorii XD mocniejszy hold, mat głębszy i ewidentnie ładniejszy, wydajniejsza też.
No kurczę, według opisu hold mocniejszy niż różowy, następnym razem podpytam :) Ale podoba mi się zapach, jutro sprawdzę jak się układa.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

No z opisem polecieli w chuja, ogólnie glinki mają zazwyczaj słabszy hold i tak jest z szarym prosiem. U mnie tylko dawał radę na mokre włosy dwa potężne scoopy(caly opuszek palca), a to zdecydowanie za wiele, za słaba wydajność, nieopłacalna na mój zaczes. Jak nosisz luźniejsze fryzurki to spoko, ale przygotuj się na słabszy hold.

Jak chcesz koniecznie coś o naturalnym finiszu co łatwo się zmywa, to raki suavecito clay powinien siąść jak złoto po przesiadce z różowej. To taki wosk z małym matem/naturalnym wykończeniem, co się zmywa jeszcze bez problemu wodą. Mocny hold bardzo.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kocur »

No ja tam sobie raczkuję dopiero, różowa świnia była pierwszą opcją po biczboju dopiero :D
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

U mnie na av @ ig i fb masz właśnie sławka kleja na kasku ;)

Szary świniak to spoko pomada, ale właśnie pod dane preferencje, a skoro używałeś mocnego wosku to możesz się zawieść kwestią chwytu, za to bardzo sie zaskoczysz aplikacją, która jest bajeczna, imo idealna, jak i łatwość zmycia z łba. No i na lato lepiej nie brać wosków a wodniaki lub uwb(wodniaki z mieszanką wosku, glinki bardziej wodne też).

edit:
cukier pisze: 18 kwie 2019, 15:53 Fajnie jakbyście wrzucali finalny efekt, jak wyglądają włosy po stosowaniu jakiegoś specyfiku. Ja strasznie nie lubię efektu świecących włosów lub igieł niczym u jeża. Sam mam problem z układaniem włosów.
zapomniałem jeszcze o klasyku, goldwell roughman, tania pasta o spoko holdzie, sam ją muszę w końcu przetestować
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

[mention]cukier[/mention]
Na szybko robione foty, jak chcesz to mogę z lepszym oświetleniem i tłem xd ale to później, tak samo z innymi produktami na łbie. Sorry za wycięty ryjec, ale no jakoś głupie oczy robiłem(jak zawsze z moją chorobą)
Tutaj jako prestyler Johnny's Chop Shop Texturising Salt Spray(przed suszeniem)
Pomada na łbie to takie pół dobrego scoopa stickmore clay... tak mocna i fajna jest to pomada ;)

https://imgur.com/a/lJypifG
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
bvng
Posty: 357
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:19

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: bvng »

Ale zarosles stary, do barbera się musisz przejść przed świętami
bvng
Posty: 357
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:19

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: bvng »

Albo sam się ogól
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cukier »

@[mention]runiek[/mention]
Własnie cały czas byłem przeciwny włosom wręcz klasycznie ulizanym. Moim celem było by coś w stylu lekkiego nieładu, który jednak będzie się trzymał i nie wyglądał ślisko. Wstawiam kilka fotek do rozkminy, prosto z google. Akurat ten ziomek w okularach to chyba mój faworyt jeśli chodzi o fryzurę, jednak jestem zbyt dużym łakiem by ustawić ją odpowiednio do góry i dopiero wtedy na bok.
Spoiler
ObrazekObrazek
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

bvng pisze: 19 kwie 2019, 11:37 Ale zarosles stary, do barbera się musisz przejść przed świętami
Mój barber zadowalał mnie na początku, gdy jak najmocniej minimalizował szkody random fryzjera, ale koniec końców sam teraz potrafi walnąć babola na moich włosach, stąd nie chcę ryzykować i czekam aż się zwolnią terminy do samego szefa bold barber shopu w Olsztynie. No i też przy okazji odrastają włosy na czole, na linii włosa.

[mention]cukier[/mention]
Chciałem Ci pokazać jak wygląda dobra pomada matowa na włosach ;p bo mówiłeś o tłustym looku itp.
Ja mam ciężki włos, za nic nie nadający się do fryzur "messy", nie umiem inaczej niż "pod grzebień", stąd to... tak czy siak zamysł był taki jak podkreśliłem, chodziło o look włosa ;) teraz jestem na mieście, później Ci doradzę co i jak, ale tutaj może dobrze siąść goldwell roughman i mr beat matt clay
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cukier »

runiek pisze: 19 kwie 2019, 11:56 Ja mam ciężki włos
A ja sztywny i ciężki. Generalnie czasem wyjdzie mi zrobić super fryzurkę, a czasem nic się z nimi nie da zrobić. Akurat teraz mi trochę włosy się zrobiły długie i już nie do końca wychodzi wszystko, ale niedługo może spróbuje znaleźć jakieś zdjęcia i pokazać ci jak to u mnie wypada. No i jeszcze będę musiał znaleźć inny kosmetyk, bo fryzura trwale wygląda przez jakiś czas tylko po paście i szpraju. O ironio.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
WnukUbeka
Posty: 23
Rejestracja: 29 kwie 2019, 12:45
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Nicea

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: WnukUbeka »

Mam pytanie takie , bo nie znam w polsce dobrych barber shops ani innych z rzeczami do głowy i właśnie jak ostatnio bylem u pani fryzjer to mi polecila z joanny albo z takiej drugiej firmy tylkk teraz nie pamietam nazwy , na a . I w sensie chcialem zapytac czy ktoś zna joanne i poleca ? Albo to na a to tez chetnie sie dowiem . Bo we francji mi wujek niemieckie elkos albo balea przywoził może mozna gdzies w polsxe kupic , bo dobre byly
Chuja grajom opierdolimy ich
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cukier »

WnukUbeka pisze: 29 kwie 2019, 20:27joanny
miałem kiedyś gumę z tego, taką szarą -> była fajna jeśli ma się krótkie włosy, przy dłuższych może nie dawać rady :)

Ostatnio również i ja się wybrałem do barbera (2 raz w życiu) no i przycięła mi te włosy i brodę. Trochę się bawię z biczbojem ale kiepsko się układają i szybko wiatr je zwiewa. Będę musiał wymyślić patent na nieelegancki zaczes, który robi się szybko i jest trwały.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: LeeSu »

Bierzcie tego made 4 mess co łąsą polecał, kupiłem 3 dni temu i jest k0z4k, trzyma lepiej niż biczboj i ten nowy revlon i łatwiej się nim układa włosy.
A do tego kosztuje 13zł


Wysłane z mojego wielkie pozdro 2115 za pomocą Tapatalk
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Lowrider »

Dobra co się w 2019 na łeb nakłada jak się nie chce goldwella bo wkurwia że włosy skleja, ale żeby było coś z jakimś holdem przyzwoitym czy jak to się tam nazywa, a nie biczboje co nałożysz kilogram tego a i tak się rozpierdala

ale nie też żeby wyglądać jak posmarowany olejem silnikowym
ODPOWIEDZ