Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

zależy kto, zależy dla kogo. są ludzie którzy pół roku temu pytali o odpowiedniego wb BEZ SKORUPKI Z MOCNYM HOLDEM :rotfl: a tera sie uwazaja za najwiekszych szefów pomadowych, to wtedy imo zrozumiałe. w sumie dawno sie nie spotkalem z czyms takim jak "kolko wzajemnej adoracji" na grupie pomadowej.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: oyche »

pierwszy raz ogoliłem se łeb maszynką elektryczną do brody zamiast taka zwykłą do głowy i o chuj, ale faza, skóra głowy jest taka bekowa, jakbym ufoludka dotykał. oszalałem na punkcie nowej fryzury.
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: krakowski łotr »

Może ktoś polecić jakaś golarkę foliowa do twarzy do 150zł?
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: LeeSu »

Ktoś miał w łapie blumaan cavalier clay i jest w stanie go porównać z baxterem clay pomade?
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: nihil Novi »

Panowie, a jaki prestyler warto kupić na początek?

W ogóle warto w to inwestować czy sama pomada wystarczy?
Sensei życia
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

Tonic Reuzela/Biała świnia na początek jest spox
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: wst »

W sm tak rozkminiam to się spytam - jakiś naturalny/matowy produkt do zaczeski w tył na długie włosy? Nie slick, bo to raczej luźna fryzura, a coś by się przydało. Arcadian clay się w sumie sprawdzał nie najgorzej do takiego stylu.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

crazy bull madness clay
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: wst »

Nie no na pewno nic o mocnym chwycie, przecież tego nie rozczeszę.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: runiek »

toć stickmore clay rozczeszesz normalnie i się nada do slicka kozak w chuj


byleby na mokre nakładać

mam loki i ogólnie antygenta do slickbacka, bo zawsze mi się robi totalna dziura z tyłu i na stickmore miałem najlepiej wyglądające slicbacki i chwyt na cały dzień, ale to normalne z tym produktem
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: wst »

No tak ale to dalej mocny hold do układania, a szukam czegoś do luźnego fryza żeby zarzucić włosy do tyłu, coś jak przy100 Alvarez nosi teraz.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

LeeSu pisze: 27 wrz 2020, 1:02 Ktoś miał w łapie blumaan cavalier clay i jest w stanie go porównać z baxterem clay pomade?
podobne produkty, jak umiesz coś uczesać na cavalierze to na baxterze również. bardziej mi siadł baxter, ale to może z tego względu, że cavaliera użyłem z 2/3 razy w życiu. jak ja jestem fanem baxtera, tak mój brat który ma no siłą rzeczy takie same włosy wychwala cavaliera jako top1 gline woskową. hold identyczny, może delikatnie mocniejszy po stronie cavaliera, ale jak się czepiac szczególików, to baxter jest u mnie bardziej elastyczny. shine też identyczny, wszystko kwestia próbkowania...
coś jak przy100 Alvarez nosi teraz.
sentineł to wygląda jakby nakładał coś w stylu fiber grease'a, czyli coś co nakładał również g-eazy kiedyś. średni/firm hold z widocznym, ale subtelnym połyskiem. znaczy ja mówię o sentino jak go pamiętam, nie wiem czy dalej tak nosi. jeżeli chciałbyś matowo/naturalnie i luźno, to wb clay jak stickmore cream na mokre mógłby być okej. tylko że niedużo. również baxter clay tutaj się nada, ja bym nawet w baxterka pewnie poszedł.
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: wst »

Mam Cavaliera i to nie to czego szukam, jakiejś kremowej pasty o średnim holdzie. Chyba skończy się na Claymorze od Ivora.
Awatar użytkownika
LeeSu
Posty: 1594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:52

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: LeeSu »

Dzięki bubbles, zamówiłem cavaliera. Skoro jest aż tak podobny do baxtera, to pewnie się nie zawiodę
+48 997
To nie pitca na dowuz
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: czardi »

wchodzę w używki chuja rozumiem, wchodzę tutaj chuja rozumiem, słucham kaza to samo, pojebane forum
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

LeeSu pisze: 29 wrz 2020, 19:39 Dzięki bubbles, zamówiłem cavaliera. Skoro jest aż tak podobny do baxtera, to pewnie się nie zawiodę
a jak nie siądzie, to pomadowe swiry i skosisz go w niedużo niższej cenie.
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: czardi »

Polecacie coś, co mógłbym wcierać sobie w moje 5 włosów na brodzie, żeby się z tego zrobiło 10 za jakiś czas?
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: zemsta1kadluba »

coś co ma minoxidil 5% np loxon
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

Jakie wodniaki są teraz na topie? Zastanawiam się między powrotem do fiber grease a jakimś nowym mazidłem
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: wst »

Ja używam Lucjan's wet heavy i fajowa pomada, poprzednio byłem zadowolony z Pomp co i Corleone, chociaż jesień to moim zdaniem nie jest pora na taki gel type.
ODPOWIEDZ