Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

Daleko ci do wąsa Hulka Hogana
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: DeDoK »

taki was to i ja moge miec, liczylem na potezniejszy jak broda
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: lygrys »

Tylko ja ten wąs zapuszczałem chyba 2 miesiące.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Holden »

To nie jest nawet wąs Małysza, a co dopiero P O T Ę Ż N E G O Hogana
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: lygrys »

na jakieś czas będę golił twarz, bo planuje zapuścić coś takiego

Spiky Hair
Spoiler
Obrazek
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
krakowski łotr
Posty: 471
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:25

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: krakowski łotr »

Mieliście kiedyś tak ze barber wam podrażnił skórę maszynką? Zawsze robię skin fade od 0 i zazwyczaj to było po prostu zwykłą maszynka bez nakładki ale ostatnio byłem u innego barbera i gościu mi zrobił taką specjalna maszynką, nie jednorazówka ani nie brzytwą tylko specjalna maszynka co wycina do łysa i z tyłu głowy mi za bardzo tym chyba wyjeździł bo wróciłem do domu z takim mocnym podrażnieniem. Minęły dwa dni i dalej mi to nie znikło...
Tak się zastanawiam czy to wgl było zdezynfekowane bo nie patrzyłem typowi non stop na ręce. Jednak człowiek ma jakieś zaufanie do drugiej osoby szczególnie ze to był barber z jakaś tam renomą.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: lygrys »

Dlaczego potrzebujesz golarki (nawet wtedy, gdy masz zarost)? | Dandycore
Spoiler

Być może nosisz zarost albo bujną brodę i w ogóle nie brałeś pod uwagę możliwości zakupu golarki elektrycznej. Współczesne modele oferują o wiele więcej, niż tylko golenie na gładko - wystarczy wspomnieć choćby takie opcje jak precyzyjny trymer, wymienne nasadki z regulacja długości, czy możliwość przekształcenia urządzenia w szczoteczkę do twarzy.

Dlatego właśnie warto zainteresować się tym w jaki sposób elektryczna maszynka do golenia może pomóc Ci w stylizacji trzydniowego zarostu, pełnej brody, albo klasycznego gładkiego looku. Tak, byś zawsze był gotowy stylowo stawić czoła nadchodzącym wyzwaniom codzienności.

Materiał przygotowaliśmy we współpracy z marką Braun i z tej okazji mamy dla Ciebie specjalny kod - DANDYCORET100 - dzięki któremu otrzymasz aż 100 zł zniżki na wszystkie zaprezentowane w filmie modele (promocja trwa do 30.09.2020):

Braun Series 5 (w zestawie golarka z systemem EasyClin, precyzyjny trymer i dwie nasadki do stylizacji krótkiego zarostu) https://bit.ly/DCSeries5
Braun Series 6 (w zestawie golarka z głowicą SensoFlex, precyzyjny trymer, pięć nasadek umożliwiających przycinanie i stylizowanie trzydniowego zarostu, stacja czyszcząco-ładująca) https://bit.ly/DCSeries6
Braun Series 7 (w zestawie golarka z głowicą 360° Flex, precyzyjny trymer i stacja czyszcząco-ładująca) https://bit.ly/DCSeries7

Zastanawiasz się jaki zarost będzie najbardziej pasował do Ciebie jak i noszonego przez Ciebie stylu? Jak stylizować zarost, by zawsze prezentował się jak po wyjściu od barbera? Jakie szczegóły są ważne przy pielęgnacji brody? Jakie są przewagi golarek nad tradycyjnymi jednoczęściówkami? I wreszcie - jaka golarka elektryczna będzie dla Ciebie najlepsza? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to obejrzyj ten materiał od początku do końca!

Rozkład jazdy:
Intro 0:00
Jak dobierać zarost 0:42
Dbanie o detale pełnej brody 1:19
Pielęgnacja trzydniowego zarostu 2:32
Mocne trymowanie brody 3:53
Golenie na gładko bez podrażnień 5:07
Dlaczego warto zainwestować w golarkę? 6:20
Outro 6:56

Naszą grupę o męskim stylu, w której jest już prawie 4000 osób, znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/groups/32065...
Zaobserwuj nasz Instagram i pomóż przebić barierę 10 000! https://www.instagram.com/dandycore/
Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuj informacje o wszystkich naszych działaniach: https://landing.mailerlite.com/webfor...
Nasz sklep, a w nim książki i wiele innych produktów znajdziesz tutaj: https://sklep.dandycore.pl/

Pozdrawiamy serdecznie!
Zespół Dandycore

#Dandycore #Braun #SayItWithAShave
Niezła ta maszynka BRAUNa, ale z przyzwyczajenia używam PHILIPSa.

Chwilowo golę twarz maszynką jednorazową wilkinson xtreme3 i jak najpierw się okoli twarz trymerem, to dobrze goli, ale jak ktoś chce tym okolić inne okolice niż twarz, które nie da się skrócić trymerem
Spoiler
np. mosznę
To nie da się jej wyczyścić z włosów i lepiej kupić jednorazówkę Gillette.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
MalinowyJogurt

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: MalinowyJogurt »

@krakowski łotr Tak, to normalne, że taka maszynka trochę podrażnia, tylko u mnie to znikało po godzince i było zajebiście. Może niech mniej dociska maszynkę.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

krakowski łotr pisze: 05 wrz 2020, 2:26 Mieliście kiedyś tak ze barber wam podrażnił skórę maszynką? Zawsze robię skin fade od 0 i zazwyczaj to było po prostu zwykłą maszynka bez nakładki ale ostatnio byłem u innego barbera i gościu mi zrobił taką specjalna maszynką, nie jednorazówka ani nie brzytwą tylko specjalna maszynka co wycina do łysa i z tyłu głowy mi za bardzo tym chyba wyjeździł bo wróciłem do domu z takim mocnym podrażnieniem. Minęły dwa dni i dalej mi to nie znikło...
Tak się zastanawiam czy to wgl było zdezynfekowane bo nie patrzyłem typowi non stop na ręce. Jednak człowiek ma jakieś zaufanie do drugiej osoby szczególnie ze to był barber z jakaś tam renomą.
zapewne wygalał ci shaverem, który powinien być zdezyfenkowany i w moim przypadku nigdy nie mam po nim żadnych podrażnień.


btw jesteście w stanie polecić właśnie jakąś golarkę, która bez żadnego problemu będzie mnie golić do zera?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: lygrys »

ktoś z was używa jakiejś elektrycznej golarki do twarzy?
Może coś polecić?
Pytam, bo chyba planuje kupić jako alternatywę do żyletki.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
tw7
Posty: 65
Rejestracja: 19 kwie 2020, 13:14

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: tw7 »

Philips OneBlade jak dla mnie spoko ale nie mam jakichś dużych wymagań. Jest trochę videorecenzji na necie, możesz sprawdzić.
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: lambiczi »

A coś niedrogiego (max 150zł) do przycinania zarostu tak na 0,5-1cm?
ksiazenieporzadek

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ksiazenieporzadek »

Ja mam trymer philips jakiś za 8 dych i regulacja od 0 do 10 mm


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: lygrys »

Trymery Philipsa są spoko, mam droższą wersję niż ta za 80zł, ale nie najdroższą w zestawie i jak ktoś się chce ogonić na dwu dniowy zarost albo skrócić (nie wiem ile końcówek ma ta za 80zł) to polecam.
Warto się też upewnić czy strzyże bez kabla, bo niektóre strzyżałki trzeba używać z kablem.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kon rafal »

Cyrulicy Rogue i różowa świnka to najpiękniejsze zapachy jeśli chodzi o olejek do brody i pomadę do włosów jak coś
Wypisujcie wasze ulubiene




Wielkie 5 dla Was

Wysłane z obojętnie jakiej przeglądarki

Awatar użytkownika
elpe
Posty: 323
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

Najlepszy zapach pomady to pomp & co. Olejek rogue bardzo spoko
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

voodoo brew 2, plompa to dwa zapachy ktore stawiam zawsze top1
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: kshaq »

Plompę podbijam, u mnie jeszcze Rough Rider w topce
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

ale że nikt nie wpisał tu paradox sex machine xd?
quatro
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2019, 9:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: quatro »

Dlaczego Pomadowe Świry to kółko wzajemnej adoracji?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ