Fryzury i zarosty

Wszystko, co związane z dbaniem o siebie. Streetwear, lifestyle oraz marki odzieżowe.

Moderator: wrubel

Awatar użytkownika
theadam
Posty: 45
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:28

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: theadam »

Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o preparaty stosowane na włosy ( :oops: ), więc takie pytanko od nooba. Od jakiegoś czasu zapuszczam sobie włosy i w dłuższej perspektywie chciałbym dojść do stanu jak Bradley z "a star is born"
Spoiler
Obrazek
Czy jest może jakimś cudem produkt do ogarnięcia takiej fryzury? W sensie nienawidzę mieć wszelkich utwardzaczy na głowie, które tworzą skorupę, i wszelkich rzeczy, które lepią się jak klej, więc szukam czegoś co nada tym włosom kształtu, pozwoli mi je zaczesać do tyłu i za uszy, a jednocześnie pozwoli mi na uzyskanie lekkich i łatwych do poprawienia palcami w ciągu dnia włosów (jeśli w ogóle coś takiego istnieje :lol: ). Ciężko może mi to jakoś wyjaśnić, ale coś na kształt zwilżonych na długi czas włosów, które cały czas mogę w trakcie dnia poprawiać, zaczesywać itp, żeby trzymały się one bliżej skóry, a nie puszyły się jak u jakiegoś fortepianisty. Nie da się ukryć, że właśnie taki efekt lekko przetłuszczonych włosów sprawia, że moje włosy osiągają podobny stan, ale ja kurwa nienawidze mieć przetłuszczonych włosów, muszę je zaraz umyć, bo nigdzie w nich bym nie wyszedł. Pewnie mocno zakręciłem, ale tak jak mówie, nie znam kompletnie rynku produktów do włosów i bardziej życzeniowo szukam czegoś co pozwoli mi uzyskać podobny efekt.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2160
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

zielona świnia
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: elpe »

Jak chcesz uzyskać efekt menela taki jak na zdjęciu, to tak jak wyżej, zielony reuzel lub jakikolwiek wosk z lekkim/średnim chwytem w małej ilości, ale najważniejsze będzie suszenie z użyciem jakiegoś prestylera
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1523
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: insane »

co sadzicie o curtains haircut (pl. na przyglupa/na marka mostowiaka)? chodzi mi to po glowie ostatnio i smigam tak po chacie, ale nie odwazylem sie jeszcze wyjsc na ulice xD

pic:
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Obrazek
props or hejt?
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: ART »

jak masz 15 lat to ok
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1523
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: insane »

dobra odpuściłem to co wkleiłem wyżej, bo jednak ten eksperyment to efekt narkotycznego ciągu i zajebałem sobie cropa. dość spora zmiana, bo wcześniej czesalem side parta, ale dobrze siadło

jakikolwiek puder z rossmanna będzie ok do tego typu fryzury?
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

bedzie, w zasadzie cokolwiek co daje teksturke bedzie w porzadku. czyli wodne glinki pewnie najlepsze. puder rowniez, ale te najtansze to straszne rypacze z poteznym holdem i slabym skladem.
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1523
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: insane »

po strzyzeniu barber nalozyl mi puder reuzela i spoczko sie trzymal przez te kilka godzin. jutro sprobuje z nevermore'm, bo zostalo mi troche puchy i z tego co mowisz to powinien sie sprawdzic.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: daveyo »

Mnie zawsze też wypećkają jakimś żelem czy czymś i zajebiście to pachnie, ale nigdy nie byłem fanem żadnych gum, pudrów czy czegokolwiek, a i tak z reguły zawsze po strzyżeniu biorę kąpiel więc jak się pytają czy wypećkać to mówię: Nie, dziękuję.
Awatar użytkownika
Bubbles
Posty: 176
Rejestracja: 11 lut 2020, 16:24

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Bubbles »

spoko w porządnych barbershopach nie używają gum, żelów, co najwyżej gel-type'ów, ale to inna kwestia. pudry to tez raczej rzadziej, najczęściej po prostu fajnie wyglądające pomady. jak chodzisz do propsowanego barbershopu to daj się "wypećkać" może ci się spodoba, tylko dodaj żeby było matowe wykończenie.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2160
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Wtn »

Czemu matowe
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

ogarnąłem sobie zajebistą opcje na strzyżenie. skumałem się z takim barberem co ma pod sobą małolata, który dopiero uczy się fachu, no i on mnie dzisiaj przyjął, zrobił mi zajebistego skin fade i nic nie zapłaciłem, będę sobie chodził do niego regularnie co tydzień-dwa, on pod okiem swojego szefa będzie mnie strzygł, a ja będę za to becelował dwie dyszki, essa
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: daveyo »

Jeśli robi zajebistą robotę, zapłać mu więcej.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

dzisiaj byłem na testa, następnym razem normalnie mu więcej zapłacę i jeszcze dorzucę do tego 4-paka. chłopak się uczy, ale ja jestem totalnie zadowolony więc klasa
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: daveyo »

Dla mnie fryzjerzy to zajebiści ludzie którzy sprawiają, że wygląda się zajebiście. Potężnie szanuję ich robotę. :joint:
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Dancio »

Poka foto

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka



Dodano po 1 minucie 49 sekundach:
cloud pisze:dzisiaj byłem na testa, następnym razem normalnie mu więcej zapłacę i jeszcze dorzucę do tego 4-paka. chłopak się uczy, ale ja jestem totalnie zadowolony więc klasa
Poka foto

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Dancio »

Do usunięcia
Ostatnio zmieniony 22 sie 2020, 21:36 przez Dancio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

6mm góra i skin fade, wyobraź sobie xd nic skomplikowanego
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: Dancio »

Skoro tak zajebiscie cie ściął to czemu nie wrzucisz zdjęcia? Wyboraznia moja jest bujna. Nie lękaj się. Nie chcę zobaczyć twojej facjaty tylko pięknie wymodelowanej fryzury przez? Początkującego Barbera?
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5860
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Fryzury i zarosty

Post autor: cloud »

a na chuj mam na twoje zawołanie wrzucać swoje zdjęcia :lol: odbij typie


>6mm
>wymodelowana fryzura xD
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
ODPOWIEDZ